Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pobavilo mě, jak intra studií dobře vystihují jejich hodnotu... :D

    U většiny těch "horších" studií vůči zákazníkovi, kdy vydají jen hru aby vydělala - tak intro začínalo imperialistickými jednotkami - viz kotvení císařského křižníku nad Motive Studio :D
  • Kde bol Doug ked pisali scénář k siedmej epizodě?
  • Ať nějaké velké studio předělá Star wars: Jedi knight - Jadi academy: Movie Battles II mód jako samostatnou hru na frostbite enginu, ať zachová hratelnost jakou to má a dám za tu hru třeba 259$
    • Jo v MB II jsem strávil pěkně dlouho. Naprosto předčí ten trapný battlefront úplně ve všem.
      • Hafo, je tam vše co normální člověk chce ( hraju to od roku 2007 a rád u toho zůstanu i dál )

        a krom toho, žádná jiná hra ( dokonce ani KOTOR/Battlefront ) nemá takovej SW feel
  • Jediné co mě na tom videu zaujalo byla zmínka o studiu Visceral, protože ti dělají fakt kvalitní věci, jinak je to video jen žumpa keců jako "absolutely amazing", "totaly exciting", "whole new gaming experience" - taková slova mě vždy varují, že to bude přesně naopak. Stejně jako u BF: Hardline nebo SW: Battlefront. Takže se necháme překvapit co z toho vyleze, protože informační hodnota tohoto videa je nulová.
  • spoock
    Období původní trilogie? Kliše, už mě nebaví pořád dokola ten stejný konflikt. Tak obří galaxie, tolik různých událostí, jako kdyby nejlepší válka byla ta druhá světová.
    Proč nemaj koule dělat hry z období Staré Republiky?
    • Lukyz
      Proto jsem doufal, že 1313 přinese něco nového, neokoukaného, ale bohužel *13*
    • sarin
      Disney totižto zrušil celý extended universe, old Republic, Revan, Bane, atď. už niesu kánon.
      • no myslim ze je nezrusil, ale udlela z nich ,,legends,, ne ? Coz znamena, ze klidne by mohla byt hra, ktera by popisovala ,,legendu ze stare republiky,,
      • TheGGG
        Bane je, protože o něm byla zmínka v seriálu...
  • Nejhorší video jaké jsem kdy viděl ...
  • Jestli nebudu hrát za Jedie tak nezájem
    • Pokial nebudem moct hrát za Sithi, a zabijat vsetky npc tak nezájem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit