Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Z Broforce mám velkou radost!
  • nvm ten remake half-life som dohral po tu prehradu kde ma na moste rozjebe vrtulnik na sracku a neda sa to nijak prejst :X
    • Dohrál sem to po teleportaci na XEN od té doby čekám na druhou část hry. Nevíte kdy bude ? :)
      • Mato1987
        pracujú na tom, len túto úvodnú časť módu im trvalo vytvoriť skoro 8 rokov, daj tomu čas, hneď ako to vyjde na steame tak to vyjde kompletné aj so záverečným levelom z Xenu :)
  • ringmancz
    jak je to, když Greenlightem projde nedokončená hra? mají povinnost ji do určité doby dodat?
    • Ne, nejsou nijak časově omezení. Až tu hru dodělají, tak ji vydají. To, že projdou greenlightem jim jen zajistí vydání na steamu a je jedno kdy. *3*
  • Jak je to s Black Mesou ? uz je dodelána nebo stále není část od teleportu do Xenu
  • Oposing force jsem s Blue Shift měl radši než původní halflife1 dodneška vzpomínám na místa kampaně na počateční výcvik atd takže fakt se těšim,ať to vyjde,hlavně,ať je to za full price žádný F2P!!!!!!
    • Je to úplně zdarma ;)
  • Opposing Force robil Gearbox.
  • Tak OP říkáte?!... Yummi!
  • Z black mesy se diky posahany AI stala nehratelna hra *9* lepsi hrat origos HL
    • no nevím, mě se AI zdála celkem v poho, až na tu její 99% přesnost, jinak jsem snad žádnou anomálii nezaznamenal.
      • AI měla menší přesnost, než hráč. Akorát na tebe mířilo těch zbraní s nižší přesností více. Reakční doba byla snížena na 0,1 s. Ale jak jsem psal níže: ve hře jsou 3 obtížnosti!
  • no super, hry sú greenlit. a kedy budú available for purchase? :-)
    • ucho
      něco asi brzy, něco bůh ví kdy jestli vůbec :)
  • black messa mě docela zklamala kvůli AI, která viditelně podváděla. Snad to tady bude lepší. Na druhou stranu, sem tam si originály zahraju a je otázka, kolik si za remake řeknou...
    • AI sice podváděla, ale na medium jsem neměl sebemenší problém. Hard je už sice hardcore, ale přesně tak by to mělo být. Ti, co nezvládají hru si přece mohou snížit obtížnost! Pro koho je důležité projít hru na nejtěžší obtížnost, měl by se snažit a trénovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit