Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja hru spustím a prihlasim se do toho ubisoft game launcheru hra nabehne a pri nacitani spadne a nhlasi problemy s aplikaci from dust.exe nevite co stim ? *9*
  • nevim jak ostatni ja si hru koupil pres shop.ubi a ochrana mi nevadi, ovladani je pravda trochu nemotorne ale pop prvni misi jsem si zvykl. Penize vratit nechci je to 15euro to me vubec nevadi, ta hra je unikatni a bavi me, naposled jsem se takto bavil u Populous. Stejne mam hru na pocitaci doma ten je na netu porad takze me to netrapi. Jen by to chtelo jeste doladit nektere neduhy.
    • Vidis a kdybys nebyl z evropy tak bys platil 15 USD, nesmrdi to trochu ?
      • vsak u playmana na webu to za tu cenu maji *3* , takze to je ok
  • Vysvětlí mi někdo co na tom odstranění trvá dva týdny?
    • Cekají az to grupy cracknou (jako ze uz se stalo a ani to netrvalo dlouho) no a pak ten crack aplikují oni *1* Vubec by me tahle praktika neprekvapila, uz se to nekolikrat stalo.
    • Cajk
      prej aby fungovaly savy (beztak tam zase šoupnou crack od pirátů) - nebylo by to poprvé, žeáno..
    • ucho
      odstranění bude rychlé, ale počítám řeší i další věci jako je testování, distribuci a určitě je na tom nabalena spousta věcí. pokud to mají udělat pořádně a napoprvé, je 14 dnů optimální... v těchto věcech se spěchání nevyplácí, bývají z toho pak ostudy...
  • From Dust jsem si stáhl přes t­or­rent, stačilo ho rozbalit a spustit. Problem DRM?
  • Ubisoft jsem měl vždy moc rád až do vydání FarCry2. Od té doby to s ním jde z kopce, hry stojí za prd, dělají z nás všech blbečky a zloděje, trestají jen poctivé zákazníky a už neví co víc s DRM dok*rvit. Ode mě už nekápne ani halíř Ubisofte.
    ---------------------------------------------------------------
    Volně přeloženo do angličtiny:
    Suck my c*ck Ubisoft! *16*
    • Není pravda, zkus assassins creed 2 a brotherhood... obě dvě špičkové hry ;)
      • Obě jsem zkoušel, ale kromě rádodycool efektů jsem na hře nic zajímavého neviděl.
  • Ja sem si koupil na steamu from dust ... jeste v predprodeji. Tesil sem se jako malej a pak to pustim. Totalne neoptimalizovany a nemoznost si nastavit graficky detaily me opravdu odradili. A ovladani ? Mysi nemozny a to i po nastaveni nejmensi citlivosti. Psal sem jim ze chcu vratit prachy pokud s tim neco neudelaj a kdyz sem videl ty oficialni fora tak sem fakt nebyl sam. Tenhle krok od nich velice vitam :)
    • Ja si proste nemuzu pomoct ale s ovladanim jsem v podstate nemel problem jen lidickove byli obcas pomalejsi...
    • RakeW
      Tak to je dobré, většina recenzí na xbox kritizuje ovládání a že prej to s PC verzí bude určitě lepší :).
  • *12* víte co dělají peníze?? ničí lidi!!! jestli nevěříte počkejte do oného roku 2012, peníze vás vyžerou zevnitř ! neřeště je ted a běžte radši rosévat své sémně k tomu tu ste *14*
    • Nee, musíte si jich nahrabat co nejvíc, ať můžete sémě rozsévat i po roku 2012. *2* *1*
      • Takže to jako máme dávat do nějaký "baňky" a pak někde třeba zakopat aby to někdo po roce 2012 nalezl a samičky neznámého druhu si to aplikovaly do vy víte kam?
        • Ne. Aby ses s kýmkoli kdo přijme pozvání zahrabal pod zem do betonovýho bunkru, který si prostě na hypotéku nekoupíš.
    • Dáme rande? *14*
      • *14* *14* *14* *14* NE *3*
  • Online DRM je to nejlepsi nechapu jak nekomu muze vadit snad leda piratum.
    • Proč by mělo pirátům vadit něco co se jich téměř netýká vzhledem k tomu že pirátský verze sou bez drm.
    • ano piratum to hrozne vadi, proto to pirati za par dni odstrani...
      • Přesně, piráti tu ochranu stejně dřív nebo později prolomí a DRM mi pouze brání v tom abych hrál singleplayerovou hru na chatě bez internetu, v době když na to mám čas.
    • Prosím, asi jsem hlupák a zabedněnec, ale řekni mi, k čemu mi bude u hry být připojený k internetu? MP a MMO jsou samozřejmostí, ale proč mám být připojený k internetu, když si projíždím příběh? Proč? K čemu? Co z toho já budu mít?
      Nedělám si srandu, já opravdu žádný důvod nevidím ...
      • Big Blizz rikal ze z toho pro tebe plyne mnoho vyhod, napriklad aukce ze ktere maji oni zisk. A taky multiplayer. Sice mame multiplayer uz 20 let bez nutnosti online singlu ale dnes uz to asi najednou nejde *5*
        • Ach, miluju jak mali trotlici prekrucujou fakta, aby mohli udelat ustepacnou poznamku.
          • A abych nemluvil od cesty, zatim nikdo neprinesl racionalni duvod proc neni singl offline.
          • Myslis to jak "kdo nehraje online hraje spatne" ? tak to je pravda to jsou docela prekrouceny fakta. A diskutovat se da i bez urazek, to prej ale deti neumi ze?.
    • Smat se ci brecet ? Tot otazka *15*
    • Online DRM je dobrej leda tak pro špicly. Piratum nezabrani a kupujícím vadí. To je jako kdybys koupil auto, ale klíčky od něj sis musel před každou jízdou vyzvednout u prodejce (a doufal, že prodejce nebude mít zrovna zavřeno, nebo nezkrachuje)
  • Peníze za vadný výrobek vrátí ALE... jen pokud nebyl použit. "To by každej mohl říct, že ten guláš vrátí, když je v něm krysa. Ale pár soust už si měl, takže smůla"... logické *15*
  • Já doteď nechápu, k čemu je pro hráče lepší být pořád online ... u multiplayeru jo, ale SP hra?
    • conflig
      u hráče to to žádná výhodá není. Ubisoft prostě chtěl tímto zabránit piráctví, ale stejně se jim to nedaří
      • Asi bych mohl delat proroka v oblasti softwarovych ochran (sp her). Za pouhych 10.000 USD muzu Ubisoftu a vsem ostatnim rict ze ochrana vydrzi 24 hodin. V extremnim pripade 24 dni *1*
        • Jazz
          Aha, no proto HAWX2 vydržel nějakej půl rok viď ;)
          • Cajk
            a já myslel že ty fóra někdo čte, HawX už sme tu dávno vysvětlovali. Ne že to nikomu nestálo za to, domluvili se, že tu hru nechaj na pokoji.
          • Tak to bych řek, že bylo kvůli tomu, jaká to byla hra, prostě nestála nikomu za to ji hned prolomit, takový AC2, který má širší hráčskou základnu, je oblíbenější a jeho prolomení pro piráta prestižnější, tak bylo se stejnou ochranou do měsíce prolomený, to by bylo jako vydat totálně tupou hru, která trvá půl hodiny, skládá se z toho, že proběhnete jeden koridor, dát jí za plnou a nedělat na ní žádnou reklamní kampaň, nasadit na ní Ubi DRM a je jasný, že nebude prolomená nikdy, kdo by o to stal, ale znamená to, že je ochrana neprolomitelná?
          • Jedna z kolika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit