Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Lepší než kickstarter, vývojáři si zajistí přísun peněz v průběhu vývoje, na oplátku hráči už mají přístup k hratelnýmu buildu, ne videu nebo artoworkům.
  • walltar
    Tak z PA už mě poslali kód, takže už se nebudu muset starat o stahování nejnovější alpha verze a KSP si tam koupím hned jak budu mít na účtě peníze...
  • Cosi
    Nechci nové funkce. Chci přepočítání z dolarů na eura a aby steam svižně běhal.
    • $=20,-
      €=25,-
      Hra za 10€ stojí 250,-
      Jak by podle tebe měl steam běhat.Myslíš z rohu obrazovky do druhé ?
      • Cosi
        A pro lidi v americe stojí 10$ = 200kč Ano, při načítání a z jedné obrazovka do druhé.
        • ucho
          pláčeš na špatném hrobě... a nezapočítáváš do toho daň. jestli chceš nakupovat za dolary, najdi si ochotnýho amíka, který ti bude na přání kupovat hry, kdy mu pak peníze pošleš přes paypal... on ti je pak giftne. nebo nakupuj na amazonu rovněž za dolary.
          jinak mlžíš, řada her na steamu má správný přepočet ceny... pokud se ti cena nelíbí, nekupuj. pokud vidíš někde levnější nabídku a stojí ti za to ji využít, využij ji. jestli jsi s cenou spokojený, kup... je to jednoduché...
          • Cosi
            Však ano, nejsem blázen abych za novou hru dával 1250kč, když třeba dokonce i v krabici můžu mít hru mnohem levněji. Na steamu kupuji jen hry ve slevách a výprodejích.

            A vysvětlete mi to s tou daní.
            • Black_Hand
              v americe nemaji standardni dan z pridany hodnoty a v evrope uz zkousel fungovat bez lokalni dane anglicky amazon a nabil si kokos.
            • ucho
              amíci platí k té ceně ještě daň. není to tedy pro ně konečná cena. v košíku při koupi se jim to ještě dopočítá. jinak většina nových her jde sehnat kolem 800,-. s těmi 1250,- trochu přeháníš. je pouze pár výjimek od EA... nový tomb raider šel sehnat snad i za 700,- na steam... (například). a samozřejmě pokud hru nepotřebuješ hrát hned, vždy se vyplatí počkat :)
        • Black_Hand
          nejak zapominas na dan. sice to taky neni $1=1€, ale je dulezity na ni nezapomenout.
        • Si vypni automat.aktualizace,ovšem jestli to vydrží zapnuté i po vynutí,ví satan. *1*
    • ucho
      myslíš, že steam nařizuje vydavatelům, kolik mají kde stát jejich hry a že se tím ti vydavatelé musí řídit?
      • smejki
        Ne, a právě proto bychom měli zřídit Evropský cenový úřad!
  • Skvely napad, dalsi duvod vykaslat se na tu s*cku od EA. Bohuzel jsem si predevcirem koupil na Steamu betu Star Drive, takze ted musim setrit, ale rozhodne bych si dalsi dve tri hry vybral.
    • Ahoj strardrive vypada pěkně stoji to za to ? ještě uvažuju nad KINETIC VOIDem
  • Vyborne, zas 60 babek v cudu a ani nemam cas to hrat :) nicmene pulka z toho vypada naprosto paradne a nemohl jsem nekoupit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit