Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nam Pre-order hracum to problem nedela, dostanem se do hry driv nez ostatni a az bude offic datum vydani tak to lehne nebo nelehne aspon budem mit naskok proti ostatnima, snad tam pustej jako driv CE hrace a pak ty ostatni :)
    • Druhy edice (collectors nebo normalni) nebudou hrát roli a do hry se dostanou dřív všichni s preorder codes.
  • Mě by zajímala o swtor jedna věc, kterou se nemůžu nikde dočíst. V MMO co jsem hrál se vystřelí třeba z luku, pustí kouzlo nebo něco a když nepřítel zdrhá, je to jak naváděná raketa. Fakt by mě zajímalo, jestli to v swtor bude taky, nevíte někdo?
    • pokud vím tak například u blasterů bude fungovat systém šance na zásah...čili z dávky třeba osmi střel se trefí třeba pět při šanci 75% například...
      • I to beru, protože tenhle popisovanej systém i když tam taky jsou nějaký šance tak je to šílenost. To můžu vlízt do bitky a jít si dělat čaj než si to postavy mezi sebou vyřídí.
  • Tak ta úvodní maintanance před spuštěním může bejt dost problémová. Hlavně co se serverů týče. Ale doufám, že to zvládnou včas.
  • prosinec je 100% mám objednany preoder klíč a tam je napsane že platnost předčasného vstupu do hry skončí v tomto roce a ten předčasný vstup bude cca 10-5 dní předem.... takže SW:TOR letošek určo stihne *3*
    • sry, nerad ti kazím iluze, ale je na něm napsáno 31.prosince 2012 a ne 2011 čili platnost má ještě víc než rok :(
      ...taky mě potěšilo že je na tom kódu zmínka o měsíčních poplatcích....čili F2P (pay more to play less) se může jít vycpat ..díkybohu :)
      • *8* sakryš musím se na to doma kuknout *13* s tvým názorem ze díky bohu ze to není F2P můžu jedině souhlasit *3*
        • Tenhle rok je jasnej pokud to lidi co jdou do bety ted nebudou jen hrat pro zabavu ale budou taky hlasit bugy apod. pokud ne bioware bude mit vic prace a ta hra se opozdi, ( kdyby jsme jim tam vybrali all bugy tak nam to snad vyjde i toho 28.listopadu jak vsude koluje ze je to pevny termin hry)
  • Stejne uz se davno vi ze uz je hra hotova a uz jen dojizdej bugy apod.
  • nesejčkujte ... :D
    Holidays 2011 je prostě už pevnej termín...v jednom starším rozhovoru bylo zmíněno, že vydání hry bude plynule navazovat na ukončení SWG (což je v polovině prosince)...V určité míře se testuje už cca rok, takže 3 měsíce na stress test serverů se mi zdá víc než dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit