Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesnášim MMORPG...prvně zkurvili Warcraft a teď i KotOR...škoda, pořádnýho singleplayer RPG aka KotOR III. se asi nedočkáme...
    • Jn toho Kotoru je strašná škoda. Aspoň je vidět na koho jsou ty hry cílené. Vizuální zpracování Old Republic je jak omalovánka pro děti. Kde je to tajemno, které bylo v Kotorech? Tohle mi bude strašně chybět. Doufám, že se ještě někdy pokračování dočkáme...ale hlavně ať to neskončí jak Dragon Age 2 a Inqusition.
      • Inquisition si uz hral?
  • a pravdepodobne jeden z najlepsich charakterov Star Wars umrie pre loot...
  • Lawliet
    Až nakonec vesmíru Revane, až na konec vesmíru.
  • Nevim co řešíte, spousta Jediů propadla Temné straně. Navíc řešit koherentnost loru v universu, kdy jeho samotnej zakladatel má dvě interpretace Síly (mystická energie - původní trilogie, midichloriany - nová trilogie).
    • Je to stale mysticka energia. Vdaka velkemu poctu midichlorianou ma akurat jedinec schopnost sa ucinejsie spojit s tou energiou a ovladat ju.
  • ty co nepockaju si zaplatia plnu sumu za dlc a ty co pockaju to dostanu neskor (len platiaci) urcite zadara ako to spravili pri hutt cartel dlc.
    • ano to mě taky trochu mrzí, ale zase to bude za dobu a k vybavení a 3/4 novým věcem se nedostaneš. Fajn by byl systém typu, platíš si poslední 3/6/12 měsíců máš to zdarma, ostatní si něco zaplatí, případně, kdyby cena byla kompenzována v Cartel coinech.

      Ale na obojím by nevydělali tolik peněz ;-)
  • Tvá věta o rušení talentových stromů je velice zavádějící, takže doporučuji ji formulovat přesněji i pro lidi neznalé věci. Ale pro tebe je tohle asi již moc, rozvést více obsah, takže pane dokonalý příště to chce více používat hlavu, než něco plácnout.
    • Nevím co je nepochopitelné na větě: "tedy odstranění talentového stromu se v novince nevěnuje ani čárka" = Zrušení talentových stromů, v novince o tom nic není.

      Tak nevím, zda člověk potřebuje vyšší dívčí, aby takto zapeklitý větný rébus rozluštil ;-)
    • Omlouvám se odpověď byla směřována pro pana wiruss, ale špatně vložena :)
  • Johnny
    s Příchodem MMORPG šlo všechno do prd€le.... Pochybuju že vyjde single pokračování Elder scrolls, ted už vim že nebude žádná dobrá hra který by navázala na Kotory.... Jakmile studio udělá MMORPG... tak viděj jen to a na ostatní s€rou... *11*
    • Podivej se na prvni skutecne MMORPG? Kdy vyslo? Svadet nekvalitu dnesnich her na MMORPG je opravdu usmevne.
    • swtor je vlastne kotor3 zadarmo a mas vetsi vyber charakterov.
    • neřekl bych s příchodem MMORPG.. spíš s příchodem WoW modelu. Před WoW jsem hrával třeba Anarchy Online.. hra podle starých zvyků smrt trestala ztrátou expa, vylevelovat postavu na level 100 trvalo tak půl roku - a při první postavě člověk zjistil že ji udělal blbě.. takže novou a znovu. Poskládat equip bylo taktéž náročnější na hlavu.. zato odměnou bylo používání o x levelů vyšího gearu (slayerbot u engyho třeba o 20lvl vyšší - to už byla pecka). Jenže pak přišlo WoWko.. jednoduché jak pohádka a s každým datadiskem přišly ještě další zjednodušení.. jasně.. pro masy. SWTOR se mi líbil moc, ale opět chyba s expy.. dám daily stíhačku, daily normál. a mám tři levely za patnáct minut.. tímhle si tu hru tvůrci zabíjej sami. Datadisk s Ravenem? OMG a proč XP boost 15x do levelu 55? Takže si založím novou postavu a za tři dny zas nebudu mít co hrát???
      • Anarchy Online dodnes povazuji za jedno z nejlepsich MMORPG her.

        Ale s tim poslednim odstavcem nesouhlasim. Je to urceno pro hrace co delaji 10 nebo 20 alt a nebavi je porad chodit dokola to same. Naopak to povazuji za vybornou moznost. Pokud s tim mas problemy,kup si datadisk az tesne pred vydanim. V cem je problem?
      • Johnny
        Pravda. Pro mě vždy bylo a bude vzorem MMORPG Ultima Online.... Žádný levely, žádný expy. trénování dovedností trvalo neskutečně dlouho, Smrt znamenala pruuser protože všechny věci a equip zustali v těle, takže člověk kvuli smrti mohl přijít například o výbavu a brnění na který si vydělával měsíc... V životě sem nezažil větší adrenalin když mě honilo na výpravě nějaký PKčko (player killer, nebolí zlí hráč) *9*
    • No jelikož TES online je totální propadák, tak než si zahojí finanční rány f2p modelem, jistě minimálně jeden TES singl hra bude :-) , navíc TES dělá jiné studio než TES online
  • Coz o to,ja bych to hrozne rad hral..,ale nedavno jsem s ke hre vratil,a zjistil jsem ze se nemuzu prihlasit,ze mam zablokovanej ucet i když menim hesla,a ze mi to nedovoli ani si vytvořit ucet novy..Anglictina mi nejde natolik abych se nekam dovolal na podporu..Nevim co jsem tak hroznyho proved ze nemuzu do hry..:-( Omlouvam se,asi to sem nepatri,ale mrzi me to..:-(
    • Normalka ... tuhle sem si rek, ze po naky dobe zase testnu RunesOfMagic .... a lock uctu, pry "kvuli bezpecnosti" ... a co stim? No abys moh kontaktovat support, tak se musis ... prihlasit. Lol. A pochopitelne se neprihlasis nejan do hry ale ani na web.
    • jo to se mi taky stalo, prej jsem porušil smluvní podmínky- pokus o prodání účtu, přičemž by mě to ani nenapadlo
      • Ahoj..:-) ..a je nejaka sance jak si znovu zahrat?
        • když jim napíšeš do supportu, možná se nějaké odezvy dočkáš
          • Shaker
            :D:D:D:D:D:D:D
            Panove a damy, navrat do reality... Supportu nenapisete, neni na ne totiz jinej kontakt nez telefonem placenou linkou do zahranici. Poprosil sem kamarada, co si to jeste platil, aby mi zalozil ticket s problemem, protoze ja jakozto kdysi platici bez aktivovanyho subscribu sem to udelat nemohl. Myslite, ze se mu obtezovali odepsat? Pouziju Lubosovu slavnou vetu: "Ani za kokot, vole!"

            Ve vysledku jsem tuhle hru odepsal a to ne proto, ze by me nebavila, ale protoze s tema kurvama proste neni mozny se domluvit, ani kdyz platite.
            • jo ja si stejně udělal novy acc
  • tak tohle ale nedává žádný smysl .... podle KoToR lore je Revan kladas, z jehož rodiny (s bastilou mají dítko) se vyklubou silní Jedi, kteří jsou mimochodem jedni z hlavních postav když hrajete za republiku v ToR
    • To vcelku smysl dává, když pominu, že Revana v ToR jednou porazíte... po Kotoru se dal Revan do ústraní.. stal se Kotor 2 a poté následovala kniha Revan. Tam se popisuje, co se dělo s Revanem dál a nebylo to vůbec nic pěknýho, takže ve svym hloubání na rozmezí temné a světlé strany, které obě ovládal se rozhodl, že je lepší zničit vše a postavit to znovu na zdravých základech. Naopak logika je vcelku jasná.
    • ja a miliony hracov zas v SWTOR toho Ravena asi niekolko tisíckrát zabili a zrazu ho tu mame znovu :), proste sa nad tym nepozastavuj.
      • fizola
        Ja som tiež s imperiom išiel zabiť Revana, ale on na konci toho boja zmizne a Republika mu dokonca pomaha, to že mu prdlo v poslednom patchi je zamer
    • hm, ja som hral Revana, ako kocku, s peknym zadkom..co teraz?
      • no podle lore byl Revan chlap, a vypovězený Jedi byla žena :-) ... která mimochodem po konci
        KOTOR 2 jde Revana zachránit z drápů sithského imperátora
        • aha, takze moja kocka bol vlastne transka, ech..a to je starwars cielene pre deti *1*
  • Já SWTOR hrál a moc dobře si pamatuju flashpoint, ve kterém jsem na Revana narazil. Stal se z něj Jedi, co bojoval proti Sithům a jediná možnost byla ho zabít (opravdu jiný možnosti tam nebyly). Takže jak? JAK SE Z JEDI REVANA, KTERÝHO JSEM ZABIL, MŮŽE STÁT SITH REVAN, CO CHCE OVLÁDNOUT GALAXII? ZASE?

    To mě zajímá, jak chtějí tenhle paradox kluci z Bioware vyřešit. I když vlastně ne, radši to vědět ani nechci.
    • porazil si ho ale nezabil
      ked uz nemal skoro ziadne HP revan tak sa teleportoval (kto vie kam)
      mozno na zachod sa vyplakat jak mu to neslo :D
      • No, ono je to trochu složitější. Když máš dobrou damage tak tam leží jeho mrtvola, ale jinak máš pravdu teleportuje se. Stejný je to s Darth Malgusem, když máš dobrou damage tak tam je jeho mrtvola, když máš damage slabší tak skočí někam do díry :D
    • Nezabil, on skočil a zmizel ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit