Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I'm working with the guys on this game, and I can promise that the final product will look a million times better than that current work in progress image. <3
  • KIMCID
    paráda
  • ctu war ctu na pc ctu figurky jsem nadsen a ted to zasadni... jakej bude platebni model? bude to free toooo plaaaayy a budu si kupovat za nekrestansky penize jednotlive postavicky??? nebo je dostaneme vsechny rovnou tak jak se to slusi a patri na hru na pc?? tot otazka ktera rozhodne zda me to nadale zajima ci ne..
  • Zní to dobře, počkáme si na výsledek.
  • Morraw
    Ono je spíše škoda, že to nepracuje s oficiální licencí WFB. Jaký je smysl vytvářet takhle specifickou tahovou strategii s generickým fantasy pozadím a navíc pak ještě žebrat na Kickstarter.
    Když už tam pracuje Gav Thorpe, tak by se spíše měli snažit o tu licenci. Takhle mi to přijde docela dost nezajímavé..
    • licenciu od GW? ja dufam ze cim skor GW krachne, a kupi ich napr Hasbro(kvoli ich obchodnej a cenovej politike)
  • Ja raději WH40000
  • Moje uplne prvni reakce byla "tak to je bomba," ale priznam se, ze cim vic jsem si procital jejich stranky, tim min se mi libi ten setting a tim mene jsem byl nadseny z toho, co to ma vlastne prinest. Prakticky jedina vec, kterou se to lisi od soucasnych pokusu konverzi stolnich her do pc (kopa veci pres Vassal nebo treba MegaMek), je prave jen ta kuriozitka pohledu na "figurky na stole". Na druhou stranu je ale urcite fajn, ze neco takoveho (mozna) bude, podobnych projektu neni nikdy dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit