Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to nehrajte a nebrečte! Nebo vám snad někdo při nákupu Bf4 držel pistol u hlavy? Já beru že tam jsou problémy ale pořád mi to převažuje to že tam je spousta dobrého obsahu a neskutečné zábavy s kamarády..... a té tisícovky za tolik hodin zábavy rozhodně nelituju! Vemte si že půjdete na pár hodin do divadla, kina, na paintball, motokáry a nebo nevím co koho přesně baví ale nechá tam x stovek za zábavu v řádu pár hodin....Ale chápu že my jsem ten blbej českej národ který bude vždy nespokojený a vždy bude na něco nadávat. Obzvláště pokud se jedná o odbornost vůči hrám (viz zdejší diskuze :-)
    • Hm, no jasne, ty ocividny odbornik "na vsetko" *1*, zejo. Vysvetli mi najma jedno... co ma -- safra -- spolocny fakt, ze samotna hra stala napr. 30.... 50 EUR alebo 100... Ked problem celej danej hry je niekde UPLNE INDE??? A podotykam -- kazdy, kto je v danom probleme "namoceny", sa skratka len vezie spolu s ostatnymi??? Podotykam... ostatnymi, no TAKTIEZ PLATIACIMI HRACMI!!! Mam dojem, ze problematika wa*ezu uz totalne vsetkym prerastla cez hlavu a dnes uz vlastne snad nikto nie je schopny HODNOTIT nejaku hru (ktora ma byt zaroven AAA titul, na to dobre pamatajte!!!) skutocne aspon z nejakeho toho bezneho hracskeho hladiska. Ten, kto si danu hru nekupi, no nezabudne si ju aspon stiahnut (hoci v pripade BF4 nechapem na kieho elementa... teda ak niekto silou mocou netuzi po absolutne priemernej 3D strielacke, nakolko presne o tom je singleplayer kampan v BF4).
      Zvlastne, ze ja praveze prihliadam na uplne tradicnych hracov, pre ktorych je stale casto i tych cca 50 EUR relativne dost... A ved napokon... myslim, ze vacsina z dospelych ludi si zvacsa aspon 2x rozmysli, co si za pripadnych 50 EUR vlastne kupi... Ak zvoli hru, je to problem cisto danej osoby a nikoho ineho. Zial, ma smolu, ak si vybral ZLU HRU... Resp. ak si vybral hru, ktora funguje podla toho, ake je prave vonku pocasie a pod...

      Darmo... ako sa zda, tak konkretne teba este EA nestihlo fakt DOSTATOCNE DOBRE na*rat svojim hnusnym, arogantnym spravanim a celkovym pristupom. Takze, odporucam ti aj do buducnosti zakupit si komplet vsetko do BF4 (ak uz teraz nemas Premium, vsakze)... pretoze jedine tak sa MOZNO zavdacis prave nenazrancom z EA, ktori by si ocividne kvoli 1 euru dali aj koleno vrtat!!! Cele je to obycajny hnus a nic viac... Problem je, ze v danom hnuse je nas nakopenych pomerne vela jedincov... Ale neboj, nejake to miesto sa urcite coskoro uvolni, nakolko skor ci neskor to proste uz niekto nevydrzi a radsej sa dobrovolne vy*erie na cely Battlelog ucet! Prave vtedy pride tvoja prilezitost!!! Tak si ju nenechaj ujst a pozor... EA NIKDY NESPI!!!! *1*
    • Tak to nehrajte a nebrečte. Splněno.
      Nutil vás to někdo kupovat. Splněno.
      Český národ si pořád stěžuje. Splněno.
      Porovnání ceny hry k ceně lístků do kina. Splněno.
      Odbornost k danému tématu. Splněno.
      Udělal by si lepší hru. Nesplněno. (!!!)

      Jsem trochu zklamán, že jsem neviděl úplný výčet idiockých neargumentů, ale jistě to doženeš někde jinde a jindy. Mě fascinuje, jak se tyhle neargumenty neustále opakují, ačkoli každý trochu rozumný člověk hned pozná, jak se to má s kvalitou a smysluplností těhle neargumentů má.
  • Tvl, mají to v názvu - Electronic Arts - elektronické umění, tak ať se tím řídí a bude vše dobrý, místo PR keců a výmluv.
    Nebo ať se přejmenují např:

    EC- Electronic Copies
    EM- Electronic Many
    EB- Electronic Bugs
    MA- Manager Actors
    GA- Generated Arts
    • Anebo taky:
      FU
      Domyslíte si sami, co by ta podle mě naprosto odpovídající zkratka názvu společnosti znamenala.
  • No neviem. Mna dokonale na*alo napr. uz i to, akym sposobom si EA pekne krasne (v zasade uplne nenapadne, hlavne, aby si to nikto dla moznosti radsej ani nevsimol) zmenili svoje TERMS & CONDITIONS. Narazam teraz najma na zmenu tykajucu sa KOMPLET CELEHO Battlelogu (t.j. je fuk, ktoru konkretnu hru vlastnite, napr. ak mate BF3 & BF4, v danom pripade sa tieto nove podmienky tykaju oboch hier a tym padom i oboch kvazi samostatnych logov).

    A coze sa to stalo? No predsa mila CENZURA JAK HROM!!! *16* Ak ste nemali to "stastie" a je jedno akym, ale skratka HOCIJAKYM sposobom ste NENA*RALI nikoho z EA+DICE, ani nic ine, potom vas zrejme cenzura v zasade "nenapadne" obisla. Avsak, cela situacia sa okamzite otoci, len co napr. na 2-3 vlaknach v ramci fora...... alebo to urobite vo forme commentu, to je skratka FUK, dolezite je, ci si to vsimne niekto z EA alebo DICE... potom uz to ide raaaaz na raaaaaz..... zacnete patricnym sposobom nadavat specialne na BF4... na to, ze uz ubehlo peknych par mesiacov a hra stale, samozrejme, nie je fixnuta a veselo si pada, sietovy kod sa uz sice -- podla mna -- vyrazne zlepsil, ale stale to nie je ono... a tak dalej. A ked k tomu este pripojite zopar anglickych vulgarizmov, mozete si byt takmer na 100% isty, ze vam na Battlelogu skratka znemoznia akukolvek dalsiu pisatelsku cinnost (a cim budete vo svojich komentaroch blizsie pravde, tym skor vam ten BAN strelia). Velmi pekne... priam az podozrivo systemove riesenie. Prave preto, ake je priam az podozrive, ako nadherne nenapadne to niekto na Battlelogu dostal do takehoto stavu, je mi uplne jasne, ze sa proste niekto z EA cinil na celej ciare. Takze.............. klasika............. EA je uuuplne sumafuk, ze clovek/hrac, ktory sa pohybuje po Battlelogu je zaroven i POCTIVO PLATIACI user... A o tomto je cela politika EA... "S*rme na hracov, ide nam len o zisky!!!" *16*
    Osobne mam dojem, ze tu upravu Terms & Conditions spachali niekedy na prelome roka... Konkretne tipujem, ze to vstupilo do platnosti od 1.1.2014. Pretoze ja som tie komentare pisal az niekedy (mozno) okolo 15.1., aj to neviem presne... a samotny ban na Battlelogu mam -- ako ma samozrejme samotny Battlelog informuje -- zrejme do 4.2.2014, pricom ako v takej KRAAASNEJ tabulke pisu, ktora praveze vyskoci pri akomkolvek pokuse o nejake pisane slovo KDEKOLVEK na Battlelogu, teoreticky sa tento ban moze predlzovat aj na dalsie obdobie...... a dalsie a dalsie a dalsie........ FAKT SUPER!!!
    Ok, ja im dajme tomu neberiem, ze im tam uz skutocne nesmierne mnozstvo hracov na fore a v kazdom druhom komentari neustale hadze brutalne mnozstvo nadavok, lenze KTO kazal EA, aby vydali hru v NEDOKONCENOM STAVE, co uz bolo 100x dokazane??? Je to len a len ich problem... A teraz, ked je samozrejme stale prus3r na obzore, pretoze hra pochopitelne STALE nie je dokoncena a komplet fixnuta (zaujimalo by ma, co zas opravuje dnesny update, ktory mal velkost tusim cca 1.3 GB!!!). Cize naozaj skvele...... clovek za tu hru poctivo ZAPLATI... a ked sa napokon este NEBODAJ chce stazovat, tak proste co urobi chore EA, kde by sa malo ist povinne liecit na psychiatriu minimalne cele marketingove oddelenie??? NO CO BY ASI TAK UROBILI??? PROSTE ZAPNU NA BATTLELOGU CENZURU A PROBLEM JE FIXNUTY!!!.................. Takze ak PODOBNE pristupuju aj k oprave BF4, potom si mozeme byt na 100% isti, ze ta hra nebude -- ako inak -- fixnuta NIKDY. Presne, ako dodnes nie je kompletne fixnuty BF3 a tak dalej... No proste hruuuuuza!!!
    Yo a inak... takze COHO vsetkeho sa ten ban tyka? 1) Nemozete nic pisat do akehokolvek vlakna na fore, samozrejme ani zakladat ziadne nove, skratka NADA, NOTHING... 2) Nemozete pisat ziadne komentare, resp. ani reagovat na komentare ostatnych TAKTIEZ PLATIACICH UZIVATELOV (jaaaaaaaaj, zabudol som, oni asi maju PREEEEEMIIIUUUM, zejo, tak jasne, ze PREMIUM userov len tak nezabanuju, mam dojem, ze aj v tomto smere u EA plati na uzivatelov dvojaky meter!!!)........... 3) Nemozete si dokonca menit ani len svoj STATUS TEXT, ktory mate vo svojom profile... to je taktiez v ramci banana (mne tam nastastie ostal jeden pekne stavnaty na adresu EA+DICE, divim sa, ze mi ho nezmazali)...... 4) No a co je vlastne najvacsia sranda, tak DOKONCA nemozete ani len tuknut na d3bilne tlacitko HOOAH!!!, pretoze v danom pripade vlastne TAKTIEZ porusujete pravidla a ak raz mate BAN, tak proste smola... ziadny HOOAH!!! ani nic ine nebude...

    Takze az takto daleko uz zasli typci z EA..... veselo nasadili cenzuru jak vysitu. Fakt si mrte krat tukam na celo, ze ja d3bil vobec financne podporujem takych kretenov, ako je vypatlane EA... nanestastie, BF ma predsa len bavi... Takze tym skor je to potom dilema... Kupit/nekupit??? Podporit zase raz financne giganta, ktory toalne s*rie na hracov a este im udeluje banany, ako keby sa nechumelilo??? A hlavne -- bez JEDINEHO upozornenia??? Eeeeeech jo. Som z toho vsetkeho maximalne zhnuseny... *7*

    Du blejt, velebnosti... *11*
    • Jo, i tohle mi dost vadilo. Já sám jsem zažil případ, kdy se po jedné opravě objevily příspěvky hlásící problémy se zvukem a padání hry. Těhle příspěvků se objevilo poměrně hodně a protože já tyto problémy měl rovněž, sledoval jsem dění kolem. Jednoho krásného dne mnoho témat na ofic. foru prostě zmizelo, zatímco ten zásadní technický problém zůstával. Přitom si nejsem vědom toho, že by tam lidé vyloženě sprostě nadávali - jen popisovali svůj problém a požadovali logicky - platící zákazníci - nápravu. Takže takhle se řeší problém - smažou se příspěvky problém hlásící a požadující nápravu. Hnus. *7*

      Pro upřesnění uvedu, že jsem s BF sérií zcela skončil. Strašně mi ale vadí, že se nové díly tak hrají a že lidé ignorují všechny ty negativa.
    • Ehm, sorry za dlhy komentar, asi si tym kompenzujem nemoznost nic pisat na Battlelogu... eeerm... *7*

      Kazdopadne, uz chapem, v com spocival ten 1.3 GB update... takze KONECNE priniesli do BF4 to, co taktiez uz davnejsie slusbovali, ze sa to udeje formou patchu. No predsa tu tolko ospevovanu AMD Mantle podporu!!! T.j. odteraz na vsetkych systemoch, ktore to podporuju, by malo byt mozne hrat BF4 uz aj cez graficke rozhranie Mantle, ak teda vlastnite nejaku grafaren od AMD (tusim to podporuje karty od radu 7xxx smerom hore). Ja mam Radeon 7770 OC 1 GB... Som velmi zvedavy, ci VOBEC budem moct prepnut renderovanie z DirecX na Mantle... Pretoze prave o tom by to malo byt... o moznosti vyberu a v pripade Mantle a prislusneho hardwaru by to cele malo UUUUUDAJNE priniest znacny prirastok na celkovom vykone. TAK NA TOTO SOM TERAZ VAZNE ZVEDAVY!!! *1*
  • Patrim k tem, co nemaji s hrou problemy. Koupil jsem hned po vydani a Premium zahy dokoupil. Hraju denne, jednou za par dni spadne server nebo se pripojim napotreti, ale to se da prezit a hru me to nekazi. Penez rozhodne nelituji a tesim se na dalsi mapy atd. Samozrejme me stve, ze to spousty lidem nejede. Nejvic by me zajimalo, proc to nekomu jde v pohode a nekomu ne? Je to ruznymi konfiguracemi PC nebo netem? A co na konzolich, tak to (ne)jede vsem stejne? Kompl mam prumernej a slabej net.
  • XorxoxTalarius
    Tak si rikam ze diky BF4 vypada Arma 3 jako naprosto odladeny produkt kde v multiplayeru muzete radit od rana do vecera *1*
  • Nemůžu si pomoct, ale nové díly "battlefieldů" nemám rád. Nelíbí se mi, že při hodnocení nových dílů téhle série se nezohledňuje celá řada negativ, které si možná ani recenzenti neuvědomují. Budu konkrétní.

    Hrál jsem BF 1942, BF Vietnam, BF 2 a BF 2142 (a BF3). Nejvíce času jsem strávil s BF2 (asi 3000 hodin). Tahle série měla něco do sebe. Jednak měla svůj unikátní koncept - větší mapy, technika, vždy celkem slušná grafika (a vždy taky slušný bugy) a měla své vlastní herní mechanismy - mj. conquest. Byla to série, která se držela toho svého. Na single player kašlala a všechny síly vývojáři vrhli na multiplayer, který byl opravdu dobrý a hlavně svůj.

    Pak přišla série Bad Company a já zbystřil. BF se single playerem jako hlavním obsahem? Byla to konzolová série a všichni říkali, že nový BF díl bude jiný a že se není čeho bát - BF3 měl být plnohodnotný nástupce BF2. Ovšem co se stalo? Vyšel BF 3 a série se zpronevěřila sama sobě ve snaze mít co nejlepší prodeje. Z unikátní hry se stala kopírka CoD. Zatímco BF2 by nikdo nezaměnil s CoD, BF3 už i podle graf. stylu by bylo velmi snadné zaměnit s CoD, ačkoli BF stále vypadá lépe. Do BF3 se také dostala řada herních módů, které nebyly "battlefieldovské" a naopak se potlačil klasický duch série. Zbytečně se investovalo do špatného single playeru a do hry bylo přidáno až příliš nebattledovských herních modů. Ačkoli byla hra technicky vyspělá, herně šla až příliš na ruku všem a unikátnost série zcela záměrně podkopala.

    Od BF3 dochází také k několika negativním jevům. Tím hlavním je fragmentace komunity. Zatímco BF2 hráli všichni "battlefílďáci" a jen pár jich na chvilku odběhlo na BF2142, u BF3 nastává problém - množství DLC, dělení komunity na premium a bez premium a nakonec velmi rychlé vydání nového dílu. BF2 jste mohli hrát 4 roky a komunita byla stále stejná a spíše rostla. BF3 dostalo po dvou letech nástupce a část komunity zůstává u BF3, část odchází na BF4 = fragmentace komunity. A zdá se, že to bude horší - ve prospěch zisku se bude "BF" vydávat každé dva roky. Dalším negativním jevem je např. nemožnost modovat hru z jediného reálného důvodu - DLC a snaha o větší zisk. Kdo zná BF2, zná i několik výborných modifikací, kolem kterých také vznikla úžasná komunita. To všechno je pryč.

    Z BF série se stala dvouletka ještě rozdělená do DLC. Je to sice dojná kráva, ale cenou je opuštění svého unikátního konceptu, aby se hra zavděčila pokud možno všem. Velké hry "pro všechny" ale nakonec postrádají duši. Z BF série se stal produkt bojující o hráče s CoD. Škoda, že nezůstala sérií, která si jde svou cestou a kterou si nakonec najdou hráči, kteří chtějí něco jiného. Ale není třeba zoufat. Je to divné, ale duch série jakoby přeskočil na Planetside 2. Kdo to tedy cítí podobně jako já, zkuste Planetside 2. *3*
    • EA nemá zájem ani o to, aby někdo strávil u jedné hry přes 1000 hodin a ani o to, aby se do nekonečna rozrůstala komunita a držela při sobě. Pochopitelně jim jde jen a pouze o tržby a tyhle dva body tržbám nepomáhají.
      • Ano, peníze neničí jen lidi ale i hry. Jistě, je potřeba zaplatit vývoj a mít zisk, ale všeho s mírou. Tohle se mi líbí třeba na TES sérii - díly se vydávají jednou za 4 a více let, takže mají hráči dost času si hru pořádně zahrát, vytvořit si komunitu a ještě si pohrát s herními mechanismy v rámci dělání modifikací.
  • Ehmm prosím každého kdo vlastní kopii. Koukněte se na titulky.
    Ta hra měla dva Betatestery. Ne dva vedoucí týmů ale DVA LIDI kteří prováděli betatesting a byli za to placení.
    Ok jsou retardovaní nebo jim nedošlo že to je prostě málo lidí?
    • Ceeece... a to ti nenapadlo, ze predsa EA v ZIADNOM PRIPADE nebude vyhadzovat vlastne peniaze z wokna, ked predsa... NA CO ASI TAK NASADILI VEREJNU BETA VERZIU??? Haaa??? No samozrejme, ze primarne na to, aby vo finale na celom betatestovani usetrili... Ved podla toho, v akom stave bol BF4 najma v case vydania, tak to skratka musel byt zo strany EA len zly vtip... Oni zrejme dufali, ze najviac chyb sa skutocne podari vychytat v ramci verenej bety, kedy sa do nej zapoja tisice hracov, takze nasledne bude mat cele EA + DICE k dispozicii mrte komentarov... a zadara!!! TO JE TO HLAVNE!!!

      A ako to dopadlo??? Ano, mrte komentarov MALI, MAJU a zrejme aj BUDU MAT... Ked niekto nedokaze AAA titul vydat v uplne normalnom hratelnom stave, zial... co uz len na to povedat??? No skratka toto vsetko je uplne typicke EA jak vysite. *7* *11*
    • a proc by meli platit vic betatestru? i ti 2 je moc! Dneska naopak lidi plati u aby se dostali do alfa verze! *1* *1* *1* Na Nakopejmnedoprdelehnednastartu kupujou nehotovy hry 2 roky dopredu a to vydeli jedno rendrovany videjko a par screenshotu s tim ze gameplay bude az nekdy za rok.... Betatesry jim udelaji zakaznici a jeste vysoli na drevo prasule roky pred tim nez bude hotova alfa *3*
    • Spíše na to hodili bobka. Oni ví, že i přestože vydají totální hnůj, tak jim to spousta lidí koupí a budou trpět a čekat, než hru časem možná dodělaj.
      • A jeste se budou v diskusich na webu hadat se vsema kolem o tom, jak je ta hra prece genialni a lip to udelat neslo.
  • nedokázu si predstavit ten šok co dostali vývojáři když jim spousta lidí nahlasila bugy. Nevěřícně nad tim kroutím hlavou, jak je to ksakru možné dyt ta hra jela na 100%, stačí se podívat na bf3. Je paráda že si tým vývojářů udělal čas aby ty bugy okamžitě opravil.
  • nech si tie kecy strcia za kolobuk. Mne do dnes nefunguje BF3, ktory po par minutach vytuhne. A nejaka naprava uz ani nebude, vysrali sa na to. Ziadna ina hra, aplikacia netuhne, leb BF3. Nehovoriac o tom ich debilnom battleogu cez web. Fakt nechapem logiku hry kde cast menu je rozbita do nejakeho web pluginu/webu a zvysok zasa do nativnej aplikacie. Dufam ze pri BF5 uz bude treba stiahnut dalsich 4-5 doplnkovych aplikacii/kniznic aby bolo mozne vobec si nieco v hre nastavit
    • presne mne u BF3 nejede MP a nejen mne resil jsem to s podporou dostdlouho proslo mnoho patchu od te doby staleto mnoha lidem vubec NEJEDE EA to neresi pac vetsine to jede... pritom nemam absolutne zadny problem s jakokoliv jinou hrou
  • Jack1947
    "Tresky, plesky Stara baba povidala... budou padat trakare, Asteroidy a bude konec sveta".

    EA se nepouci nikdy. Leda by dostali konecne rozum. No tak prece jim nikdo neveri... vymluva je na miste. To bezesporu no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit