Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je info o speciální edici klávesnice pro BO2.
    Jedná se o speciální úpravu pro ovládání interaktivního obsahu.
    Mají být dvě verze. Ta luxusní má mít potisk "Camouflage"
    http://tim.thechases.com/agdev/keyboard_onekey.jpg
  • Já nevim,je to sice tupost,je toho sice už moc těch dílů, ale přijde mi to zbytečný jak na to tady všichni nadavaji. Nic se tim nevyřeší akorát jste k smíchu.
  • Doufám že mě už nebudou otravovat těma blbejma tlačítkama jako doposut co nikdo na klavesnici stejně nemačká a postačí mi (W) a (LMB) . Jinak nekupuji. *1*
  • Musím říct že fanouškem Call of Duty jsem ale to hlavně asi proto že od něj moc nečekám.
    Pro mě je to jen taková odpolední či večerní zábava když přijdu domů a venku je hnusně tak abych se odreagoval.
  • jindra.veliky
    lol za chvili budou davat killstreaky i za to ze vystrelite a nic netrefite *15*
  • Aha takže na singl už se úplně s*re?! Všude jen samý MP což mě vůbec nezajímá...Strčte si ten šajt někam...Hlavně že bude Activision happy *16*
    • Jak můžeš dělat takové závěry bez jediné oficiální informaci o hře?
      • jindra.veliky
        rychle, jednoduse a s cistym svedomim vzhledem k tomu ze prvni Black Ops je snad nejhorsi dil serie - dela na tom stejny studio
  • Malleth
    Vyvstává otázka: Bude v Black Ops2 nutný držet W abych šel dopředu, nebo už to bude chodit samo?
    • *1* No myslím ,že by to mohlo vypadat jako staré kovbojské hry, kdy hlavní persona stojí na místě, otvírají se dvěře s padouchama a ty je kosíš...
      • To by bylo ultimatni CoD *1* .
  • Ellendway
    Nový Black Cops? Už se těším... na standardním Black Ops mám skoro 500 hodin, takže je čas se posunout trochu dál >.<
    • 500? ty tu školku pěkně flákáš? nebo tě máma nebere do školky, aby sis mohl v klidu hrát?
      • Ellendway
        Teď se snažíš být co? Vtipný? Nejde ti to.
        • Naopak! Strávit 500 hodin = 21 dnů je dost smutný. To je tolik kolik běžnej člověk stráví měsíčně v práci. To ale neznáš.
          • Ellendway
            Kolik hodin strávíš ty u vymýšlení svých ultra vtipných komentářů, snažících se někoho dojebat? Asi více než já u hry za rok a půl.
            • To není tak špatné hrát necelou hodinu děnně :)
    • Veskoslav
      500 hodin? To je tak skvělý MP?
      • genki.sudo
        Ja mám 1000 :)
      • Ellendway
        Multiplayer se dá překousnout. Ono když není nic normálnějšího ke hraní (BF3 padá jako bačkora, protože DICE není schopné vydat opravný patch) a MW3 mě nebaví, tak jedinou věcí, kterou jsem byl schopný po vydání hrát bylo právě Black Ops. S radostí si BO zapnu i teď.
        • Jazz
          Překousnout, ale v porovnání s MW3 je to božský dílo.
          • Ellendway
            Nedávno byl volný týden v MW3. Zkoušel jsem to a vůbec mě to nevzalo. Nevím proč, ale chyběla mi tam nějaká mapa jako Nuketown.
        • Veskoslav
          Ale 500 hodin? To jsem neměl pomalu ani v CS a to jsem hrál i za klan a turnaje....
  • Takže Black ops 2 neboli Call of Dury 9... Přijde to směšný jenom mně? *1*
    • Očividně jen tobě, debílku.
  • Byl jsem skalní fanoušek CoD šel jsem od jedničky do posledního dílu ale díky Treyarch jsem na CoD úplně zanevřel. Samozřejmě určitou vinu na tom nesou i cheateři kterých je poslední dobou víc než poctivých hráčů a jestli to tak půjde dál tak lidi za to už opravdu platit nebudou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit