Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Do háje! Ono to nepodporuje můj joystick a pedály to asi vůbec nezná! :-D No nic, počkám...
  • alien5
    Tak lepsi vycistene video landing. JE TO PORAD JEN UKAZKA, KTERA JE JEN JAKO DEMONSTRACE JAK TO BUDE VYPADAT, PRO MENE INTELIGENTNI JEDINCE !
    https://www.youtube.com/watch?v=o-xvCg8CI9U&list=UUTeLqJq1mXUX5WWoNXLmOIA
  • Jinak z toho videa usuzuju, ze to bude zcela klasicky jakoze "ohromny" mesto, nad kterym se ve videu preleti, ale realne se hrac bude moct pohybovat na promile jeho plochy. Tedy neco na tema swtor, kte taky litate jak cvoci taxikama, po stale stejnych trasach (a je to stale rozbity?) pricemz realne je to o loadingu jednotlivych sekci. Navic to zjevne bude muset bejt nejak instancovany (proto ten pruchod checkpointem), protoze kdyz bude mit kazdej hrac svoji lod na stejny plosine ... mno sem zvedav, jestli si to ze swtoru veme i to dlouhy minuty trvajici loadovani, jen proto aby clovek probeh zcela prazdnym mistem a moh zacit loadovat znova.
    • ne, tohle bude defakto eve online z pohledu první osoby, na planetách se budou odehrávat pozemní boje ve stylu Planetside, mesta budou otevrená ve stylu GTA a budeš si je moct naplánovat jako v simcity. Pochopitelne tam taky bude rpg systémjako ve skyrimu. (a pak se chris roberts probudil s rukou v nočníku)
      • 10x mu to vysvetlíš a 11x to napíše zase zle, podla mňa to bude problém s pameťou, pokial nejakú má *1*
      • walltar
        On hlavně Chris Roberts nikdy nic takovýho neslíbil ... A co se RPG systému týče tak bude nulový. Žádné levely, žádné skilly ... Postava každého hráče bude mít stejné staty a všechno buž bude na tom jak hráč je dobrý s joystickem/gamepadem/myší ... a jakou má výbavu.
      • Mne by zajímalo, co se tobe vlastne stalo, zneuziva te nekdo? Nebo je to neco genetickeho?
        • to mel byt vtip, jsi tak blbej žes to nepochopil?
      • To jsi se spis probudil ty ne? kdyz tohle meles ;) lool
    • walltar
      Přesně tak ty města budou řešený ... ona to je totiž vesmírná hra a lokace na planetách jsou tam hlavně jako místa pro obchody, nakládání a vykládání nákladu a podobně. A bude se s nima pojit relativně málo contentu (narozdíl od SWTOR, kde to byl skoro všechen content).

      Loadování nebude žádný ... pokud teda nebudeš brát přistání na planetě jako loadování. Ale technicky tě nic nebude nutit tam přistávat. Většina věcí půjde vyřešit z vesmíru a i náklad půjde na dost planetách vyložit na vesmírný stanici.
  • alien5
    To sem proste musim dat :)))
    http://i.chzbgr.com/maxW500/7910121984/h1CE0F7E2/ *1* *1*
    • http://gfycat.com/LoneRingedIrishwaterspaniel
      • No jo no, peasanti budou navždy peasanty *1* .
      • del0
        lol
  • shut up and take my money!
    • Po tomto tuzim od kedy som hral Terminal Velocity. Moj detsky sen sa naplnil :) Uz len dufat ze to rozbeham a nevzdam sa koli tomu zivota *1*
  • Lawliet
    Teda no upřímně mi spadla ústa. Takovej pocit jsem měl naposled u dobrého filmu! Na tu hru se s kamarády po vydání zřejmě sesypeme. V každým případě. "We'll be watching, Commander" Do vydání ještě času dost a nehodlám bláznit s nějakým předplatným.
    • Jj je to super proste zijici dychajici vesmir.My uz litame v arene.Ted v patek bude dalsi rozsireni na vice variant lodi a chysta se zvetseni map a dalsi veci.A samozrejme do konce tydne muzeme litat i s lodema ktere jsme si nekoupily ;) Darek a navic zatezovy test ;)
  • Lukyz
    Měl bych pár "lame" dotazů na Walltara *4*

    Včera jsem SC spustil asi po druhé v životě a chtěl jsem se zeptat na pár věci...

    1) z hangáru mi zmizela loď i turret a mužu si max. měnit kombinézu a jezdit výtahem *1*

    2) pak jsem se přes menu dostal k "VR" souboji proti botům a s Aurorou jsem během 15ti min nebyl schopnej sundat ani jeden drone *1*
    • walltar
      1) Nevím ... Máš tu loď pořád psanou v My Hangar na RSI? Jaká je to loď? Zkoušel si to pustit přes ESC menu a potom ji tam vybrat?

      2) Aurora je lehká nákladní loď ... na boj bude k ničemu. Pokud chceš starter ship na boj, tak zachvíli bude k dispozici mustang.
      • Shaker
        Vy porad toho Legionare podcenujete, panove... ;-)
        • walltar
          Tak pořád ho Hornet smete jako nic ... jen možná u toho schytá pár ran. Je to sprostě obchodní loď a tak bude i balancovaná. Hornet se musí vzdát zbraní aby mohl převážet cargo + nemá postel. A základní Mustang už vypadá líp než Lková Aurora ... jestli bude i nějaký víc bojový Mustang, tak to bude někde jinde.
          • Shaker
            Podle aktualnich hodnot ale treba mustang nema rakety, je o polovinu tezsi a ma jen 6 manevrovacich trisek vs 8, co ma aurora. Souhlasim s tim, ze proti klasicky aurore to vyhraje asi mustang, ale myslim, ze LN se silnejsima stitama 4ma hardpointama a raketama to bude mit dost vyrovnany. Hornet je uz jinde no, na toho s Cutlassem :)

            To ze Mustang vypada lip myslis vzhledove? Me se na nem silene nelibi cokpit a zbranove jsou pomerne vyrovnany.
            • Shaker
              Ta tuna sloupku ma na rozhled docela vliv, to jo, ale porad je mi aurora sympatictejsi velikosti, vahou, mnozstvim manevrovacich trisek a vzhledem (LN verze, ostatni jsou z hlediska vyzbroje vazne zly). Proste osobni preference... Uvidime jak to bude ve vysledku, kdo koho bude zrat ke snidani :)
            • walltar
              No celkově co se statů týče myslím ... normální aurora vs normální mustang. A ten kokpit je na něm jedna z nejlepších věcí ... narozdíl od aurory vidíš ven. *1*
      • Lukyz
        No teď na to koukám a ta loď tam není *8*Je to tak dva nebo tři měsíce a ta Aurora tam byla, navíc jsme myslel, že to bez aspoň základní lodi koupit nejde. Mám Digital Mercenary, takže tam loď na 100% byla. Jsem z toho fakt trochu vedle...

        EDIT: Planej poplach, jen jsem trouba... musel jsem dat edit hangáru a loď ručně přetáhnout. Fakt sry a díky za pomoc!
        • Mam tez digital mercenary a auroru by jsi nemel mit. Digital mercenary ma lod Origin i300. Osobne jsem se ted v posledni dobe do hangaru tez nedival, tak se mrknu az budu doma.
          • Lukyz
            Dělám tady slušný zmatky *1* Teď jsme koukal do hangáru a fakt tam mám Auroru *3*
  • palver
    Pěkný obsah - co ale to příšerně roztrhané (prokládané) video? To se vracím do doby, kdy jsem graboval věci z TV, nebo VHS. Tak nějak bych čekal, že jsme dnes trochu dál... *5*
    • walltar
      Je to stáhnuté z twitche z živého vysílání a nahrané na YT ...Takže tím bohužel kvalita trpí.
  • jinak by tam mohly být i velke lode, krizniky, kterych ovladani by bylo vic sofistikovane a vyžadovalo by víc lidí v posádce. byla by to velka palebná síla ale zase zranitelna vuci naletem letek mensich stihacu s slepší manevrovatelnosti. pak jak taky rikal walltar lode s marinaky urcene k obsazovani cizich lodí, lode s obrannými stíty a pod.
    ano jestli vam to zní povedome, tak takový homeworld 2 z vlastního pohledu.
    • walltar
      To všechno tam být má. A největší loď, o které vím,e že ji hráči budou moci získat a ovládat (Bengal carrier) má přes 1km na délku a bude potřeba tak 30 (odhad) lidí aby obstaralo loď samotnou. Nepčítám doprovodné stíhače.

      Jedna z nejmenších bude Idris (menší bude ještě korveta) ... http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20141008153238/starcitizen/images/7/75/UK-September.png přes 200m dlohá fregata s místem na 3 stíhače a přibližně 10 místy pro posádku (některé půjdou obsadit NPC).
      • tak to vypada slibne skoro bych rekl že by to mohla byt platforma pro mmo
    • Boze uz prestan psat a zjisti si to to vse tam bude : https://www.youtube.com/watch?v=08nlh_S0Vtk&list=UUF3XYvKJk6TWV9_FWGGRjYQ
      • klidek mne to nezajíma, radsi si zahraju jednu z blizicich se strategii z vesmiru
        ale tak užijte si to v tom vesmiru lol. jen bacha at nestratite realny zivot *1*
        • Kdyz te to nezajima, tak potom nejak nechapu, proc komentujes neco, co tam ma byt, jako by to tam nemelo byt. Mozna by jsi si to jednou mohl odpustit a proste nekomentovat. Ulehci se ti na srdicku.
          • proč bych to nekomentoval je tu diskuze a nevedel jsem že to tam ma byt
        • alien5
          ok v pohode, no po 20 letech uz vim jak to vybalancovat, mam astronomii a potapeni na nadech :) *1*
          • že s "tím" vůbec zkouších komunikovat, já bych to ignoroval
  • trochu se obavam zaberu te hry, když tam chteji dodelavat i planety a jak jsem se tady dozvedel i FPS zložku kde normalne budete chodit s vasim avatarem po planete a strilet s puškou. co z toho chtejí udelat, druhý planetside, nebo halo nebo battlefield? pak jim zas budou lide vyčítat jak to že tam nejsou vozidla a pod.
    skrátka to pusobi moc meaglomansky a nerealne, mel by se soustredit na jednu vec (letani ve vesmiru) , to udelat poradne a co nejdriv a na ostatni veci se vykašlat (zatím)
    • walltar
      Na planetách se bojovat asi nebude ... maximálně se může stát, že se tě pokusí přepadnout NPC v nějaké temné uličce nebo podobně.

      Bojovat FPS se bude na lodích a na stanicích..... buď při obsazování lodě, nebo pokud budeš chtít dobít stanici.

      Takže vozidla nebudou potřeba nějakou dobu. Celou FPS složku dělá externí studio Illfonic.
      • Nevím, jestli se to změnilo, ale i CR říkal že by tam boje na planetách rád přidal, ale až tak 1-2 roky po vydání ;-)
      • a jo tak se omlouvam za nepochopeni, jak rikam nesleduju to, tohle uz az tak nerealne nepusobí
    • Asharak
      pokud maj externi studio které umí dělat vše kromě letani a moc je to nestojí, proč ne *7*
      • pravda, moc to nesleduju ani to hrát nebudu. tak nevim jestli chtejí udelat neco jako ten projekt kde chteli propojit eve online s nejakou pozemní strileckou (proste velkolepe bitvy), nebo spíš takove lokalni prestrelky na male ploše (treba roztrzka na stanici, v baru a pod.)
        • Asharak
          Jakože mít to tam je super, pár mechanismů pro virtuální laser games a máš decentní fps ^^ když najdou "studio", které je v tom zběhlé, klidně by mohli spojit síly a vytvořit novou Quake arenu *14* *1*
          Ale obecně mít pár míst ve vesmíru v takové grafice a možnost se pokochat jinak než z kokpitu, nebo vyjížďkou by u takove hry nemělo chybět.
          • alien5
            jj Hele ja se tesim na tohle priklad jak bude hra vypadat: Zacnes hru, probudis se ve lodi ve vesmiru na postely, skouknes mobileglass co je noveho emaily atd..jsi v nejakem systemu, proskenujes okoli nez zapnes systemy aby te nekdo nevyskenoval az na podporu zivota samozrejme:). Budu mit pruzkumnou lod, vyslu sondy do nejake oblasti zacne skenovani, zjistim nejake vraky.Zapnu lod, priletim do lokality a najdu vrak mimizemske lodi, ale u ni alien enemy, vystrilim to, vylezu ve svem EVA suit do vesmiru triskama priletim k vraku otevru si trup, popripade hacknu lodni systemy pokud jsem nejake v provozu a vlezu do lodi.A ted zacina FPS atmosfera jako Death space :)) prohledam lod vystrilim nebo ne a zavolam si kamose pres mobile glass, najdu artefatk ktery je unikatni nebudou se klonovat "trofeje" . Skoncim fps vylezu z lodi priletim k lodi opodal, jeste si neco pravim osobni repair sadou na lodi a odletim na Terru do sveho hangaru nebo do sveho asteroid hangaru a vec ulozim a dam na trh na prodej. Nebo zaslechnes neco v baru a budes sledovat stopy az do mlhoviny X kde jsou vzacne nerosty plyny , nebo si koupis informaci o lokalite kde jsou a vezmu lod a poletim to vytezit, najmu si NPC nebo hrace na obranu sup :) Dobrodruzstvi ve vesmiru :))
            • Asharak
              To sedí na ten rok 2020 *1* Ale to bude už za chvíli že, no tahle hra zklamat prostě nemůže, a jestli poslouchá komunitu pak tak něco takového snad i bude. Ta deadspace část nezní špatně 3:)
        • mrkni sem : https://www.youtube.com/watch?v=zG-82TakEqk&list=PLVct2QDhDrB0QRjv9oN02f8mGsml8tcK9&index=3 tam uz mas pruzkumne vozitko :) a bude jich vice atd.. a nebude to zbesila FPS ale spise takticka..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit