Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel ani tohle mě nepřesvědčilo, ba naopak. Po posledních dvou BF jim fakt nevěřím ani to logo EA. Takže pěkně počkám až to vyjde co hráči na to. A jestli to vlastně vůbec někomu pojede normálně (viz BF4 děkujeme za stále nedoladěnou hru po skoro dvou letech). SW universum miluju, ale hra z videí mi připadá jako mrDka, takže prostě stále nevím co si o téhle hře myslet. Čekám na vydání.
  • textura versmíru na pozadí těchto soubojů bude asi DLC
  • Bude možnost přikoupit nějaké DLC a hrát za ty rozněžněné medvídky z epizody 6? Moc rád bych za ně hrál, protože si myslím, že se do univerza hvězdných válek velmi hodili *3*
    • Ano, jedno DLC=jeden medvidek *4*
  • walltar
    Kdyby radši udělali novej a pořádnej Kotor ...
  • ach jo.. to je těžký.. jako jasně dejchá z toho další EA průsetřel a doják.. jenže co má dělat člověk jako já, který žral SW ještě v době, kdy tady u většiny lidí jejich rodiče pro ně neměli vybraný ani jméno nebo v tom lepším případě tahali akorát kačera na špagátu :-) Jasně, už jsme si zalítali v tie, x,y,a wingách.. kdo neví jaká je to fuška uhlodat star destroyer, kde má generátory štítů a kam střílet.. nepochopí. Tomuhle nejde prostě udolat, z toho dýchají ty staré dobré SW (a tím fakt nemyslím infantilního Jar-Jara apod..)
  • Sithard
    Ja se necham pekne podojit.. predobjednano. :-D
  • Magister_Peditum
    Jestli tam budou stíhačky lítat rychlostí vrtulníků, jako v Battlefieldu, tak to nezachrání ani soundtrack.
  • Kupuju day one, i kdyby to mela byt zdimacka na love plna dlcecek a to z prostyho duvodu. Nekutecne toho dycha atmosfera puvodni filmove trilogie.
  • RazorProduction
    Tohle vipada lepe nes vsechna sw simulatory x-wingu co sem hral,a zeje bilo vzdy sem chtel byt pilot :D
    • Od kdy berou piloty co mají IQ 40 ?
  • Pripomina mi to letecke PVP z onlinovky SWTOR a to tam je pre mna jeden z najhranejsich modov, taze dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit