Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SW: Empire At War dobrá, skvělá, ano, ale oproti SW: Rebellion je slabý odvar :P
  • Dle mého chybí Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast
  • Jsem rád, že tam není TOR, ta dětská hovadina nemá se SW nic společného.
    • Co je na TORu dětskýho?případně vysvětlete jkto že nemá nic společneho se SW
      • dětská grafika, dětský příběh, přesně pravý opak kotoru
        • Jak je tedy možné že většina hráčů TOR je starší 30 let?Příběh dětský není,jistě nedá se srovnat s KOTORem ale i tak je dost dobrý.
          • omlouvám se, vážně nechci znít jako nějaký 13letý hejter který si tady léčí komplexy ale příběh SWKOTOR je typické klišé všech bioware her. Narobovali to na baldurovu bránu, na kotora na mass effect i na dragon age... nechci vám nikomu brát iluze a vážně ty všechny hry mám moc rád

            • dworkin

              Redakce na Facebook linkuje tři roky staré články a ten komenář, na kterej reaguješ, je taky tři roky starej. Mám takovej dojem, že odpověď od "a" asi nedostaneš.

  • calwin
    podarilo sa mi ku SW:KOTOR dostať až pred cca rokom kedy vyšla hra na android... na tablete sa to ale dosť blbo hralo tak som sa rozhodol to nahodiť na PC a bol som veľmi spokojný... napriek pomalému rozbehu to bola naozaj pecka... treba len prekúsnuť grafiku ...
  • Vím, že to moc lidí asi neosloví, ale rád bych připomněl, že až někdy do roku 2002 bývaly Star Trek hry důstojným konkurentem SW, až později šly do kopru stejně jako ST (což po zásahu JJ čeká i SW).

    Kdyžtak zkuste hry jako Bridge Commander, Elite force 1 a 2, Starfleet Command 1-3, ale i třeba tu Armadu.

    Star Trek Online, který pořád jede, má ve své příběhové části co nabídnout a zabaví Vás zcela zadarmo na mnoho dní... i když má spoustu jiných chyb
    http://www.postavy.cz/hra/star-trek-online/
    • kubi-wan
      Elite Force 1 a 2 jsou pecky!
  • Tak kotor jsem vcera nainstaloval, ze si ho zase zahraju po deseti letech, ale uz to ted pusobi strasne chude, tak jsem to vzdal. Jen kvuli dialogum to hrat nebudu.
    • jj, jednicka je dost osekana, aby si nahodou nekdo s packou pri ovladani neublizil, ale dvojka ma rpg prvku vic
  • Nejhorší SW co kdy byl vydán byl SW - online jako MMORPG totalní odpad
  • Dark Forces + Jedi Knight
    X-Wing / Tie Fighter
    Kotor


    Galaxies a Empire at War? To neee...
    • mluvis mi z duse, padawane *5*
  • hraje tady jeste nekdo Star Wars - Jedi Knight: Jedi Academy nebo Star Wars Galaxies,,pripadne kde ?..nebo aspon poradit zda jsou jeste nejake free servery kdyz ofiky uz nejsou .. diky
    • Hraju, SP i MP, servery jsou stále funkční, oficiální servery nikdy neexistovaly, to je ten přirozený a svobodný multiplayer, každý server má vlastní pravidla, mapy, módy a komunitu. Nejznámnější JKA servery: http://my.jacklul.com/jkhubservers/
  • martinbucek
    mohli by ste spravit star wars special, kde preberiete vsetky hry a filmy a pozvat donho chlapcov z movie zone a frantu fuku, to by bol paradny vianocny darcek pre nas....a aby mal aspon 3 hodiny
    • 3 dny a 3 noci *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit