Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šúhej Jošida? Tak takhle jsem se už dávno nezasmál. *1*
    • Nikola Šúhej Jošida *1*
    • ales.smutny
      Pročpak, neznáš přepis japonských jmen?:)
      • IMHO je lepsi u japonskych jmen a slov obecne pouzivat anglicky prepis, ktery je vic mezinarodni a min uchylny ;-) Sice to lidi obcas kritizuji, ale z praktickeho hlediska je to vyhodnejsi, plus to nevypada jako vetnamstina ;-)
        • ales.smutny
          Sorry, ale
          a) čeština má mnohem lepší prostředky, jak převést japonštinu do fonetické formy
          b) jsme Češi, mluvíme česky, máme japanology... není důvod, proč přebírat z AJ úplně vše...:)
          c) praktičtější to není, pak mají lidé tendenci komolit, protože pořádně nezvládají ani výslovnost AJ :)
          • No ja cestinu moc nemusim, navic tak 80 - 90% slov uz ma stejne nakradene odjinud ;-) U tech japonskych vyrazu mi to minimalne pripada divne (tsuba a tsuki prepsane cesky jako cuba a cuki mi proste nic nereknou a musim premyslet co se tim vlastne myslelo).
            Ale jinak rozumim, cesky web pro ceske lidi by asi mel pouzivat cesky prepis jakkoli uchylne to zni ;-)
  • I ty brebto.
  • Nemelo Last of Us vychazet uz nekdy v zari?
    To tady byla chyba v databazi, nebo to odlozili?
    Mam dojem, ze podzimni datum vydani nebylo uvedeny jen tady na games...?
  • dendyman
    mám PSV od launche a hru Unit13. hrozne nudny becko, zatim se na konzoly prasi, vyuzivam jen Skype a cekam az vyjde LBP a dalsi poradny hry... a na E3 se nic neoznamí..pajáda
    • Nesouhlasim, Unit 13 je perfektná hra se skvelym gameplayem sitym na miru handheldu. Neni to konzumni zalezitost plna wow podivane, misto toho stavi na vyborne hratelnosti.
    • zdeeneek
      Stejna situace je u me s 3DSkem. Mam ho pres rok, vlastnim jen 3 hry. Kdybych na nem nehral starsi hry, ktery se daji stahnout z Nintendo eshopu, tak uz je na nem vrstva prachu. V tomhle ohledu si muze Nintendo i Sony podat ruce - vydaji handheld a neni na nem poradne co hrat. Sice je jasny, ze rozjezd byva pomalej, ale tohle uz je extremne pomaly.
    • Wyder
      Však píše, že mají 25 nových her, akorát na ně nebylo místo na tiskovce ne? A jinak s Vitou spokojenost? já do ní půjdu nejdřív na Vánoce, podle her, no...
      • dendyman
        spokojenost, baterka je dobra, displej taky suprovej, jenom na tom neni co hrat :(
  • Sony fail strikes again. Vzhledem k tomu jak jdou teď rychle ke dnu je tohle jen další hřebíček do rakve. Dávam jim rok, maximálně dva :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit