Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo skoda taka super hra to bola.
    Ale po tom ich debilnom fail 2.0 patchi kedy zrusili par veci ako 3 FTL types a ze science shipa musi ist Leeroy Jenkins ako prva do systemu tak som to zabalil a odinstaloval. Vsak hned zaciatok hry kvoli tomu hyperlane only je tak strasne pomala , ze zaspavam.

    A najviac ma sere, ze hru predavali ako 3 different FTL types a nakoniec lebo su lenivy vybalancovat tie 3 FTL types tak 2 zrusia a nechaju ten najhorsi FTL ... A to len kvoli tomu lebo si lenivy trosku viac vybalancovat FTL :(
    • chlapče o co ti jde? To je tak těžké dát na si na vlastnosti rozkliknout Beta verze a jen si vybrat kteroukoliv verzi před patchem 2.0.x ano asi ti nepoběží všechny mody protože už je aktualizovali, ale základní hru si zahraješ klidně od verze 1.0.3 takže pláčeš na špatném hrobě
  • Jak jsou na tom ted souboje? Ja od hry od Paradoxu ocekaval trochu neco jineho (hraval jsem EU4) nez jen posli tam co mas a ono to nejak dopadne. Stellaris jsem proto odlozil po par zkusebnich hodinach kdyz vysla a je mi to lito :(
  • Snad přibude anomálií dost na to, aby vypnuli jejich opakovaní v jedné hře :) Ono když třikrát za sebou provádíte čichovou studii... tak to trochu ... zavání :-D Jinak samozřejmě, čim houšť tim líp, ať člověk neví co najde, či co přijde :)
    • v novém patchi budeš moci mít každou anomálii jen jednou, už se nebudou opakovat, na tvary galaxií je hromada modů, nepřístupné území (nenapojené na hyperlanes) v novém dlc bude, bude se mu říkat L-Cluster a více se dozvíme ve čtvrtek v development diary
    • Tohle ani nijak nevnímám, prostě to vyzkoumám a je klid :-) Ale co bych uvítal je tvar vesmíru ne jen do kulata a i jiné obrazce
      • Tak mě na tom baví nejvíc ten lore...
        Jiné obrazce... nesouvisí to nějak s gravitací? :) - spíš další galaxie v jedné hře - kam by jsme mohli vtrhnout jako ti zlí, nebo tam pomoct jako ti hodní - a ta možnost by se otevřela až po výhře v prvotní galaxii... taková perlička na závěr :)
  • Už teď se těším, Stellaris je opravdový klenot, který lze vysperkovat mody a zábava nastovky hodin je zaručena
    • jaké mody bys doporučil?
      • Trak já toho mám opravdu dost převážně mody na přidání vice druhů vesmírných lodí jako je - KUROGANE 2.0 ships and stations, TALL WHITE 2.0 ships and stations, určitě bych doporučil mod - UI Overhaul 1080p Plus, který zvětšuje galaxie a spoustu modu tento mod vyžaduje pro správné fungování, pak třeba -Extra Ship Components 2.0 popř. - New MegaStructure: Mega Shipyard (2.0), pokud máš dobrý komp tak mod na zvětšení počtu galaxii - More Galaxy Sizes , ale jen pokud máš velice výkonné PC jinak to nedoporučuji, jelikož se to v pozdější fázi dost seká aje toho dost mody na daleko více výzkumu atd je třeba si to prohlédnout a vyzkoušet a pozor na mody musí být aktuální s verzi hry jinak nejedou.
        • PC můžeš mít jaký chceš, hry od Paradoxu postupem času implodují do sebe a do stavu nehratelného a PC, i kdybys to honil na superpočítačích z NASA nebo MIT, tomu nepomůže. Kde je blbej základní engine a struktura, tam nepomůže ani 100 jader(který to stejně nepoužívá) a 1000GHz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit