zavřít
...

Stellaris vzývá Apokalypsu. Nové rozšíření přinese Hvězdu smrti i gigantické vlajkové lodě

To to trvalo. Žádná vesmírná sága nemůže být kompletní bez své vlastní superzbraně, kterou se hlavní hrdinové snaží zastavit, a k tomuhle úctyhodnému trendu se konečně přidává i 4X strategie Stellaris. Její příští rozšíření příhodně pojmenované Apocalypse totiž krom jiného přinese i zbraně schopné během...
  • Wow (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jak je na konci článku psáno, dočká se i bezplatný update a ten bude mnohem větší náloží, vzhledem k tomu, že překopává úplně celou hru, jsem zvědav.
    13.1. (4 dny)

reagovat

• AB (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    On už mod Star Wars má plno zajímavých věciček
    13.1. (4 dny)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
    7 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Za 20 € si těch pár novinek můžou strčit za klobouk... *7*
    12.1. (5 dnů)

reagovat

• Trisektor Úhlů (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pokud to chcete hrát jen pár hodin, možná to nemá smysl. Ale někteří jen po tomto DLC do hry vloží hodin třeba sto, a pak je 20 € pakatel.
      13.1. (4 dny)

reagovat

• Smrtka GT (anonym)
        3 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Souhlas, pro někoho je ta hra srdcovka a jediná hra od té značky kterou rádi podpoří:-) odehráno přes 300 hodin.

Ale spíš si to koupím počkám až se to po vydání optimalizují a zareaguje na to modařská scéna. Je to hodně časově náročná hra.
        13.1. (4 dny)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
        0 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Nějaké ty stovky hodin už v tom mám.
        13.1. (4 dny)

reagovat

• Zadrak tiscali.cz
        4 souhlasí, 0 nesouhlasí
        No já když si propočítám třeba CK2 a cenu DLC (ty mám všechny), koupeno za plnou cenu při uvedení a ve výsledku mě to dělá cca 1-2,- Kč za hodinu hraní... takže pakatel... stejně tak jsem na tom i u Stellaris (tam ještě líp protože hru jsem kupoval až teď o vánocích a tedy se slevama)
        14.1. (3 dny)

reagovat

• Zadrak tiscali.cz
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pro někoho je dvacet euro za hodiny zábavy hodně pro někoho ne... já si tohle DLC za plnou pálku klidně koupím... stejně jako jsem za plnou cenu kupoval všechna DLC do CK2 *1*
      14.1. (3 dny)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.45.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.