Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked Vas to nebavi, tak tu hru nekupujte a drzte vsetci zobak, ze aka je to zla hra. Vsetci ktori ste odohrali alfu alebo betu, tak na Vasom nazore nezalezi.
    Dalej neporovnavajte to s CS kom pretoze je to 15 rocna hra v ktorej sa zmenila casom iba len grafika a nic ine.
    R6S je takticka hra a nie o behacka a skakacka.
  • rovnou říkám že to je tak 4/10 tak špatnou hru jsem už dlouho neviděl
    • :D ... hmm nebo to na tebe nebyla obcejna strilecka... hra paradni takticka synchronizovana akce ... o tom ta hra je .. nebudes mit tym sjednocenych lidi nezahrajes si dobre.. kazdy herni kritik i kdyz ho to nebavi tak uz snad i kvuli vychytanemu systemu hrani musi rict ze hra bude skvela pro urcite lidi ktery chteji vic nez jen jit a strilet kam se zlibi
      • chlapečku až budeš mít odehráno to co já už poznáš jaká hra je špatná a jaká dobrá *3*
    • pan Clancy se obrací v hrobě
  • 10, deset, deset let od SWAT 4. Deset let a žádný nástupce...Než u tohodle jsme se mnohem víc před dlooouhou dobou bavil u SWAT 3. Ghost recon... Hidden & Dangerous... *9*
  • Nemám ani tak problém s magorama co tam běhaj jako šílený jako spíš s tím že nemužu hrat se zbrani nebo operatorem s kterým bych chtěl. 1. Chtěl bych hrát s .417 bohužel to má jen nonclass ok beru každej operátor bude mít teda vlastní výběr zbraní (někdy 3 někdy jen 1) Bohužel větší průproblém je to že když už si teda zvyknete na svému stylu odpovidajícího operátora a upravite si svuj hodně chudý loadout a nějaky serepetičky na zbraň tak se musíte na začátku kola modlit aby váš oblibený nebyl oblíbený i někoho jiného protože nemůžou být dva stejní operátoři v jedné hře. Čímž skončíte zase s nečím co vás nebaví nebo se pro danou situaci vubec nehodi.
  • No tak som si teda skúsil to demo a moje dojmy z hry zostali nezmenené, grafika je otrasná, mne to pripadá ako keby všetky ubisoft hry bežali na rovnakom grafickom engine. Hrateľnosť je taktiež velmi biedna až priam nepochopitelne osekaná, keď to porovnám so staršími R6 hrami , zlatý rogue spear a raven shield, je to škoda, že siege je vlastne obyčajná multiplayerová blbosť bez akejkoľvek kampane a hĺbky, ktovie prečo zrušili patriots a vydali radšej takúto rýchlokvasnú hovadinu.
  • Jakozto Arma/R6 veteran jsem zkusil Open Betu a musim rict, ze jsem prekvapen. Prekvapen jsem hratelnosti, kterou ma hra opravdu dobrou, terrorist hunt je dokonce tezsi nez byl v puvodnich Raven Shieldech. Kazdopadne nejvic jsem byl prekvapen Matchmaking systemem, ktery dokonale k*rvi celou hru. V zivote nepochopim jak muze dat nekdo do MP STRILECKY matchmaking system ala MOBA hry, ktery je navic domrven tak, ze vzdy jeden z hracu hostuje server. To ma pak treba cely vas tym pingy v rozmezi 300-500ms, protoze vas to pripojilo na Voloďu ze Sibire, ktery ma wifi a zrovna u nej snezi. Ja jsem mel za celou dobu nejlepsi ping asi nekde okolo 90ms. V prumeru tak hrajete s pingem okolo 100-200ms(pripadal jsem si jako za starych casu s modemem 56,6), coz je u MP strilecky naprosto nepripustne a ze to Ubisoftu nevadi mi jen potvrzuje, ze tato spolecnost se dokazala za poslednich 10 let propadnout na uplne dno.
    • Jack1947
      To mmi připomělo úsměvnou historku z COD:MW2 kdy host řekl " Jedu v autě a za jízdy sotva chytám wifi " i když narozdíl od R6 tady měli ten ping sdílení všichni takže to byl pěkný Lagfest *1* Jo to bejvali časy...
  • to jako vazne je tady tolikd mladych hracu, co nikdy nevideli taktickou hru jako rainbow six? asi uz sem fakt stary
  • gesto
    Dneska jsem si stáhl betu a co se stalo ? po 30 minutách alt+f4 a okamžitě vymazána,,, to co je ? :)))) tam všichni dřepí a čekají kdo udělá chybu a první vkročí tam kam nemá,, no ty jo :))) ono to ani jinak hrát nejde proto že když vás někdo zabije tak jste duch a koukáte na další hráče jak kempují :))) a navíc vše pěkně online s random Lidma
    • presne jako v realu; a ty se vrať k svemu CSku
      • v reálu to musí bejt rychlovka, na kempení neni čas, jakmile teroristi zjistí že na ně vlítli tak pozabíjí rukojmí, takže je speciální jednotka musí neutralizovat během pár vteřin
        • to je pravda ale ja to myslel spíš obecne, jakože konečne je tady hra kde ma smysl opatrný postup (≠pomalý) a plánování, vs honbu za fragem v CS nebo CoD
        • ostatně ve starejch RS to AI dělalo, že zastřelili rukojmí jakmile jste se prozradili a game over, snad je to i tady
      • gesto
        Samozřejmě úplně jako v reálu kde se bojuje v malém domku ve sklepě
        • teroriste mužou vzít rukojmí i v malem domku
          • gesto
            Tak si to kup :)))
          • a vzdy blbeckem zustane
  • Všichni píší jak je to špatná akční hra, ale za mě pravý opak. R6 je totiž opravdu taktická akční hra a nejde tu o zběsilé běhání po mapě alá Counter Strike, Battlefield, CoD apod. Využívání prostředí a pomůcek, které mají všichni aktéři je více než přínosná pro hratelnost. Lidé co nemají rádi akční hry budou pochopitelně stále mimo tento žánr ať vyjde jakákoliv akční hra, ale lidé co mají rádi boje, kde to chce alespoň trochu myslet a využívat nějaké to náčiní, potom je tohle dobrá volba. Směs SWAT, Battlefieldu a CoD, ale od každého si bere jen něco. Mě to přijde jako dobrý takticko-akční titul. Ovšem náruživé hráče CS nebo CoD to mco neosloví, protože jak říkám ... je to pomalejší akčňák, což mi dcl vyhovuje. Uvidíme jak to bude po vydání.
    • Ty si taky vtipný, prý CounterStrike a zbesile behani po mape...
      • Myslel jsem to tak, že to není o tom, že jdu, hodím granát a střílím. V R6 se mi líbí ten kradmý postup a to, že musím dávat bacha na okolí (na pastičky atp.). To v CS není a mapy či okolí hrají druhé housle, v R6 je to naopak - nejdřív okolí a potom střílení.
    • Mě to velice oslovilo - jakožto fanouška například Red Orchestry. A příjemně překvapilo.
  • Tohle dopadne jak Evolve.
    • Ronox
      Přesně a to znamená, že i když to po delší době nebudou hrát tisíce lidí, tak tam bude ale komunita hráčů, která tu hru hraje tak, jak se má a ne, jak si myslí, že je nejlepší. Už teď v betě jsem narazil na několik skvělých spoluhráčů, co nejeli jen run n gun, ale bavili jsme se přes voice chat a domlouvali postup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit