Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To hozeni korunou me dostalo :). Ja nevim jak vy, ale kdyz jsem na hlidce nebo jen cucim a nekde se neco sustne nebo cinkne, tak urcite nejdu jak v*l k mistu, ale rozhlizim se. To je vec, ktera me na vetsine stealth akci vytacela, jak jsou ty guardi tupy :D. Tady uz by mohli mit trosku mozek k necemu, ale bohuzel asi nemaj :D
  • oktavius66
    Asi budu za velkého idiota, kterého všichni umínusují k smrti, ale BF: Hardline se mi jako koncept zamlouvá, ale s BF má společný akorát název. Měli to udělat jako samostatnou bokovku. Ten název BATTLEFIELD to má proto aby nalákali lidi. Tak to dělají všichni- Ne jenom EA . Hry na policajty a zloděje mě vždycky brali už jako malé děcko a pokud se jedná o střílečku u které si můžu vypnout mozek, tak za mě proč ne. Sice mě štve, že se z BF stalo COD, ale co s tím naděláme ? Leda ho*no... Tak jako s jídlem. Budete jim stále kupovat ty s*ačky co jíte ? Jo, protože je to levné a dobré. Jediný možný způsob jak to zastavit je prostě nekupovat to. Oni by si to potom uvědomili a řekli by: AHA, tak je asi čas na změnu. A třeba by už bylo líp. Ale zkuste tento systém změnit. Nedá se to...
  • Veskoslav
    No já se na SW: battlefront těším. I když Dice nemusím, tak co se týče grafické stránky, tak to vypadá pěkně. Záleží jak se poperou s optimalizací. A Hardline mělo vyjít jako samostatné DLC k BF4. Ne jako samostatný díl....
  • ..ja som inac cakal, ze po vydani tej BF4 novej edicie zlavnia aj DLC, vcera sice zlavnili, ale cena je 10eur, teda rozhodne sa to neoplati kupit, kedze nova edicia stoji 40eur, nemam rad EA darmo
  • Nečetl jsem někde, že další Batlšit dělají lidi z Visceral co dělali Dead Space? Tohle jediné ve mě udržuje naději, byť hodně malinkou, že by to mohla být dobrá hra (nezaměňovat slovo dobrá za výborná).
    • Mato1987
      Hej na hardline pracujú visceral games spolu s DICE LA, ktorí robili aj niekoľko otrasných DLC balíčkov pre BF4. Niekde som dokonca čítal, že kedže EA nevyšiel krok s každoročným vydávaním novej medal of honor hry a ďalší rok zase novej battlefield hry tak sa pohlavári z EA rozhodli niečo podobné urobiť so star wars a battlefield hrami. Takže sa máme na čo tešiť....
      • Mláto, už jsem ti minule říkal, aby jsi s tímhle přestal. A ty sem pořád tlačíš další a další nesmysly. Proč to děláš? Baví tě vážně tak moc pozorovat, jak provokuješ normální lidi?
        • Mato1987
          helomítkohe, ty sa ma stále snažíš týmito svojimi chabými trotlovacími pokusmi nejakým spôsobom vyprovokovať? To sa ti nepodarí ty nešťastník *3*
    • Spades
      Však ano. BF Hardline. Ale je to větší shlt než obvykle.
      DICE dělají raději engine, než BF, proto to taky tak dopadá, ale Battlefront chtěli dělat, takže to IMHO bude dobré.
    • ve mně*
  • Jack1947
    BF4,5 musí 2roky počkat než se vydojí 3,5 to je haluz *15* , Hertlajn čekat nemusí to výjde protože spousta hráčů už ted umírá touhou si obléct policejní uniformu a nahánět teroristy (!!!) raketometem.

    Ted ta nej zprává Star wars :Battlefront nakonec vůbec výjde. 2Nic moc a 1dobrá zpráva. Což je hodně pozitivní. Snad to nebude obětí bugů. *3*
    • Tvoje nadšení ale nesdílím. Počítám že Battlefron bude přeskinovanej BF se vším všudy.
  • Mato1987
    Haha čože, túto novinku som asi pred pár hodinami zachytil na inej stránke a nemohol som sa prestať smiať...oni to naozaj myslia vážne :D BF4 pomaly ešte ani nie je rok staré a stále nie je kompletne opravené a oni bez akýchkoľvek okolkov ohlásia vydanie hardline na marec budúceho roku a ďalšej battlefield hry na rok 2016...srandisti.
    • Spades
      Ale Hardline dělá jiná firma a opravu BF4 jiný team... Proč by designéři nemohli dělat na další hře?
      • Mato1987
        Tu ani tak nejde o to, že o pár mesiacov výjde bf hardline, ktorý ma koniec koncov absolútne netrápi. Ale tu ide o to, čo majú v úmysle chaloši z EA s battlefield 5 a star wars hrami.
        • netrápi
          • Mato1987
            to si zas ty riško? ten gramatický udavač a rozprávač rozprávok na dobrú noc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit