Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato Hra je jedna z nejlepších her co jsem zatím hrál (a to jsem hrál i Half-life,NFS,FarCry atd..)
    Zasloužila by si 8 nebo 9 bodů. Hodnotit ji jako hru která neoslní je blbé.
  • Tahle hra si zaslouzi vic jak 6 jste moc prisni! Takovej CoD je vlastne taky jen arkada a dostane mnohem vic to neni fer.
  • XorxoxTalarius
    Koupil jsem za 5 dolaru na GOGu, takze si k vyslednemu hodnoceni muzu pricist jeste dva body :)
  • Gordar
    slabší verze Omega Boost
  • Čau,dřív jsem hrával Freelancera,dokáře mi tu někdo poradit jestli i dnes existuje podobná pecka?Něco na ten způsob...
    • A Freelancer už neexistuje? Samozřejmě, že existuje. A na něj hromada modifikací.
      • A jakou modifikaci by jsi mi doporučil?
        • Discovery Freelancer je jeden z posledních velkých serverů. Ale je to RP server, takže ne pro každého. Jinak na spuštění FLka v widescreenu existuje program. Pokud někdo chce link napište.
        • Žádnou, jelikož nejsem asi dva roky v obraze.
      • Včera mi trvalo 3 hodiny, než jsem Freelancera rozjel v HD :)
        • Taky jsem před pár lety trochu laboroval, abych to pustil v nějakém širokoúhlém rozlišení. Ale po pár hodinách hraní jsem si uvědomil, že je mi to vlastně úplně jedno. Ta hra je dostatečně dobrá, abych si takových blbin jako rozlišení nebo grafika nevšímal.
    • Zkus X3 nebo pak EVE Online
      • USER47
        Lol wut? Tys asi ani jednu z těch her nehrál, že?
        • chceš rict ze v eve online se nestrili? *7*
          • USER47
            Freelancer je jednoduchá a dost blbuvzdorná vesmírná střílečka s možností přivydělat si jednoduchým obchodem mezi sektorama.

            X3 je ultrakomplexní simulátor, kde si můžeš stavět obchodní či válečný flotily a kde ti na ovládání základních funkcí lodě pomalu nestačí jedna klávesnice.

            A EVE je point and click MMO, to už je úplně jinde.
            • na x3 se mi nelibi že na jednu stranu chce být ultra komplexni ximulator, na druhou stranu je tam max. arkadovy pohyb lode kdy se otoči za vterinu o 180 stupnu. Taky ten pohled (z kokpitu) vypada jak kdyby miril zbrani
            • USER47
              Tady nejde o škatulkování, nýbrž o to, že ty hry jsou v samotný podstatě naprosto odlišný, takže když někdo chce něco podobnýho jako Freelancer, X3 i EVE jsou tipy úplně mimo mísu.
            • tady ma nekdo silnou potrebu skatulkovat hry...
          • walltar
            Střílí, ale má to s freelancerem společného asi jen to, že sou tam lodě a že je to ve vesmíru. EvE je klasické point and click RPG, Freemancer byl simulátor. Takž říct někomu kdo hledá hru podobnou freelancerovi, aby si zahrál eve je asi jak kdybych někomu kdo hledá něco podobného jako Arma poradil Call of duty. Sou to jiné žánry.
    • bobsh
      trochu se blíží Darkstar One, ale neni to uplně ono
      • Teda dekuju za radu, zkusil jsem to a je to vyborne. Dost podobne freelanceru.
  • barevné *1*
  • dneska by 6 z10 dostal snad i takovy tie-fighter
  • Chcelo by to remake freelancera resp. druhe pokracovanie *3*
    • a co třeba star conflict?
      • Vypada to i celkem zajimave, ale zase je to free to play MMO a bude to urcite chtit poradny investice aby to bylo nejak hratelne. Nebo se snad pletu ?
        • pletes, je tocelkem povedeny ale jednase pouze o battle areny podobne world of tanks
    • bobsh
      Druhé pokračování znamená třetí díl
      • Jardo? :)
  • no nic zustanu u sins of solar empire
  • Kr.Pa
    autor recenze je fakt marný, na tiscali je spousta her co neprinesla nic noveho a presto maji 9 ...
    • Keyz
      Svede se to na subjektivní recenzi. Tím vlastně řekneš, že to je autorů názor a není co řešit. I kdyby to nebyla v něčem objektivně pravda tak to vůbec nevadí, protože od píše svůj názor a napíše jak to vlastně je.
      Jako v Bulváru. Taky píši svůj názor na to jak je kdo oblečen apod. Řeknou například, že daný střih se nosil pouze v 70 letech, ale i kdyby to byla lež tak je vlastně jedno.
      Kdyby to psali objektivně, tak si zjistí jestli se opravdu daný střih nikdy jindy nenosil krom 70. let dají na konec článku odkaz a hotovo. Máš text, který konečně něco opravu porovná.
      Ale je fakt, že kdyby se to dělalo u recenze, tak by recenze nešla napsat za noc do rána, protože by si to psal jako odbornou práce. Zase by to mělo větší přínos protože by tam bylo podložená fakta a čtenář by se rovnou vzdělával. Porovnání by byla přesná. Neřeklo by se: Jako podobné hry z minulosti. Ale napsal by si příklad a pak by se dalo podle poznámky zjistit jaké hry a kolik jich bylo.
      *3*
      Ale kdo by se s tím sr*l, že :)
      • Kr.Pa
        Nekdy jsem premyslel o zpusobu hodnoceni her, kazdy aspekt (grafika, hratelnost, ozvuceni, pribeh, inovace) by se hodnotil urcitym poctem bodu a vysledna hodnota by se vydelila cenou hry. Tim by melo byt hodnoceni vyrovnane. Mega hype hry by to meli korigovane cenou a indie hry zas mene body.
        • zdeeneek
          Proc by se mela do hodnoceni nejakym zpusobem zaclenovat cena hry?
          • Kr.Pa
            protoze se ma hodnotit vse, i cena
            • walltar
              Já bych u číselného hodnocení na cenu nehleděl (číselné hodnocení není podstatné) ale je dobré to napsat někde v závěru, TB na youtube taky zmiňuje cenu hry když dělá "WFT is" ... ona totiž cena je podstatná ... Aleměnit kvůli tomu číselné hodnocení je blbost (imho bych ty čísla zrušil a kromaňonci co mají problém se čtením se můžou jít klouzat)
            • zdeeneek
              Takze levna nezabavna hra by mela mit stejny hodnoceni jako zabavna, ale draha hra? *1*
            • Kr.Pa
              zdeeneek: cena hry by se mela vzdy najit na webu distrutora hry pripadne na velkych e-shopech - brez zadnych slev a podobnych kravin

              mimo to by si cenu mohlo games odvodit od sve ceny v e-shopu

              k tem torrentum se nebudu ani vyjadrovat
            • Mahcake
              Pilgrim: Hlavně ne podle Xzone/JRC prosim tě...víc předražený obchod snad neexistuje. *7*
            • zdeeneek: Jasne ze ma. Pokud si koupiš super střílečku za 15$ (Gunslinger), která je daleko lepší než desítky nových AAAček, tak si zaslouží lepší ohodnocení. Znamená to totiž, že s menším budgetem zvládla líp než milionovky. Jinak to co popisuje Kr.Pa je sice trochu riskatni, ale cena her by se jednoduše dala brát např podle Steamu či Xzone/JRC.

              Pro většinu lidí, co se netopí v prachách hraje klasika cena/výkon roli. To jak kdybys řekl, že neni rozdíl mezi tím koupit si auto, když obě zvládnout to co chceš stejně dobře. Cena vždycky bude hrát rozměr.
            • zdeeneek
              Hra xy stoji na steamu 14,99 Eur (cca 390 kc), v jednom ceskym eshopu je krabicovka za 500 kc, v druhym eshopu je krabicovka za 750 kc, na torrentech je zdarma.

              Zaclenime cenu hry xy do hodnoceni: torrentova verze dostane 10/10, steamova verze (14,99 Eur) 8/10, krabicovka za 500 kc 7/10, krabicovka za 750 kc 6/10.

              Takhle si predstavujes aby se cena hry podilela na hodnoceni hry? *1* Cena hry se do hodnoceni nema vubec zahrnovat ...
        • smejki
          to je naprosto zvrácený nápad. Navíc co budeš dělat se hrama, který po roce stojej desetinu ceny?
          • Kr.Pa
            recenzuji se snad nove hry, ne rok stare
            • Kr.Pa
              chces delat recenze nebo dlouhodobe hodnoceni ? ma se snad menit hodnoceni her s kazdym novym opravnym patchem ?
            • smejki
              hry se snad nekupují jen první tejden, ne? Nebo snad film v kině bude mít vždycky -3 k hodnocení, ale až bude gratis v bedně, tak to bude bez penalizace?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit