Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Jsem z některých reakcí nějaký zmatený.
    Není trial => FU
    Je trial => FU
    ?
  • Spades
    Kdyby ti karečci dovolili tahat klienta předem...
    • Beží to od 6tej ráno a pobeží až do pondelka - za 5 hodín to je stiahnuté ...
      • Ringwraith
        Každej nemá tak rychlej internet.

        SWtOR klient má víc jak 20GB, pokud vím a to není zrovna málo.
  • sankuri
    Thrax: Oni od tebe taky cekaj ze zaplatis za hru plnou cenu a ze navic jeste budes pravidelne solit mesicni poplatky, kdyz za neco platim tak cekam ze dostanu to co mi bylo slibeno, ne ze platim, platim, platim a je mi slibovano, slibovano a slibovano. V pekarne taky koupis rohlik uz hotovy a ne ze zaplatis a pak ti slibi ze ti ho teda nekdy v budoucnu upecou.
    • Thrax
      Chápu co chceš říct, ale pochop i ty mě. Mě SW baví i po dvou měsících, tak platím. Všímám si chyb a nedostatků a doufám v nápravu. Až nebudu mít důvod hrát, tak předplatné zruším a budu dál sledovat vývoj hry. S příchodem dalších dattadisků platbu opět obnovím a záleží pouze na Bioware jestli ji nezruším. Každý měl měsíc na zkoušku zdarma a záleží jen na něm zda začne platit. Chci jen říct, že dávám hře šanci, přiznávám chyby a nehážu ji hned do odpadků, protože mě zatím dva měsíce dobře baví.
    • toje spatnej priklad ne ? zapominas zejeto online hra a ten tvuj rohlik to vide na stejno protoze pro ten rohlik budes chodit kazdej den a platit zanej tak v cem je problem ? pridavky do her se budou postupne pridavat to aby se hraci tesily a udrzely hrace pri hre no proste normalka jestlize si nekdy hral online hry tak uz zaty roky bys tomel pochopyt jak to funguje
  • Tak hra nejde spustit asi je treba mit nejaky kod.
  • dneska jedna dobrá zpráva za druhou.
  • Trol.diskuzni
    A je to tady... SW:TOR se potápí ke dnu.
    • ke dnu ?? myslim ze ne vim jen o wowku ze de brutalne kednu uz dokonce laka lidi aby si zaplatily mesic dostanou zadara datadisk a 80 l na pozadani
      • Ringwraith
        Tak po těch dlouhých letech se není co divit, že zájem o WoW upadá.
        • to neni tim toje ze stoho udelaj kunfu pandu *3*
    • Cahir
      Myslím, že ne Time.
      • Spades
        Please don't feed the trolls. They are prone to agression when fed.
  • genki.sudo
    Za chvíľu po súčasných generických MMORPGs ani pes neštekne.... :D
  • taky tomu nerozumím, měl jsem v mejlu asi minulý týden, že mohu pozvat do hry až tři lidi a ti mohli údajně hrát celý týden free a v případě zájmu mohli získat i údajnou slevu na digitální distribuci .. což neznělo vyloženě špatně.
    A teď po pár dnech? Digitální distribuce se stejně zlevnila (no .. koupit to v shopu stejně vyjde levněji a budete mít DVD, krabičku, manuál..) a je ještě free weekend.. ?
    Že by se EA tak bála Diabla a Battlenetu? *1* Neznám čísla, maličkatý úpadek hráčů je, ale to jsou pouze hráči jednostranně zaměření.
    • Cemu jako nerozumis? Buddy program i free trial je soucasti temer kazde MMORPG. Jsou to nesouvisejici veci a vetsinou je nelze nijak kombinovat. Navi tenhle trial je jen casove omezeny. Buddy program ne.
    • genki.sudo
      .
  • lituju kazdyho, kdo se do tyhle pasti chyti

    za 5 dni u MMO nepoznas nic, SWTOR ma decentni zacatek a zezacatku okouzli voiceoverem, ale uz od 20. lvlu sou vsechny questy na jedno brdo, nasleduje nuda a po vymaxovani charakteru zjisteni, ze endgame proste neexistuje

    swtor povazuju za muj nejhorsi nakup roku 2011 (nejhorsi vseobecne, ne jen co se tyka her)
    • coze od 20 L nuda haha se musim smat od 20L ta hra prave zacina rozjizdet ty mas problem z qwestama ?? ze jeto na jedno brdo prosim te muzes my tu napsat aspon jednu hru online za poslednich 8 let kde delas neco jineho ??
      • to uz mam 2 minusi a ani jeden neodpovedel na moji votazku ? nechapu
    • Mě to naopak chytlo spíš až po tom dvacátém levelu.. hráč před tímto levelem získává vlastní loď, začíná být použitelný craft (jak pro vlastní potřebu tak pro obchod) atd..
      Od MMO nikdo přeci nečeká, že by ty stovky či tisíce misí byla každá jiná. Naopak oproti WOWku (a to se mi fakt hodně líbí) jsou mise napasovány alespoň na příběh.. (a když by se o jejich smyslu dalo polemizovat, tak alespoň dělají dojem, že jejich plnění má smysl v dějovém posunu). A je fakt, že kdo je rychlokvaška na level nebo je vyloženě jen PVP ten tam brzo skončí... podle mě má hra trochu nešťastně nastavené EXPa.. prdnu daily PVP, prdnu daily minihru, prdnu daily flash .. a mám level a neskutečné expa aniž bych v podstatě něco udělal.. tohle hráče nemotivuje si s hrou pohrát :)
      • sankuri
        Kdyz sam sobe pri hre musis nalhavat ze to ci ono musit mit nejaky smysl je neco spatne:-)
        • Mmo hry ale funguji prece jinak.Tech veci tam jsou desitky a cinnosti se neustale opakuji.V maloktere online hre si clovek cte(tady se diva)zadani/odevzdani vedlejsich q..v mnohem ma pravdu,hlavne v tom ze hra neni pro pvp hrace ani pro hc hrace kteri maji cas a chut hrat 5h denne
        • v době F2P her dávat časově omezený trial na specifické hry... to si přímo říká o fail...

          btw... hrál jsem to cca týden, teď už 14 dní jsem se k tomu nedostal a vůbec mi to nechybí... jak jsem se na tu hru těšil, tak musím říct, že je to sakra zklamání... ostatní online hry, které jsem v minulosti zkoušel, mě prostě držely a těšil jsem se každý den až budu mít chvíli na hraní... tohle mi vůbec nechybí a přitom Star Wars svět miluju... *10*
          • Thrax
            Zajímavé, já hraji už skoro 2 měsíce a pořád je to pro mě aktuální. Dva různé charaktery a těším se každý den až se připojím. Hra chyby má a to musí přiznat každý, ale pokud Bioware naplní své sliby, tak si SW svoji základnu určitě udrží. Možná je naivní čekat od MMO po 3 měsících nějaký hutný endgame, to až se stane, tak pak budeme moci mluvit o revolučním MMORPG. Pro fanouška SW a Bioware je povinností dát téhle hře šanci. U WOW jsem vydržel měsíc a přešel na SW a nelituji toho, ale uznávám, že králem žánru jsou pořád Warcrafty a jedině revoluční MMO je může sesadit. Toť můj názor.
          • na specifické dny*

            už neumím ani psát...
  • Toje super chtel jsem si to zkusit od doby co to vyslo, az nato ze tech 20Gb me jede jenom 80kb/sec takze se snad ani zadneho trialu nedockam :D
    • Hej hou, uz me to bezi 2Mb/s ;).. ale mohlo by to bezet na max :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit