Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapem tie flamy ohladom ceny, aj tak si to kazdy upirati....
    • mě spíš vadí nedotažený multiplayer, žádný hot seat (prý přibude v patchi) a přes net jen hodně divný systém kdy může být vždycky ve hře jen jeden hráč a druhý čeká v lobby
  • yuri.sidius
    docela zamrzí, že jednotky nemají skoro žádné animace, retro neretro, působý to nepěkně prkeně už proto že jinak je to graficky ok. Možná tak za pět dolarů by to šlo, ale takhle zůstávám u deskové verze :)
    • Problém je že si sami tvůrci podobných pseudo deskových tahovek sami definovali standard , přes který se nikdo neodváží/nejde . Minimum animací a chybějící pohled na bojiště z jiné perspektivy (byť volitelně ) jim umožňuje sekat tématicky naprosto odlišné reálie do jednoduchého enginu bez zbytečných investicí na animátory nedej bože herce před zeleným plátnem .
      • já sem rád jede to i na mém obstarožním notasu.
    • XorxoxTalarius
      Fiha ... 37 Euro ... to je solidni palka
      • No za 37 € už vůbec . Bohužel tahle hra vzorově trpí "Matrix / Paradox syndromem" . Ačkoli principielně košatá a propracovaná , graficky zůstává na standardu roku 97 (Panzer general 2 ) a je naceněna trak vysoko , že si ji ani příznivci tohoto žánru nekoupí . Matrix games vyšší ceny vždy zdůvodňovali nižším zájmem o žánr tahových strategií a cena jim tak měla vyrovnat náklady na výrobu a distribuci . A protože je na západě a v AAA u TB tradičně sucho , tak hráči na vyšší cenu přistoupili . Bohužel po Crusader Kings II a nekonečné řadě DLC proti které byly nekonečně recyklující . Battlegroundy jen slabým odvarem jsem už docela znechucen podobnou politikou .

        Ostatně stále ještě mám na polici originálku Panzer Generala 2 a People generala , o 3D Alied Assault a Scorched Earth nemluvě ...... myslím že se bez okamžitého nákupu Armageddonu docela v pohodě obejdu .....
  • Včera jsem si Armageddonu všimnul ve slevách na Steamu a říkal jsem si co že to je za retro které neznám ...a že za ně chtějí 23 euro ;) .

    Hmmm ... Připomělo mi to Rites of War . Panzer General spolu s Battle Isle (1-3) jsou moje nejoblíbenější hry , takže grafika neurazí . Ostatně videa na you tube ukazují hru v pohybu a vypadá o dost lépe , než by se zdálo z obrázků (škoda , že se dnes už nenosí 3D animace bojů jako v 95 :( )
  • Draken69CZ
    Tím přitepleným hlasem chtěj nalákat jako koho? Takovej agent WC40 mezi hrama. Už vím proč mě tohle absolutně míjelo a děkuji bohu, Ježíši kde jsi když tě potřebuju?
    • tím přitepleným hlasem chtějí samozřejmě nalákat Tebe, taky ses hned chytil jak vábničku *1*
      • Draken69CZ
        Jj hned jsem si to koupil abych mohl zapadnout mezi "vás". "taky ses hned chytil jak vábničku " nemyslel si "jak na vábničku" jinak to nedává smysl.
        • jdeš na to mazaně, ale budeš muset hledat jinde, já jsem na holky
          • Draken69CZ
            No když máš potřebu to tady všem cpát a automaticky bereš že já ne nevím nevím *14* myslím že mám šanci
  • Budu muset zkouknout minimalni naroky, jestli mi to vubec na necem pojede.
  • přišel někdo na to, jak založit hru v hot-seatu?
  • Veskoslav
    Co se týče herní mechanismů atd. tak špica, člověk by si nemohl přát více. O to více zamrzí vyšší cena (25 euro mi přijde dost vysoká částka) a grafické zpracování podobné internetovému Tiberium. To je jediné, co hře lze vyčíst. Za sebe ještě nemůžu doporučit, odehranou mám první hodinu, ale pokud zbylý čas hra bude taková, překousnete grafiku i vyšší cenu, tak směle do bojů pro slávu Císaře.
    • muj názor je že jemon chtěli vydřít prachy z licence jinak je to stejný jako PG.
      Je to k breku že jedno z nejlepších univers má hry jako je tato *11*
  • Tak na tento trailer se asi dlouho vzpomínat nebude. Proč proboha neukázali něco ze hry? Stydí se snad za ní?
  • panzer corps som hral - som dokonca velky fanusik tejto serie, dufam ze ma warhammer nesklame. snad to nebude z polovice len kopia panzeru
  • jsou tam hexy tovaren městskejch bloku atd.... + hexy ktere tvoří hive city a všelijaké rampy mosty zákopy obrané zdi a dokonce teren který ma na sobě nějakou masožravou rostlinu a ten se brání
    • sakra to měla byt reakce na Pepu
      • díky, je vidět že na tom dost mákli, jestli budou ještě přídavky jako u PC, máme se nač těšit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit