Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat když si budu chtít Steep koupit na Playstation 4 budu muset hrát jen online? Nebo je možnost hrát i offline ?
  • Pro mě osobně je Steep překvapením roku. Ovládání je naprosto v pohodě, pocit z jízdy nebo letu výborný, hra je nádherná, potenciál do budoucna obrovský.
  • bukrr
    Snad kromě wingsuitu naleznete vše ve hře Snow, která je F2P
    • a taky podstatne vic zabugovana, skareda a daleko min obsahu. nemoznost vytvaret waypointy, podivna fyzika atd. atd.. ale ano jinak je to podobny :D :D :D
      • bukrr
        Určitě je to víc podobný než Call of Duty
  • DXQDVW4KYVPL
    8QRF6LE8V8HP
    FKJCEUG6JRAA

    PS—Jen nevim, jestli jsou stejne jako muj kod na playstation, nebo se daji pouzit i jinde. Zkuste to.
  • Kravicka
    6z6hp62mfcad

    4jptwbyfbj76

    zmeqvfc8ey8a
  • CRYPT
    Byl jsem pozvane do bety, ale muze mi prosim nekdo sdelit, jak je velika ta hra? Nechce se mi stahovat dalsich 20 GB s mym netem abych to za par dnu smazal, kdyz open beta skonci
    • Byla to taková pecka, že to šlo do koše po 12 minutách. Abych ti ušetřil to stahování.
    • Na PS4 to ma asi 25GB
      • 7.5Gb mi to pise v download queue na ps4
        • No to pise a pak se zacne stahovat jeste 2x update stejne tak velky. :)
  • "Často se mi stávalo, že se můj avatar rozjel z kopce opačným směrem než jsem zamýšlel, že se zničehonic netrefil na nájezd skokánku nebo se zasekl o protilavinovou zábranu či kus skály a já ho z ní nemohl vyrvat. "

    Chlape nezlob se na mě, ale to je rukama :)
    • Není, osobní zkušenost. Ovládání je "wonky" jako prase, nedodělaný, otravný a neinteraktivní.
      • S ovladanim jsem taky nemel zadny problem, opravdu je to rukama. Akorat tomu nejak chybela zabavnost jakou melo treba SSX. Open world je fajn, grafika je ok, ale po chvili je to nuda. Mozna to prece jen melo byt vice arkadove a akcnejsi.
      • Tak to jsi levej taky ;) Ja nemel problem po pul hodine.
  • Hrál jsem alfu, jejich ovládání prakticky všeho (postavy, UI, mapy) mě odradilo od jakýhokoliv pokračování, doufám, že to vylepšili. *10*
  • Tak snad ta snowboardistka, co se pri nataceni reklamy na Steep zabila, nepolozila svuj zivot zbytecne... Tohle by mohl byt super titul pro VR...
    • byla to lyzarka, ne snowboardistka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit