Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Activision se chce svest na vlne Walking Dead, tak se honem rychle snazi splacat tuhle blbost. Jestli to bude mit prumerny hodnoceni vetsi nez 3/10 tak snim tatovy ponozky...
    • Radioaktivni_surikata
      Na vlně Walking Dead se vezou ale i Telltale. Ačkoliv na kvalitu seriálu docela dost lidí nadává, tu vlnu nakompl on. Před ním neměla velká spousta lidí vůbec potuchy, že existuje komiks.
      • Deever
        Je to pravda. A paradoxně hra (spíše podle seriálu) je paradoxně víc duchovní interpretací komiksu. Seriál jde do kelu víc a víc.
    • Fuha, ked Activision sa chce zviest na popularite Walking Dead, co robi asi take DayZ, zeby kradlo a kopirovalo celu myslienku a dali len iny nazov ???
  • Ještě semka napište o Grygarovi, dík
  • Grifus
    No on "fanouskovsky" trailer ukazal co to bude zac. Ikdyby zapracovali na grafice tak to bude bida po vsech smerech...
  • Vypada to jako dalsi Left 4 dead *1*
  • Whoossain
    Zombíků a podobných mátoh není nikdy dost. Sem s tím :-)
  • Smutné, máme tu velký úspěch adventury(povedené) a už se na scénu rve "akční" verze se stejným názvem, která se zdá býti jen obyčejnou rubanicí se Zombími co se chce uživit na jméně a nemá s tou hrou od Telltale nic společného. No co, kuj železo dokud je žhavé, ale mě to moc nezaujalo. Jakože chápu, že je i komix a seriál, ale jestli teď něco, co se týče povědomí hráčů, vede, tak je to adventura.
    • na gametrailers je release date trailer a není tam lautr nic ze hry akorát si tam natahali herce ze seriálu, tak blízko vydání a nikdo neví ani jak to vypadá, dost to smrdí
      • GlaDOS
        No právě. Pokud neukazovali dřív nějaké opravdu hodně staré záběry, tak už tam moc změn neudělají. Možná proto ze hry raději dopředu už nic neukazují.
      • To asi ne, jde mi o to, že hra si teď udělala velké jméno, takže se určitě pár lidí nachytá když uvidí další Walking Dead hru.
  • Viděl jsem video na IGN a první dojem nic moc (a to ještě dost přidávám).
  • hitokage
    Bratři Dixonovi jsou právě Daryl a Merle, pokud si to pamatuju dobře.
    • JohnyTheZik
      Jojo, je to tak :D.. Daryl a Merle Dixonovi.
      Paradoxne jedna z fanousky nejoblibenejsich postav nema zaklad v komixu :)..
      • prave, zo serialu mam najradsej Deryla...uz sa neviem dockat na dalsiu sezonu *3*. samotnu hru the walking dead som neskusal, na steame tusim cca 30 evri, to je zatial trosku dost... ale ak bude daka zlava, urcite do toho pojdem
        • Stávající sezóna ještě neskončila... za 30 dní se můžeš těšit na novej díl *3* *14*
          • JohnyTheZik
            Presne tak! Tesim se.. hodne moc :D.. Ale zaroven se bojim, kteryho cernocha necha Darabont oddelat priste :D..
            Jinak pokud mas iOS (mozna i android) na nejakym zarizeni, tak si to zkus stahnout na appstoru, kde je ted prvni epizoda zdarma.. Me to chytlo hodne, takze jsem to na PC kupoval automaticky :D..
            • Carnage666
              Darabont na TWD nedělá od konce první serie.
    • taky jsem se nad tou větou pousmál :D
  • "....vyjde už 29. března na Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U." .... PC verze teda nebude? *8* *9*
    • Overwatch
      PC taky, doplněno. Activision v tom má trošku bordel. Oficiální video zmiňuje jen konzolové verze, v některých obchodech PC verze vůbec není, ale zase třeba v tiskové zprávě zmíněna je.
      • http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23074927.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit