Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iphone,Ipad,Android,Deneration.
    • Degeneration *1*
  • tak to potom mel flappy bird dostat 10/10... *1*
  • Hearthstone 7/10 tahle kravinka na jedno odpoledne 8/10... *11* *10* hodnocení jak stehno
  • nintendacka97
    Hodnocení podle mě sedí, na iPadu super(Mário) zábava. Ale k dokonalosti tomu ještě něco chybí, nějaký lepší cíl. Základ hry je perfektní, Rally část nečekaně chytlavá.
  • 8/10:D velka dementnost
  • Veskoslav
    Když to porovnám s recenzí, co je teď v Levelu, tak tuhle psal opravdu někdo, kdo je:

    1. Naprosto blázen do Maria a je jedno, co to je.
    2. Nehrál žádnou jinou hopsačku než Maria na tabletu.
    3. Všechno, co vyjde na iOS musí být automaticky boží.

    Když to srovnám s Raymanem, co vyšel taktéž na tablety, tak je to naprosto o něčem jiném. A jak cenou, tak ovládáním, tak nakonec i po grafické stránce.
    • flash789
      Vesko clovece, ta tvoje nenavist ke vsemu co s tyka nintenda zacina nabirat takovejch obratek ze o tebe zacinam mit strach, co se stalo, tvoje pritelkyne si bere do postele plysovyho maria misto tebe, nebo co?
      • Veskoslav
        Nenávist? Proboha.....Zrovna ty, známy JRPGofil něco říkáš o nenávisti? Starý Nintendo Game Boy Color považuji za nejlepší "konzoly do kapsy", co kdy vyšla. Pokémony a Maria jsem jezdil na všem, co se dalo. Wii je pro změnu nejlepší pohybová konzole. Ale jo, nenávist jak prase. Chápu, že ty tečeš ze všeho, co udělají. Něco jako Apple. Stačí na to dát nálepku či popis Nintendo a dle tebe to musí být automaticky skvost, který se nesmí kritizovat? Přečti si recenze na iTunes, možná pak nebudeš opět za toho neznalého či hloupého.
        • flash789
          Ne, me Nintendo zas tak nezajima, vzasede jen Xenoblade serie, Ale dokazu poznat co Nintendo pro herni svet znamena, takze je podporuju.
  • Kozy
    Takže je to dobrý stejně jako Resident Evil?

    /jk
    • Je normální porovnávat dvě úplně rozdílné hry z odlišného žánru (dokonce bych řekl z odlišného vesmíru) jen pomocí hodnocení? Tohle může udělat jen člověk s poruchou mozku a navíc je ještě natolik drzý, že taková moudra píše do diskuze. *7*
      • A čemu si nepochopil ty že jde o legraci ? když si takový inteligent že poznáš podle 1 věty kdo není ?

        Mario u mně začal na Sega 16-bit (hooodně dávno) a tam i skončil,,,
        • Mario & Sega? :O
          • Veskoslav
            Říká ti něco například Sega Genesis? *7*
            • ano a zrovna tak si můžu zahrát skoro jakoukoliv konzolovou hru na emulátoru na pc, což nedělám, ale běžné je to taky, jediný rozdíl je v tom, že v případě cartridgí někomu šli peníze, akorát to nebyla ani sega ani nintendo
            • Veskoslav
              11:

              Nebavíme se ale o vývojáři Sega, který skutečně až na Wii udělal Maria. A nikde autor nepsal o pirátském/nepirátském využití:) Jenom o tom, že hrál na Sega Maria. Což nebylo zase tak nic neobvyklého.
            • Ne ne, znám jen Mega Drive…
            • jen pokud počítáš bootlegy, což dost dobře nejde, oficiálně první mario od segy vyšel až v roce 2007 na wii
            • XorxoxTalarius
              Tak jsem to sel hledat a vazne, docela mne to prekvapilo :D
    • SalemCZ
      ne 8/10 mezi mobilními hrama
      • Hearthstone tady dostal 7/10....
      • Kozy
        Díky, kapitáne.
  • Kecy, ještě to není v play store.
  • To jako vážně 8/10? Jednoduchostí na úrovni her pro 3leté děti s hrací dobou 3 hodin takové vysoké hodnocení? Viděl autor diskuze lidí na appstoru kde jde vidět že tato hra je jeden velký prů*er??
    • Herní doba 3 hodiny a obtížnost pro děti? No, chtěl bych tě vidět, jak takhle rychle vysbíráš všechen obsah a výzvy spojené se sbíráním speciálních mincí. Tipuju, že za tři hodiny bys to nestihl ani ty, natož malé dítě.
      • Veskoslav
        Co má společné šílené grindování a sběr s obtížností? Hrál jsi někdy klasického Maria?
        • Mám Wii U i 3DS. Takže ano, hrál jsem jich několik.

          Samozřejmě nejde porovnávat (a ani se o to nepokoušej) konzolového nebo handheldového Maria s tímto mobilním. Mobilní platforma si žádá své a díky specifickému (rozuměj dotykovému) ovládání nelze na mobily plnohodnotně převést klasickou Mario hratelnost. A je dobře, že se o to Nintendo ani nepokoušelo a místo toho nabídlo další Run hru. Jestli někomu sedne nebo ne, to je věc jiná. Na tohle se plive předvším kvuli tomu, že se to jmenuje Mario a lidé ho srovnávají s tím konzolovým (což, jak jsem psal, úplně tak nejde), z čehož jim pak vychází, že je SMR srajda. Ne, není. Trochu srajda je tak možná cenovka, ale to už je klasické Nintendo. Za vše si nechává pořádně zaplatit. I takový handheldový Mario stojí tisícovku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit