Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to dobrý ale po chvili me o prestalo bavit, nicmene zejtra to dam zase... takze ok :)
    • tak sem to už nezap...
  • MickeyMutant
    V ceně za jedno slovo musela paní Lucie určitě vytvořit nový rekord zdejších recenzí. Gratuluju!
  • bože můj...lidi, je tady další recenze na nízkorozpočtovou hru, už mám dost tohohle..Všichni na majdan, s tímhle se musí něco udělat!
    • vonTossis
      Ano, protože každý den vycházejí vysokorozpočtové tituly, které mají nadstandardní kvality. Je fakt smutné, že někteří lidé už mají problém zapojit mozek a zamyslet se nad tím, co chtějí napsat. Protože toto není trolling. Tohle je prostě jen blbost. :)
    • VaZqeZ_EU
      bože můj...lidi, je tady další stupidní komentář na hru, už mám dost tohohle..Všichni na něho, s tímhle se musí něco udělat!
  • Recenzie tu idú dole vodou... zaujatosť miestnych recenzentov na rôzne bugetovky a indie kravinky ktoré hádžu do jedného vreca s xx milionovými produkciami je až smiešne.

    Ako nový Thief napr. nebol nič moc ale bol 100x lepší ako hra ako hore alebo nejaká iná indie/pixel art kravinka ktoré tu dostávajú osmičky, deviatky... to je proste nefér
    • kubi-wan
      Sám seš budgetovka.
    • davidBray
      zvykej si, život není fér :)
    • Dejte pokoj s hesly typu "Indie" a "Budget", Strider je normální regulérní značka, klasika z Automatů, můžem se s ním setkat i třebas v Marvel vs Capcom hrách, včetně nejnovější 3jky. Pro mne je Strider Hiryu celkem oblíbená postavička (doufám že zachovali typicky cinkavý zvuk jeho meče :D). Jednička mne na MAME strašně bavila, pokud je ten nový alespoň z poloviny tak dobrý (a nechá vás si složit roboto-panteří/orlí pomocníky :D) bude to určitě fajn gameska.
    • nato napíši jen jedno, rovnováha musí být obnovena, jinak celý herní průmysl půjde do pekel.
    • kickasl
      Takze si stezujes, ze berou mensi a AAA hry na stejny urovni(coz neni tak uplne pravda), pak je tak sam porovnavas a hazis vsechny mensi hry do jednoho pytle... a pak uz jde smysl tveho komentare uplne do haje.
      To, ze na tebe vubec reaguju, je jasna znamka toho, ze bych mel delat neco dulezitejsiho(do ceho se mi nechce).
    • InfidelBro
      Vím, že reaguju na trola, ale Strider neni ani žádný pixel art a ani žádná "Indie" hra (vydává ji Capcom). Mentalita typu: pokud hra neni z pohlednu první osoby a nemá miliardovou kampaň = indie, je fakt retardovaná.
    • Ono teda mimochodem totiz tech velkych her vychazi jak safranu...
    • tomocz
      takže pokud bychom to vztáhli i na jiné případy, tak by dle tebe měl film za 100 milionu USD vždy dostat lepší hodnocení než film za 10 milionů USD?
  • InfidelBro
    Parádní vizuály, parádní gameplay (už jen to, že paňák seká tak rychle, jak jen dokážete mačkat tlačítko pro útok je geniální) ... prostě parádní hra. Strider, Guacamelee, Cave Story a Dust rozhodně nejlepší čistě akční platformovky na PC vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit