Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě by mohli přesunout Fallout 3, pořád váhám jeslti si mam ve slevě koupit další GOTY edici, ale moc se mi nechce. A navíc by mohli rovnou přesunout ty achievementy.
  • KIMCID
    nedohrál *9*
  • Migrace na steam hm to je hezké.A co officialní patch aby opravily hordy chyb a nespoléhali se na komunitu otroků.
  • Llour
    Super, už mám první díl koupený snad rok, tak si ho budu moci konečně zahrát *4*
  • species
    Kdyby me nekdo dal pistoli s dvouma nabojema a postavil me do mistnosti s hitlerem, stalinem a games for windows, tak strelim games for windows 2x.
    • SalemCZ
      Hitler ti vezme zbraň zastřelí tě a půjde se Stalinem na pivo
    • A já čekal že napíšeš: Kdyby me nekdo dal pistoli s dvouma nabojema a postavil me do mistnosti s hitlerem, stalinem a games for windows, tak strelim sám sebe proto že jsem nehorázný d.bil :-)
    • Kdybys o neco vic casu venoval dejepisu namisto hrani, tak bys tu pak mozna nepsal takovy picoviny.
      • Kdybys někdy hrál něco z games for windows, tak by sis ušetřil svoje rádoby edukativní komentáře...
        • Přesně tak. Nejlepší na GFWL je, že většina her (doufejme) zmigruje na Steamworks!
      • kdyby věnoval pozornost dějepisu, věděl by že Hitler přežil asi 30 pokusů o atentát a střílet na něj tedy nemá cenu a rusáci se vždycky nakonec otráví navzájem *1*
  • Retail krabicová verze Dark souls je se steam kompatibilní minimálně 2 měsíce co jsem to aktivoval.Tato informace je absolete.
    • houmrhoumr
      *5*
    • alladjex
      Pro tebe, pro jiné ne. Já jsem například za ni rád.
      • Jaký '"pro tebe pro jiný ne" edice premium od cenegy.neplácej nesmysli.
        • alladjex
          "Tato informace je absolete." ... Pro tebe, pro jiné ne. Já jsem například za ni rád.
  • Zdravim, chci se zeptat jestli když jsem si koupil hru přes steam budu muset achievmenty a savy přetahovat taky či si to steam přebere sám? díky za odpověď
    • Odpovězte prosím tomu dobrému muži, také by mě to zajímalo.
      • species
        podle me si to steam najde sam a uploadne na cloud, alespon tak to funguje u vetsiny her.
        • Takže žádné drbání se s žetonem či co to je? Jupíííí.
  • To je v prdeli, už jsem to zkoro dohrál, ted abych začal znova..
    • Nemusíš začít znovu, podle článku migrují i savy *3*
    • Buď rad.
  • Black_Hand
    tak fromaci dostavaji dalsi plusove body :). aby se nakonec jeste nenaucili delat perfektni pc porty :O.
    • species
      jo jo protoze na svete neni nic dulezitejsiho nez plusy na games.cz, mozna snad jen lajky na fejsiku.

      /sarcasm
    • tak tak, ještě par plusových bodů a už budou skoro na nule *4*
  • da se to ted hrat?
    • Paul_cz
      Hrát se to dalo v den vydání. Hrát perfektně se to dalo o pár dní později kdy vyšel DSFix.
      • ne ja myslel když ted není gfwl a ješte to není na steamu
        • GFWL ale ještě aktivní je, alespoň pro Dark Souls, je to pár dní co jsem vykostil Nita...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit