Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super!
  • Jesli to je DRM free, tak beru daz one. Muhahaha
  • Ten artwork mi z dost připomíná Gemini Rue.
    • Ved je to od tych istych vyvojarov ;)
      • GlaDOS
        Mám pocit, že ne. Xii games nedělali Gemini Rue. Společné je jen vydavatelství Wadjet Eye Games.
        • Aha, zamenil som si v to pripade nazov vydavatela za vyvojarov :) sorry
  • Keyz
    Ty postavy jsou kostičkované záměrně anebo to udělali z důvodu náročnosti?
    • GlaDOS
      Záměrně. Tohle maly rozlišení autoři indie adventur volí hlavně proto, aby měli méně práce (co si nalhávat, jeden či dva lidi by spoustu pozadí v HD dělali fakt dlouho). Navíc tihle autoři mají rádi staré dobré adventury, takže pixelart je takové hezké retro (já mám kvalitní pixelart rád). A musím říct, že spousta takových adventur mě baví víc, než ty větší mainstramové. Doporučoval bych sérii čtyř her Blackwell a Gemini Rue.
      • Keyz
        Tak jestli to dělá málo lidí tak to chápu.Je to pro mně dost nezvyk.Koukal jsem,že tam nejde nastavit nic.Trochu mě to kostrbaté písmo vadí,protože někdy špatně čte když tam použiji nějakou věc.Jinak se to hraje zatím dobře.
        Btw on opravdu hledat baterky do mobilu? :) Co to je za mobil :)
        • Možná takovej, kterej nespadl z Jabloně (TM) *1*
        • ucho
          takovej ten... na baterky.
    • Zamerne. Niekto s vyvojarov sa na fore GOGu vyjadril v zmysle, ze taka kockovana grafika je lepsia v tom ze viac pracuje hracova fantazia a vraj si take postavy dokazu rychlejsie ziskat hracove sympatie. Pretoze nedostava nieco presne do detailu vytvorene, ale zostava tam miesto pre dotvorenie jeho vlastnou fantaziou.
      • USER47
        A co je důležitý, tenhle přístup opravdu funguje...viz. perfektní Gemini Rue.
      • Keyz
        No vyzkouším demo a uvidím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit