Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "Vzít družinu naštvaných Slovanů a dovést je ke slavnému vítězství nad germánskými protivníky zní pro našince jako dost slušná zábava."

    Podle posledních genetických výzkumů (2017) má asi třetina Čechů slovanské kořeny, třetina germánsko-keltské (jedna genetická skupina) a kolem 10 % dokonce vikinské. Češi jsou tak jedni z geneticky nejpestřejších národů v Evropě.

    V podstatě mi z toho vychází, že bychom mohli udělat slovansko-germánsko-vikinskou trojkoalici a rozbít držku Anglosasům.
    • Nic ve zlým, ale kolik asi těch Anglosasů ve skutečnosti zbylo? Když jsem byl naposled pracovně v Anglii, tak jsem měl pocit, že je tam větší tma, než v kdejakým béčkovým US filmu!!
      • MickeyMutant
        Ve hře, Pedro, ve hře. Ve skutečném světě bych žádnou etnickou koalici se Slovany nebo Germány rozhodně nedělal.
    • Já fakt nevím proč, ale tenhle koment mě tak hrozně rozesmál, jako obyčejně když jdu na games do diskuze tak pak chytnu maximálně depku a ne záchvat smíchu, fakt díky za tohle, nevím proč ale fakt mě to dostalo.
  • Zrovna zhanam nejaku Castle building game. A tiez som narazil na Ancestors Legacy.
    Aj ked neviem osobne premyslam skor nad Banished alebo Life is Feudal Foreswt Village , pripaden este Kingdoms and Castles.
    Poradte nejaku hru kde si staviam hrad a staram sa o poddannych ?
    Este premyslam vratit sa ku klasike ako Majesty alebo Stronghold...
  • XorxoxTalarius
    Beta byla dobra a zajimava, avsak velmi malo typu jendotek, vetsi variabilita by tomu rozhodne prospela, nicmene pokud tvurci sprovozni workshop a daji moderum dobre nastroje, jsem si jist ze behem chvilky na tu hru vyjde nejaky velmi kvalitni mod, ktery z te hry udela skutecny klenot. Jelikoz ta hra si o namodovoani k dokonalosti primo rika.
    • Mně hrozně iritovalo, že jezdci jedou na steč, a zastaví se uprostřed nepřátelské jednotky. Myslím, že to potřebuje víc než jen větší variaci jednotek.
      • XorxoxTalarius
        Tak ano, jsou tam neduhy, ale je tam solidni zaklad, na kterem se da stavet. Ale zrovna toto reseni u jizdy na druhou stranu pro tenhle typ hry a ovladani dava smysl. Jelikoz kdyby tou jednotkou pouze projizdeli, museli by byt mapy a mesta na ni tak dvakrat vetsi.
  • Počkám si na recenze, beta mě fakt nepřesvědčila o koupi :/
    • Hratelnost mě bavila, ale proč jen tak málo jednotek a tolik svíticích ikonek kazilo dojem. Měli se vysrat na konzole a udělat to čistě na PC
  • Krescz
    není to dobrá hra, ale menu je cool :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit