Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni kdo stojite za temito "otci" MW byste si meli uvedomit, ze porusili smluvni podminky, protoze jednali s konkurenci a vynaseli interni informace. Misto co by byli radi, ze je Activision nepokutoval, ale jen je vyrazil, tak se z toho snazi vytriskat prachy.
    • zx_spektrum
      Ano, protože Chuckula tam byl a všechno viděl!

      Pozn.: Nejsem na ničí straně a ani jakýkoliv nadcházející rozsudek nemusí být pravda, protože pravdu se taky nemusíme dozvědět nikdy...
      • Ve všech firmách tohoto typu je pojistka, kde se uvádí, že nesmíš jednat za zády firmy, vynášet interní informace, atd. Za porušení těchto podmínek má zaměstnavatel právo vyžadovat náhradu škody dle zákona a okamžitě propustit dotyčnou osobu (bez odstupného samozřejmě) za hrubé porušení pracovní smlouvy.
        Příště, než se do někoho zase navezeš, si zkus zjistit více informací.
  • holt ten soudce bude dostávat doživotní rentu v podobě všech dlc k těm stupidním codům, takže ušetří nemalé peníze...
  • Ne nadarmo se rika ze spravedlnost je slepa. Me by spis zajimalo jak to vypada s jejich novou hrou? Doufam ze na ni nebudeme muset cekat do doby nez se cela tato kauza uzavre?! *6*
    • MrSanta
      Nějaké spekulace ohledně nemožnosti vydání nové hry se vyrojily, když se začali soudit. Jak je to ve skutečnosti nevím. Osobně bych neřekl, že je spravedlnost slepá. Soud nerohodnul o dané věci, akorát řekl že se tím nebude vůbec zabývat. Stačí žalobu přepracovat a prubnout to znova. Jsem zvědav, jak to celé dopadne...
    • deridon
      když jsem viděl tuhle zprávu, taky jsem si hned na to vzpomněl.. od té doby co uvolnili ty rozmazané artworky/screenshoty nebylo ani prd.. tak jsem zvědav co to bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit