Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já z toho poznal akorát Hellblade a Crashe, je vidět, že ty nový hry mě fakt nějak míjej :D
    • Mart9
      Tak u mě nikdy nehrálo roli, jestli tam jsou siluety nebo ne. Když postavu znáš, tak ji poznáš podle siluety, když ji neznáš, tak ti ani odkrytí nepomůže. Takže jsem od začátku věděl PUBG a Crashe a ostatní mi nic neříkají.
  • Na gog.com jsou hry jenom na pc a na xbox ne? Co když vylosovali někoho kdo má doma jen PS?
    • Mart9
      Tak to je pěkný chudák, pokud v roce 2018 nemá PC nebo notebook.
      • presne ostatne lowzole jsou pro deti je cas dospet a poridit plnohodnotnou herni masinu *3*
        • TheGGG
          a pak na ní hrát 16bitové rpg...
          • Lukass
            The GGG: Tema hrama co tvy delo vyuziji myslis treba novy COD z 10 recyklovanym enginem a hnusnyma texturama?
            • Jack1947
              Což je mínus danou patlaizací Ubisoftu mě pobavilo že to dávají zadarmo" k hybridním HDD a hned by se mi jeden možná hodil *2*
            • TheGGG
              kde píšu že je perfektní... je náročná na HW
            • Jack1947
              I přesto že se tam něco děje to ještě nezamená že ta hra je nějak graficky perfektní... spíš je to zase nějaký level up-grade oproti Wildlands.
            • TheGGG
              kdepak, to jsem sice hrál taky, ale je jasné, že to žádný žrout není... to nový assassins creed, to je jiná... ten žere hodně
          • Tak to je tvoje blbost...
            • TheGGG
              no já divinity 2 nehraji... já hraji hry co mé dělo využijí...
    • skaven
      na gog su len pc hry, pretoze gog je good old games, a xbox nema ziadne good old games *12*
  • když už je teda po soutěži, jak se jmenuje hlavní hrdina PUBG (to mě celou dobu zajímalo) a kdo je ten pokémoní šašek vlevo (netušim ani když ho vidim)
    • Mart9
      Hlavní hrdina se jmenuje Bojovník, máš to v článku *1*
      • správné odpovědi tedy byly, zleva: pokémon, feministka, bojovník, maskot, lovec duchů
        • Ne nebyli
      • to neni jméno, ale povolání, soutěž je neplatná, žádám opakování ceremoniálu! *1*
        • btw to vlevo je ženská? vžtyť to nemá prsa *8*
          • Krescz
            to tvoje holka taky ne *1* (první trolling 2018 na webu games.cz)
            • Mart9
              Spíš první nepovedený pokus o trolling.
            • tak to máš 11 hodin zpoždění *1*
  • Všetkým Vám prajem šťastný nový rok! Hlavne menej zášte medzi uživateľmi platforiem. Hráč je hráčom a je jedno či hrá na PS, Xboxe alebo PC.
    • já ti přeji kvalitní slovenský herní magazín abys nemusel chudáku chodit do vedlejšího státu
    • I tobě, i tobě, ale správně jsi z hráčské obce vyloučil mobilisty!!! *1*
      • a Nintenďáky *8*
  • nejaký vánoční letsplay nebo streamek by nebyl? proste pro nas udelat nejaky program. streameri jedou v plnem proudu a tady nic
    • Za mých mladých let jsme si sedli k počítači a něco si zahrály. Holt... doba se mění *2* *1*
      • za mých mladých let moc holky na počítači nehrály, ale jsem rád, že jste si to užívaly *4*
    • ALHAZRED
      nj dnešní mládež sedí furt pred počítačem, tabletem, kouka streami a ty na "games" sou taky chuťovka *1* *2*
    • Mart9
      Radši si něco zahraj.
  • Varovaní pro všechny návštěvníky tohoto webu. Nejenom že je to tady přecpaný reklamou že by z toho člověk zvracel, ještě tu máte trackery.

    Privacy Badger detekoval 11 potenciální sledovací prvky na této stránce.
    • Mart9
      Mohl bys mi to prosím jako odborník vysvětlit?
  • Dobrý den, chtěl jsem se optat, zda někdo neví, jak spustit Guitar Hero live pro Xbox 360 na Xboxu One S?? Ježíšek přinesl novou konzoli, ale s tímto jediným máme problém.
    Předem děkuji za rady. )


    Ahoj, Karel
    • vidis tam nekde guitar hero? ja ne

      https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games
    • jestli je to vubec zpetne kompatibilní
  • ALHAZRED
    Zdravim všechny, preju krasny, šťastny a vesely, ja dostal od Ježiška Assassins Creed: Origins tak se konečne prilepim k monitoru a vychutnam si starobilej egypt, jo a vyšla čeština do Fallout 4, Sleeping Dogs a Prey, pohadkovy vanoce... *14*
    • nj dnešní mládež sedí furt pred počítačem. a ten "starobilej egypt" je taky chuťovka
      • Jen do nich, bobe!
      • jo jasně, lepší je sedět před mobilem a hrát na něm hry, co jsou zadarmo
  • Tvl ty postavičky nebudu znát ani když je odkrejou. Holt majnstrým nehraju. co už

    Veselé Vánoce všem
    • Mart9
      Tak Harryho Pottera vpravo by měl poznat každý
      • Jack1947
        Toho bych nepoznal vůbec teda lol.
      • A ja myslel že to je Neo z Matrixu.
      • aha tak to asi nebude hrdina adventury Blade Runner, ale Witch Doctor vedle něj je jasnej *1*
    • TheGGG
      to víš že jo anonymku, tak se vrať k tomu MK a nepruď
      • Ja si letos nejvíc užil hraní na tabletu. AAA produkce je oničem a indie scena prekvapive taky moc nového neprinesla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit