Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "hodlají přenést na PC "? na pc to vyslo. tak jake prenaseni
  • Být jimi, na tohle bych se vykašlal. Pochybuju, že si mohou dovolit lepší právníky, než Activision.
  • plescher
    Obdivuji jejich odvahu. Nevidí se každý den, že by fanoušci riskovali žalobu od gigantu jako je Activision. Každopádně kluci, držím palce.
  • Masa-san
    Mají kuráž a dobré záměry. Přeji jim hodně zdaru a to i po té právní stránce. *3*
  • RakeW
    Heh. Bond na tom obrázku zřejmě střílí za roh :).

    Jinak já z Nightfire hrál (chvíli potom, co jsem se velmi dobře bavil u Bloodstone na Xboxu) jenom malou část, tuším do odjezdu lanovky, ale přišlo mi to dost špatné. A neřekl bych, že to bylo jenom stářím. Oba díly NOLF, což je podle mě přímá konkurence, jsou i dnes naprosto výborné.
  • pokud to bude svizne jako posledni bondovka a kryti bude fungovat proc ne? Jen doufam ze to budou delat na unreal Engine 3 a nebudou se nejak omezovat (vzdyt vyte jak vypadaji hry co se omezuji graficky kvuli tomu aby jeli na slabsim hardware PS3...). Celkem pochybuju ze budou delat na verzi UE3 Samaritan ale i tak by to bude vypadat snad dost dobre.
  • montatatana
    Zajimavy, ze na tu hru ve svy dobe kazdej plival a byla to jen lehce nadprumerna strilecka. Me osobne se ale libila moc. Hlavne kvuli bondovskym gadgetum, ktery jsou dneska ale docela passe a s Craigovym usatym ksichtem o to vic :)
  • Určitě je zažalují. To by tak hrálo aby nějaká parta udělala hru za pár drobných která by byla mnohem lepší než ty jejich mnoha milionové "klenoty". No ale fandím jim i tihle lidé jsou velmi důležití.
  • DavRed
    No jelikož nejsem ani programátor ani grafik ani nic a s Unreal Enginem pracovat neumím, tak vám můžu nanejvýš popřát hodně štěstí! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit