Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze screenů to vypadá trochu lízlý Lovecraftem, to by mohlo být "ono". Uvidíme co se z toho nakonec vyklube...

  • Škoda, že si hru nezahraju, i přesto, že bych si ji zahrál strašně rád. Bohužel, hra je v angličtině a jak bývá u nás zvykem v češtině není dostupná. Takže, když nemají distributoři zájem zpřístupnit mi hru v mém rodném jazyku, tak ať si trhnou nohou. Škoda, ale já se kvůli neschopnosti lokalizovat hru, nebudu učit anglicky!
    • kazdej jsme svym zpusobem neceho neschopni...
  • Podle recenze to zni jako inspirovano Mievillem. Nic konkretniho, ale mix Jizvy a Perdida.
  • Vážně nechápu, proč soubojový systém nezpracovali úplně stejně jako zbytek hry, tz. skrz proklikávací dialog. Podle mě by se to do hry mnohem víc hodilo. V té původní webovce je tak taky řešeno spoustu činností, třeba lov krys nebo vybírání kapes.
    • Blue.Shark
      Osobně mi přijde, že už by toho čtení bylo zase moc. Síla Sunless Sea tkví v tom, že rozumně dávkuje četcí i "akční" pasáže a proto ani jedno ani druhé nezačne rychle nudit.
      • I tak se na to dá dívat.
  • Sunless Sea se mi líbí dost a mám ho koupenej, bohužel moje angličtina není na takové úrovni, abych si hru užil naplno. Většinou sice tak nějak rozumím, ale textu je dost a se slovníkem mě hrát nebaví. Škoda, že tohle asi nikdo nikdy překládat nebude. Takže snad se moje jazyková vybavenost časem zlepší.
  • Vykradeny Bioshock. *10*
    • JamesFaith
      Jistě, protože když se řekne Bioshock, člověk si hned představí viktoriánskou éru, ďábly, inteligentní pavouky, opičí impérium a občanskou válku mezi krysami a morčaty.
      • Viktorianska era je v Infinitu. Zbytek je rozpad dystopie umistene do historickeho/historisujiciho prostredi.
        • JamesFaith
          Sunless Sea, které uvádí i přesný rok a den, se odehrává v 90. letech 19. století, tedy konec viktoriánské éry.

          Navíc tu stále vládne královna Viktorie, alias Traitor Empress, takže to viktoriánská doba, která je definována jako období vlády královny Viktorie, je.
    • nightborne
      V obojím je voda, to máš pravdu.
  • Blue.Shark
    Neuvěřitelně se těším. Jen málo her dokáže zaujmout textem. Svět Unterzee je navíc perfektně divný a šílený.
  • Morraw
    Jeden z mých kandidátů na vánoční svátky. Otázka je, hraje se to samostaně nebo je to nějakým způsobem implementováno do původní hry ?
    • nightborne
      To máš v textu =).

      Je to přímo provázaný s původní hrou, přidává to jakoby druhou podvodní vrstvu mapy pod tu původní. Úkoly a příběhy jsou taky spojený s přístavama nad hladinou - například v Hrobkových koloniích nabereš někoho, kdo chce odvézt do podmořskýho sídla a podobně =).
      • JamesFaith
        Mě by spíš zajímalo, jak je vyřešený vztah stará loď a ponorka. Bude můj vymazlený koráb, na který jsem sedm kapitánů šetřil, někde zaparkovaný a později dostupný, nebo se ho budu muset vzdát ve prospěch ponorky?
        • nightborne
          Bude dostupný hned =). Pokračuješ normálně se svým mistrem kapitánem, akorát prostřednictvím questový linky instaluješ... "konvertor", kterej pak umožní stiskem tlačítka se volně potápět a nořit =).
          • JamesFaith
            Díky, právě tahle nejistota mě zatím odrazovala, protože jsem kousek od nejlepší lodi ve hře.
  • Hral si to? Pretoze ja ano a je to vynikajuca atmosfericka hra.
    • Ano. Pohozené kolo v trávě přihlášené za největší umění. Zlaté FTL bez keců okolo....
      • Takhle slusnou diskusi u jine hry snad nenajdete.
        Jsem mile prekvapen!
        Mozna to bude tou jazykovou barierou...kdo vi...
        Vypada to, ale ze nejaky ciklista nam to tady mozna trochu zpestri
        • Však se tu taky mazalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit