Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo nevi co je death to spies - takova verze hitmana s plizenim a prevleky z druhe sv. valky akorat v mizerny grafice a desne hardcore obtizna, az tak ze to prestava byt zabavne a hratelne
    • Jack1947
      Není to nic pro dnešní generaci COD/BFail, ještě se u téhle hry trochu přemýšlí nojo... to me taky spíše odradilo i když bych to někdy zahrál no... asi zkusím tohle to demo at vím na čem jsme.
  • Tak jaké to demo je? Stojí to za to?
  • Miserius
    Death to Spies 1 a 2 = naprosto krkolomny, zabugovany a neohrabany hry... a taky vyborny zalezitosti ktery jsem paril nekolikrat a klidne si je projdu zas *1*
  • kde je Ježíš když by se tu hodil nejáký jeho kometář.
    Třeba Haleluja
  • Jack1947
    Velice rozporuplna serie, technicke zpracovani,bugy na strane jedne a takova ta hc spionazni pplizena na te druhe strane. Furt ale lepsi nez spoustu dnesnich radoby spionaznich plizicek . Demo asi zkusim.
  • Vzhledem k tomu, že jdou na greenlight a vydavají demo, tak jim asi docházejí peníze, takže potřebují maximum koupí v early accesu ať vůbec hru dokončí. Ale jsem pro, vypadá to zajímavě.
  • Mart9
    Hru absolutně neznám, ale demo vyzkouším už z principu.
  • Pilgrim66
    Demo? Hereze! Zničit a upálit takové kacíře!
  • Jsem jedinej komu nejde demo nainstalovat?
    • Hmm, taky nic - Win7 64-bit
      • Tupik
        Bez problému jsem to nainstaloval a hrál na win7-64 ale nezaujalo me to vic me bavila 1 a 2 :))
  • Na tuhle hru čekám už 5 let. Doufám že bude dobrá, prtotože 1 i 2 byly parádní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit