Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava*teprve testuju Prawn.)
    P.S. Drapák je super. Zdrhnul jsem s nim v noci poměrně dotěrnému Reaprovi ne za úplně klidné atmošky:))
  • Překrásně napsaná recenze. I kvuli ní jsem dostal chuť ozkoušet. A :Souhlasím, že je to nezapomenutelný zážitek. Tak super gameplay jsem asi od half life 2 série nezažil. Dlouho mě takhle nic nechytlo. Zvažoval jsem jestli nerefundnu poprvé v životě, páč jsem toho kupoval nějak víc a tohle jsem zkusil spíš ze zajímavosti...nakonec jsem se nemohl odtrhnout a ostatní gamesy ležej ladem. 50 hodin a jsem tak v půlce:)) Už mám základnu jako prase a teprve testuju brawl.) Variabilita herní atmosféry je prostě famózní, atmosféra neuvěřitelně pohlcující. Cena je opravdu výsměch, kdo pokukuje, ať neváhá. Negooglete, hrajte a užijete dle mého přelomovou záležitost, která nastavila vysokou laťku.
  • škoda, že to nie je pre PS4
  • Coffin.Corner
    Teda úplně mě to vcuclo. Není špatný si k tomu pustit Waiting for Cousteau od Jarreho :)

    https://youtu.be/pH2UxxdXAfg
  • Dohráno.. celkem cca 40 hodin, nicméně s nápovědou v podobě mapy biomů. Bez ní to může trvat ještě o chlup déle. A musím uznat, že se jedná o nezapomenutelný zážitek... Vynikající příbeh a naprosto skvěle odladěné prostředí. Přes Safe shelf až po Lost River a Lava pole. Famózní. Rozhodně doporučuju. Opravdu to stojí za to. Jediná vada na kráse je téměř nulová znovuhratelnost. Jak příběh jednou projdete těžko vás už něco překvapí. Možná po pár letech, až toho spoustu zapomenete. SNad poprvé doufám v klidně placená DLC. Nejlépe utracené EURA na Steamu... *5*
    • Taronyu
      DLC by malo byť, už dlhšie sa povrávalo o arktickom biome a autori to na konci hry tak trochu potvrdili.
  • Souhlasim, hra je zajimava, ale je toho sakra malo vlastne...hral jsem to par hodin a uz ted se vlastne jakoby nudim, stale dokola, jen plavat, neco sbirat, zpatky, plavat, sbirat a zpatky....pro nekoho kdo naprosto touzi po necem takovem super. Pro ostatni spise par hodinova zalezitost nez vas ten stereotyp zacne proste otravovat.
  • Mohli by přidat do aurory mrtvoly a v časové kapsly bi mohli dát víc místa
  • Takže hra od tvůrců mého nejoblíbenějšího módů pro Half-Life (NS) konečně vyšla. Sledoval jsem toto již od bety, ale to tam moc obsahu ještě nabylo a celkově to bylo takové mírně zabugované, po roce jsem na to zapomněl. To už je doba. Tak to na to musím zase mrknout.
    Díky za info.
    • BTW, hraje tu někdo ještě NS2 ??? *1*
  • Jack1947
    Nemůžu si pomoct ale já v tom vidí no man sky ale pod vodou teda v ponorce *4*
    • Taronyu
      Tak ja ti teda rád pomôžem. Vidíš zle. *5*
      • Jack1947
        No co podobnej svět, minimum akce a ostatně i grafika není tak vzdálená. I když tady je vlastně víc příběhu než v NMS.
        • Je to úplně něco jiného s s NMS to nemá společného absolutně nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit