Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten systém je stejně na palici. Každému padne maximálně polovina (+1 pokud je celkový počet karet u hry lichý) a ještě navíc padají stejné karty.
  • ach jo, zase se bude ten bloatware rozšiřovat dalším svinstvem...místo toho, aby to konečně předělali a opravili na rychlou aplikaci místo pomalýho xindlu, tak do toho cpou další bordel, aby to bylo ještě pomalejší...holá stránka s přehledem regnutých/koupenýh her žere když se ji chce klidně stovky MB paměti...což není moc, když máte zaplej Steam, když toho zapnete víc, vono se to začne sčítat(jelikož všichni vývojáři jsou dnes stejný prasata), takže za chvíli zjistíte, že Vám na 16GB ram při otevření tabu v prohlížeči vyskakuje hláška o nedostatku paměti a nutnosti ukončení některé aplikace
    • To mas asi pekne na houno komp.. Mam daleko min ramky a zadny hlasky o nedostatku pameti mi tu nevyskakujou ;)
  • A jakej je rozdíl mezi tímto a achievementem? *1*

    Zas nějaká šaškárna.
    • rozdíl je v názvu "sběratelská kartička" (ikdyž to žádná kartička a už vúbec ne zběratelská není) se prodává lépe než Achievement který je odjakživa zdarma
  • Takhle kdyby tam dali karticky ze Zaklinace... :)
  • Uvedomte si, ze tohle je proste dalsi posilovani socialni steam site a je to zacilene predevsim na deti. Je to dobra vec, protoze cim vic vlastniho obsahu budou hraci na steamu mit, tim ho budou obtizneji opoustet a tim mu budou vernejsi. Je to proste dalsi forma posilovani zavislosti uzvatelu steamu na teto platforme. Samozrejme ne vsech, ale tech kteri maji sberatelske pudy a ze takovych lidi je, zvlaste v mladsim veku. A muze jit o sebevetsi pitomost, treba cecka v dobe meho mladi.
  • Pokud pujde i o slevy tak naprosto souhlasim, pokud ale pujde jen o obrazky tak je mi to uplne s prominutim k ho*nu.
  • CRYPT
    Nahodou me se to zamlouva. Je to prijemna zmena a oziveni. Siapamtuji, jak jeste driv na xfiru byly ty mini hry a achievementy za ne... Paradne oziveni, ktere bohuzel casem padlo
    • K čemu takové oživení asi tak potřebuju? Steam stejně používám v podstatě z donucení, abych mohl hrát svoje oblíbené hry. A jejich kartičky na slevu také až tak nepotřebuji, na hry ve slevách existuje spousta jiných stránek, kde jsou kolikrát lepší akce.
      • Nepovedal by som ze steam ludia pouzivaju z donutenia. Pamatas si este na dobu ked si mal vedla PC krabicu s 20timi CD s hrami? Kazdu jednu bolo treba instalovat, pisat CD key, potom hladat rucne updaty na webe skrachovaneho vyvojara aby ti to vobec islo. Steam toto vsetko robi za teba
  • Ethy
    Jak VALVe a Gabea respektuju, tak tohle je už moc i na mě... Kolosální hovadina *7*
    • No začíná to trochu zavánět tou hovadinou jménem faceboooook. *7*
    • Paulcz
      nono, když dosáhneš level 50 Steam aplikace už nebude tak pomalá :)
  • Super..a kdo nasbira vsechny karticky, dostane pak jednu opravdovou..s Gabem..a to bude to jedine co lidem zustane az steam nebude..
  • Na tohle jsem prilis asocialni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit