Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Star Wars: už nejen filmová legenda, ale také nový měsíčník vydavatelství EGMONT ČR

    Komiksový časopis Star Wars magazín od vydavatelství EGMONT ČR, s.r.o., přichází v úterý 17. ledna na pulty českých prodejen tisku. Milovníky komiksů čekají každý měsíc tři napínavé povídky na 48 barevných stranách. Nový titul bude k dostání za pouhých 49 Kč a díky výhodné nabídce půlročního a ročního předplatného ho mohou čtenáři získat s 15procentní slevou.

    První číslo nabídne povídky Očista s Darthem Vaderem a císařem Palpatinem, Děti Síly s Macem Vinduem a Apokalypsa na Endoru z období po Epizodě VI. Za měsíc si čtenáři budou moci vychutnat povídky Nepřátelské linie s Anakinem Skywalkerem, Cesta válečníka s Jangem Fettem a Bobou Fettem a Okamžik pochybností opět s Darthem Vaderem.

    Více informací vám poskytne
    Stanislav Kadlec, šéfredaktor EGMONT ČR, tel.: 224 800 759, e-mail: stanislav.kadlec@egmont.cz
    www.egmont.cz *5* *5* super pro skalní fandy vše cz
  • Odulin
    Tak včír večír jsem se asi po 8 hodinové pařbě i já dostal ke své lodi:) Sice nejde o žádný simulátor typu Xwing vs Tie Fighter, ale i tak mi to přijde jako dobrý odreagování. *3*
  • Jak uz tu nekdo psal. Vesmirne boje nejsou zadny zazak,ale je to prijemne zpestreni hry. Navic vyvojari v nejakem rozhovoru tvrdi,ze krome pridavani dalsich vesmirnych bitev se bude vesmir celkove vylepsovat a ze se mame na co tesit.
  • No a Frontier stále v nedohlednu :(
  • dobrej článek karrule :-)
  • takhle by to mělo vypadat :)
    http://www.youtube.com/watch?v=69k7zk2-mDI&feature=related
  • Mnoho hracu si na zpracovani vesmirnych bitev stezuje-nevim co presne cekali,tohle neni letecky simulator.Hlavne verim tomu ze casem se souboje ve vesmiru rapidne zmeni ale bude to trvat..ja si naopak space combat uzivam-mise jsou radne epicke a je to neco jako stare arkadove hry na automatech:) minihra ve hre-prijemne zpestreni
    • Jinak taky vam prijde ze za Empire hraje asi 5x vice lidi nez za Republic?chat neustale mrtvy-zato na Empire fleet je 250 lidi a flashpointy se jedou ve velkem..tohle me mrzi-hrat ze Empire me moc nebavi
      • Empire hraje zhruba (dle statistik ze serverů) 2,5x více hráčů nežli Republiku. Impérium má dle mého názoru více "COOL" classy.
        • A navíc jsou to ti "zlí", ne?

          A to je tak cool and edgy.
          • Zlí jsou vždycky jen poražení. :-)
    • letecké bitvi se dočkají velkého rozšíření .... boužel neví se kdy jen že se na tom pracuje
  • Me rozesmalo ze jako Jedi pouziva trooperskou helmu.
    • prave toto je sranda na SWTOR. ako jedi si das troopersku helmu, ale staty si navolis cez volitelne mody, abo to vyhovovalo tvojej classe :D
  • Veskoslav
    Vždy se rád těším na tyto příhody. Doufám, že dotyčného potkám i ve hře:)Zkouškové úspěšně zkončilo, nechť se TOR vyvalí z krabice:-D (Jinak mně docela překvapila jiná MMO v poslední době a to BattleStar Galactica a souboje, jak jsou zpracované na to, že je to pouze v prohlížei)
    • Bsg je hodně špica hra na prohlížečovku... Taky ji hraji... k TOR jsem se zatím nedostal, ale doufám že se tak brzy stane *5*
  • Kdyby to měli odladěný jako miny a solitare, to by teprve byla pařba!!!
    Jo, počkejte, ona je to vlastně jiná hra, jiná doba, jiný systém... Njn, co se dá dělat, budu to alespoň hanět...
    Pánové, když chcete hrát střílečku, hrajte střílečku, když chcete hrát strategii, hrajte strategii... Ale nestěžujte si, že "ta hra není strategie" když je to závodní simulátor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit