Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far Cry 5 PC - Singleplayer footage: https://www.youtube.com/watch?v=YoKfGvOQvmc&t=1047s

    ............totální fraška *9* *13* *10* *16*
    • XorxoxTalarius
      Tak to je strasny
    • Jack1947
      Ta grafika taky celkem hnus snad to bude vypadat lépe *12*
  • od fc5 očekávám, že po úvodním filmečku stisknu trigger a budu ho držet až do konce hry. dále občas vyhodím do vzduchu drona stejně jako ve watch dogs 2 a ghost recon wildlands. prostřednictvím wall hacku uvidím nepřátele úplně všude, auta budou skákat 35 metrů vysoko a po dopadu se pojede dál. npcéčka budou mezi sebou vést nudné generické rozhovory, takže je po chvíli začnu ignorovat. civilisti, v případě, že kolem nich projedu, budou uskakovat stejně afektovaně jako v san franciscu, bolívii i alexandrii. a přivolané nepřátelské posily budou opět zázračně vyrůstat ze země 3 metry za mnou. proč bych měl za tak super inovativní hru zaplatit 60 eur?
  • MidnighT91
    Far cry je už od dvojky sranec ale jednu věc to umí naprosto nejlíp ze všech arkádovejch fps a to je gunplay. V žádné jiné hře není taková sranda střílet lidi a nic jiného od toho neočekávám...
    • Jack1947
      Sranec jo ale aspon se tam šlo volně pohybovat plnit mise a nezabývat se blbostma který neměli s příběhem pra nic společného... jestli Far cry5 má být to samé tak *11* *12* a gunplay a akrádovost si můžou nechat, at to udělaj jak PRIMAL rtam je aspo n vidět že když chtěj tak to jde *4*
      • MidnighT91
        Lol a co bylo na primal tak dobré jacku protože já to z nudy nedokázal dohrát ani do půlky. Vážně sova co hází jedovaté bomby? Jediné co je na Far Cry dobré je vzít m60 a způsobit chaos...
        • Jack1947
          Já nevím ale aspon se to dalo hrát narozdíl od Far cry4 aniž by si byl zpruzen (ne)povinejma úkolama neřikám že to byla nějaká pecka to ne ale mě to po nudné čtyřce bavilo. TO že ses nudil to je mi líto ta hra nebyla dokonalá ale celkem se na oměry Far cry povedla, tady naopak vidím krok zase pěkně zpátky.
  • Oni ten Far Cry budou ždímat dokud to půjde a dokud budou mít prodeje. Je jasné na jaké publikum tímhle míří. Desítky ukazatelů, vidění nepřítele přes zdi, apod.. Bože nechápu jak mohli takhle zabít dobrou značku, poslední dobrý díl byla trojka. Jako jestli tomuhle dá někdo víc jak 5/10 tak je slepej a blbej.
    • Jack1947
      Ne asi lool
  • hahahahahahaha tak tohel fakt ne lol
  • To je úchylná fraška.. Kam se to posunulo proboha *8* *11*
  • Jack1947
    Já v tom vidím přímes FC2 a hlavně FC4 až nechutně moc *11* *12*

    Mě se líbí jak tam nacpou DENUVO6.0 ktereé je už dávno prolomené *5*

    TOhle by byla poslední hra kdybych zvážil upgrade pc hlol, i když by to utáhlo nejspíše. Zas tak parádně to nevypadá...
  • Strážnej vlk, medvěd na vodítku. U Primal zase špionážní sova.
    Co tam v tom ubisoftu hernajs šňupou? Celkem ve mě zájem 5. Far Cry vzbuzoval, ale začíná z toho bejt opravdu parodie, kterou asi nakonec s "díky" vynechám. *5*
  • Hm. Far Cry a Far Cry 3 stále nejlepší díly ...
  • Mám pocit jako by se tvůrci na poslední chvíli rozhodli přetavit seriózní námět v parodii. A ta AI je fakt děsivá, počítám že herní zážitek bude úspěšně k.rvit stejně jako v Ghost Reconovi. O snaze nacpat coop do všeho co nese značku Ubisoft ani nemluvě. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit