Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JO jo to vypadá velice nadějně *14*
    snad to dobrě dopadne
  • obávám se, že do tohohle asi nějaký ten pětník investuji
  • libi se mi to i když toho moc vlastne neukazali, taky myslim že jsou na poli rts novyčky tak snad jim to vyjde
  • Xcomik
    mě to spíš víc připomímní i typem příběhu Nexus The Jupiter incident. Doufám že tomu tak bude pač to je naprosto úžasná hra i dnes
    • Souhlas! Škoda že vyšuměl projekt vývoje Nexus 2, ale ta hra měla přemrštěné ambice... Popravdě už mě unavuje pořád hrát Sins Of Solár Empire (jako jedna z mála her kterou považuji za opravdového nástupce Homeworldu, akorát ji chybí to hlavní, dobrý příběh, zato v MP exceluje) Na to se opravdu těším, jestli pár fandu udělají češtinu? Budu mít zase co hrát.
    • Inquisitor
      Souhlas, jejich hry nikdy nezklamou. To měla být reakce na mikyho.
  • já nevim proč ale z nějakýho důvodu mi příde že paradox je jediná firma která dělá v poslední době pořádný hry
    • spis vydava, dela je nekdo jiny....
    • Magister_Peditum
      Hlavně nedělá hry zcela určené pro mainstream. A přitom se na ně pořád dá koukat.
    • tomocz
      Spíš dělá hry "nestandardní", u kterých není jistý, že uspějou. Žádný CoDčka a BF,o kterých je jasný, že se jich prodaj miliony.
      • spis bych to nazval tak ze vyplnujou mezery na trhu a sou to hry po kterych hodne lidi prahne(ale ne vsichni ty hry chapou a nebo se jim proste nelibi ..no je to jen pro nekoho ja osobne treba nejdu jen po grafice jako nekteri hraju hry stare i 10 let protoze to sou hry co za neco stoji a maji proste v sobe neco co dnesni hry proste nemaji)... ja bych treba takove BF ani nechtel
        • tomocz
          Tak - dělaj to, co jiný nedělaj :D
    • já ti nevim, nedávno jsem zkoušel hrát Europa Universalis IV a vůbec mě to nebavilo, ale je tam krásně udělaná mapa i hudba, to zas jo, ale samotná hra mě vůbec nechytla
      • Inquisitor
        Ono to chce jistou dávku fantazie a stanovení si vlastních cílů, kterých chceš dosáhnout. Plácání se ve hře bez cíle je opravdu nuda a brzo se z toho stane rutina. No není to hra pro každýho.
    • Takže CD Projekt nedělá pořádný hry?
      • Pilgrim66
        Kolik udělal CD projekt v poslední době her?
        • "... ,že Paradox je jediná firma která DĚLÁ..", ne dělala.
    • pravdu rikas a primo sem si to asi pred tydnem sam pro sebe rikal..rikam si do pytle co am hrat tollik her v compu(300+-)a vsechno je to uplne nuda no tak sem si pustil crusader kinga II *16*
    • nighters
      Pravdu díš bratře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit