Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Myslim, že tenhle mechanismus hrozně potřebuju mít v novym Mirror's Edge. Najednou by kromě běhání byly zábavný i souboje a byl by to skvělej kontrast frenetickýho útěku a razantního zpomalení když už dojde k přestřelce (a se stylizací by taky moc hejbat nemuseli *1* )
  • Jack1947
    Velice nadejny projekt, proste tahova FPS. Drzim palce. *4*
  • GlaDOS
    No vida. Už vybrali skoro polovinu. Držím jim palce, protože i ten prototyp byl velmi návykový. A žánr stříleček potřebuje inovaci jako sůl.
  • Myslím, že tenhle motiv mi chyběl v Hotline Miami. Ta řežba byla zábavná, ale mně tam chybělo právě nějaké takovéhle zpomalení, vychutnání si okamžiku, kochání se destrukcí. Tomuhle fandím ;)
  • MidnighT91
    Mě se tenkrát strašně líbil ten simulátor coltu 1911 co vyrobila parta lidí za tejden na nějakou soutěž. Už si nevzpomenu jak se to jmenovalo, ale tohle vypadá dost podobně...
    • bobsh
      Přesně, kombinace těhle dvou her by byla na stupnici dobrosti někde mezi slaninou a koncertem Dinosaur Jr.
    • Receiver - bylo to zajímavé, zejména kvůli fyzice.
  • Ilusiveman
    Je to dobrá a zábavná hra. Alespoň to demo, co bylo k dispozici se tak velmi krutě tvářilo. Jak vám video v článku potvrdí, tak jste vlastně takový naspeedovaný Hitman. Velmi dobře se to hraje.
  • Tohle uhýbání bych bral v Counter Striku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit