Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je skutečná temná strana Síly. Palpatine by vejral.
  • Aby to nebylo málo Eldar dickery, review verze májí snížené ceny grindování postavy z 60 000 na 10 000. Tak abyste se nedivili až tomu tady někdo dá 9/10 a bude obhajovat ty lootboxy.
    • to je pravda? nejaky zdroj na overeni?
      • https://twitter.com/AllGamesDelta/status/930015037971890176
        • no tam je to dost nejednoznacny. dokonce to oznacujou za fake news.
  • Hlavně nevíte jak je to teď s Lucasem? Furt jim dejchá na záda nebo už to neni jeho věc? SP hry byli rušený a upravovaný podle jeho přaní atd. a teď když teda je pryč a vlastní to Disney tak namísto ay dělali vlastní originální příběh z SW universa tak se furt brodíme v průjmech původních filmů, pořád dokola ep1-ep6 a teď teda i sedmička. (nic proti original trilogii nemam)
    • TheGGG
      patří to disney, ale většina lidí včetně mě chce ve hře pasáže z filmů, ně nějaký fanfiction non-canon originální garbage... to jako mají místo endoru, kashyyku atd vymyslet nějakou trpanou planetku a nacpat tam story, které nikoho nezajímá...? LuLz kýp drýmink
      • Prosim tě na tebe jsem čekal...tvoje názory a argumenty jsou úplně o ničem přesně pro vás je právě další Battlefront...stejná hra v nový grafice která opět kopíruje filmy, prosím zaplať si to :))) A k tvýmu názoru, že to nikoho nezajímá? Dovolim si nesouhlasit když právě tyhle příběhy jsou jedny z nejlepších ale klidně běž a onanuj nad canon Jar Jar Binksovi...mimochodem je potvrzený že režisér novýho filmu má v plánu trologii která bude ignorovat kompletně Skywalkery a pojede si ve svym :) takže tvoje tvrzení opět postradá smysl.
        • To je moc hezke, jak si hodil hrace battlefrontu vsechny do jednoho pytle.
        • TheGGG
          že ty jsi jeden z těch hejhulů, co si myslí, že ten EU odpad co disney tak krásně pročistil má nějakou úroveň? A argument z jar jarem je už skutečně ohraný a trapný... radši pět jar jarů, než nějaký pseudo-non canon odpad o pátým bratrancovi han sola ze čtvrtýho kolena co si někde lítá a hraje si na béžovýho jediho-sitha, či nějaká taková kravina... *1* *1* Battlefront 2 už jsem si koupil, protože děj filmů a seriálů strčí do kapsy všechen ten non-canon polofanouškovský bad fanfiction odpad. A to že údajně někdo něco chystá je pěkné, ale zatím se plánují hlavně filmy o mladým solovi, obiwanovi atd. ne nějaké non-canon kraviny
          • Chápu, že tvoje hlavička neni schopná pobrat příběh který nenavazuje na filmíčky a proto žereš jen to a užij si průjem o Hanu Solovi mrtvé postavě která se musí dojit dokud to jde, stejně jako battlefront :) jo a kdyby si to nevěděl tak SP kampaň BF2 je taky výmysl DICE. A celkově se teď filmy točí právě o tom co píšeš: o někoho támhle z rodiny příbuzný tý z original trilogie...takže asi tak. Ztratil si mě u "radši pět jar jarů" dál už asi nemá smysl na tebe reagovat ještě k tomu když seš tu známej troll.
            • TheGGG
              dost se pleteš šášulo.... jediné co nechápu je jak někoho ten non-canon garbage může bavit... Jinak příběh v SP nevymyslelo Dice ty hejhulo, ale je to canon podle komiksu, takže si srovnej fakta. Filmy se točej podle toho, co lidi zajímá... nikoho nezajímá nějaký odpad ve stylu: "tisíc let před událostmi tu byla republika číslo 5000 a proti ní zle sithské imperium číslo 8000 a je to hrozně cool napchané výmysly nějakého neckbearda jako půlka celého EU"... jsi jen další důkaz toho, že na games nemá většina lidí ani špetku vkusu *14* Co mě těší je, že díky prodejům nového BF tu nikdy žádný šáblí non-canon odpad nebude... ještě asi dokoupím pár lootboxů, abych EA přesvědčil, že to dělají dobře *3*
  • Kdyby ten gind udelali stokrat delsi, tedy 4000 hodin, tak je pocit uspechu taky stokrat vetsi.
  • eStar
    A jako by toho nebylo dost tak tohle se objevilo před chvílí na PS storu https://i.redd.it/oxda2i6pjrxz.jpg
  • jamar28
    To je dobrý, post na redditu od EA, který to hájí, má už přes 350 000 disliků a stal se tak příspěvkem se zdaleka nejhorším hodnocením za celou existenci redditu. *1*
  • Ať si každý dva roky vydávají novej Battlefront...je mi to buřt ale nějaký druhý studio by mohlo dělat na nečem pure singleplayer ve stylu kotoru 1 a 2 nebo něčem alespoň trochu podobnym a klidně si na tu SP hru nakoupim jejich DLC.
  • Morraw
    Já věděl, že za tím prohlášením "žádný season pass a budoucí obsah zdarma" bude nějaká špatnost. Na druhou stranu se mikrotransakcím nelze divit, když vám bude stačit jen základní hra. Podpora něco stojí.

    Každopádně EA, jako vždy, na to jde z druhé strany a zavádějí opravdu agresivní miktrotransakce a herní obsah schovaný za paywallem nebo grindem. Mno uvidíme, jak se k tomu hráčí postaví a jak se hře bude či nebude dařit. Je fajn se tomu smát, když se to neděje "vaší" hře.

    EDIT. Napadá mě temná vize budoucnosti, kdy po příhlašení do hry zadáte informace o své kreditce a veškerý herní obsah bude za reálné peníze. Už žádná herní měna.
    • Stačilo aby se drželi schématu BF:1. Určitě na tom neprodělali a hráči jsou spokojení. Škoda...
      • Ten rozsah hry je už teď někde úplně jinde, náklady taky, a řešil se problém s drolením komynity kvůli DLC...
  • eStar
    A nejhorší je na tom že ta hra jinak nevypadá úplně marně. Tenhle progression systém je však naprosto neakceptovatelný a tak hru stejně nekoupím, rozhodně ne za plnou cenu.
  • Electronic Aids...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit