Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    *
  • Hosi tady najdete vsecko za hubicku *14*
    • http://www.gog.com/en/gamecard/redneck_rampage_collection
  • Tak jedno nehratelny a druhy vyzaduje instalaci modulu takze bych tak nejak s prominutim konstatoval ze je to k nicemu :D
  • Ja bych si docela zahral starej Earth 2140 :))
    • Mopped
      Tak si ho kup na GOG.com a hrej.
    • Máš bod k dobru, EARTH 2140 byla fakt nejlepší strategie... Už si nepamatuji příběh, hrál jsem to, jak to vyšlo... Jen když vidim film terminátor tak si vždycky na tuhle strategii vzpomenu :-)
      • Hned me napadlo to same. Earth pro me byl hrou, u ktere jsem stravil mladi a dodneska ji povazuju za nejlepsi realtimovku, jakou jsem kdy hral. A hlavne ta dokonala atmosfera spolu s paradni grafikou (a ultimatnimi vybuchy), to byl smrtelne zabavnej koktejl.
        • Jojo, přitom pracoval na dobře fungujících principech z duny, vlastně to byla taková duna s "lepší" grafikou. A designem post-apokaliptické země, kde máte dokonce i možnost si zahrát za terminátory :-)) Asi si to v nejbližší době zase zahraji, nějak jsem pozapoměl jak to vlastně vypadalo a fungovalo a i frakce přesně nevim jak byly, holt paměť slábne a čas jde dál :-)) (jestli se nepletu hrálo se za 3 frakce, že? Lidi, Terminátoři a Androidi - nebijte mě, za takové pojmenování, ale je to pouze počeštění jednoho bláhového lajka :-))
  • Total Annihilation byla sakra dobraa hra, stejne jako dalsi ktere v te dobe vysly, chci zpet ty casy! :/
    • aa poslední dobrá strategie byl Supreme commander po tom mi přijde že už nic pořádnýho nevyšlo všechno to sou akorád slátaniny kdy záleží jak člověk rychle kliká na speciální schopnosti jednotek a ne strategie u kterejch se musí přemejšlet :(
      • Pěkně narážíš na SC2, ale bohužel je opak pravdou... SC2 je programingová záležitost a aby jsi byl dobrý, tak musíš mít nějakou předem vybranou strategii jak budeš porážet soupeře, takže to je strategie číslo 1 v tomto ohledu.
        Supreme Commander je dobrá hra, ale až když se rozběhne po nějakých 15-20minutách, jinak to je nezáživné a nudné.
        Škoda že Warhammer 40K 2, byla tak spackaně udělaná co se týče strategie. Nemožnost stavět a mít více jednotek bylo co mi na hře vadilo. Jednička Warhammer 40K byla dobrá strategie a řekl bych že dobrý kompromis mezi StarCraftem a Supreme Commander, velké bitvy, pěkně svižné a nějaká ta schopnost jednotky sem tam :-)
        • No a to je ono... Vybranou jednu z mnoha strategii. Jenze strategie ma byt neopakovatelna, zavisla na okolnostech a rozhodovani protivnika. SC2 je nerdovska hra odvisla od matematickeho modelu.
          • To by mně fakt zajímalo jestli si to vůbec hrál :) protože tyhlety kecy mi nápadně připomínají pláč Bronzáků napříč všemi SC2 fóry ;)
  • C&C mi nejede pořád se to loaduje, ale asi tak před rokem jsem si dal red alerta 1 za obě strany, parádní vzpomínka. W2 a C&C moje první a nejoblíbenější strategie.
  • ten Red Alert je hustej, připomělo mi školní léta ze základky :)
  • Veskoslav
    Včera jsem si nahodil C&C Tiberian Sun na pc v rozlišení 1680*1050. To je něco:-D
    • By mě zajímalo jak jsi to udělal, protože u Red Alert2 šlo dát maximálně 800*600 a když jsi dal víc ručně do konfigu, tak ti hra padla s Westwood Error :-)
      • Veskoslav
        Podle návodu, psali, že mám přepsat soubor, kde je nastavení na dané rozlišení, u Red Alert mi to napsalo to, co Tobě, ale u Tiberian Sun mi to jde.
  • Odulin
    Hezký. Starou Dunu nebo Warcraft 1,2 bych si takhle docela zkusil.
    • Jen jsme si ted vzpomel na jejich velikost. Treba takova Dune 2 mela cele 2 MB:)
      • To jo a tehdy jsme nadávali jak třeba "novější" Heroes můžou mít 150MB! Nebo Red Alert :-D

        Jooo to kdyby mi tehdy někdo řekl, že dnešní hra bude na DVD (což bych řekl nejdřív co to je DVD) a bude mít celkovou velikost o 2-4DVD - 10Gb a více, tak bych asi dostal v těch 14-15ti infarkt :-)
        • to bolo pohode ale ked prisiel BG2 to mi zabralo cely disk
          • Taky u těhle her byla možnost naistalovat asi jen 20MB a zbytek tahat z cédéček.
            • ale prdek, BG mel 5CD a dvojk taky 5CD.. lezi mi to tady napolici a nechci na to makat, abych nezabil celej vikend :)
            • Odulin
              14 CD tak to je dost slušný. A to jsem si onehdá u Under The Killing Moon rikal, ze 4 CD jsou sileny:)))
            • Reaguji na oba:
              Joo zrovna Baldours Gate, to byla hra, snad ji žádná nepřekonala v počtu CD, myslím že to bylo na 14CD? (Víc, míň), nejlepší bylo když jste cestovali z bodu A do bodu B a museli jste během toho přes různé lokace, města atd, furt měnit CD, takže jen pro splnění Questu jste museli víc mačkat vysunout-zasunout CD, než klikat na útok :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit