Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Takze hra, ktera stoji 20 euro, se rozdeli na 2, kazda za 20 dolaru? Chapu to spravne?
    • whiterabbit
      Ano správně ;)
  • Kravicka
    Uz vidim jak se to chytne a za 3 roky tu mame Singleplayer cast 50e Multiplayer cast 50e
  • Zajímavé, v dřívější době by asi vznikla jedna hra, ve které byste si mohli vybrat mód, který chcete hrát. Dnes? Chceš hrát jiný mód? Kup si další hru. :)
  • Hraju 7 days to die a jsem spokojenej.
    I kdyz je to nejspis tim, ze jsem hledal neco na zpusob Minecraftu s lepsi grafikou a zombikama.
  • Co jsem se tak díval, tak ta hra je pořád celkem v otřesným stavu, ale pořád lepším než DayZ
    • no, to bohuzel nikoliv.
  • whiterabbit
    V článku po úpravách bohužel nezůstala informace o tom, že ani jedna hra nebude po vydání dostupná jako free-to-play!!!! Za chybějící informaci se omlouvám a snad si ji zde přečte co nejvíc lidí jelikož to považuji za důležitou novinku.
  • To som tuším videl na Steame medzi najhranejsimi hrami.
  • Jack1947
    Nechcte mně hádat -Zjistily že P2w a B2p není to samé takže zvážily že udělají kompromis ten kdo chce hrát jako jiné hry (jednou si zaplatí nebo bude hrát Free verzi) ten kdo naopak má hodně peněz tak si narve do hry prašule ? je to tak není ? to je mi tedy upřímně líto takže servery poběžej ještě tak rok než uzna že to nezmákli... *7*
  • stále čekáme *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit