Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    když se tak dívám na tu diskuzi, skutečně potřebujeme zavést povinnou registraci pro psaní komentářů... protože to množství nepřihlášených anonymků s nicky typu: tak, cože, kdo, proč, Lol, haha, dd, teda, nono a cokoliv co se dotyčnému v té hlávce zelí zrovna urodilo je otřesné... celé to vede k tomu, že si tu jeden člověk pod deseti nickama snaží něco dokázat a předstírá, že jeho argument podpořilo hodně lidí...
    • 1. nepotřebuju si dokazovat, že se mi nějaký film líbì, to potřebují jen zamindrákování smrkáčci bez seběvědomí, jako třeba ty, já samozřejmě dávno vím, co se mi líbí a co ne, vůbec k tomu nepotřebuji názor nikoho jiného a už vůbec vůbec místního cringetrollíčka bez vkusu

      2. pokud s povinnou registrací přijde funkce blokování příspěvků vybraných uživatelů, a nepoučitelných trollů, abych nemusel číst jejich žvasty (ano, opět tvoje) budu jen rád, ovšem myslím si,že rakovinu internetu jakou představují tvoje příspěvky je třeba vymítit, nikoliv jen skrýt

      3. však jsi taky anonymek, jenom s ikonkou, nebo si myslíš, že z tebe 4 vteřinová registrace dělá něco víc? dokus tu nebudeš pod pravym jménen, vždycky budeš anonymek *1*
      • TheGGG
        a už tu jednoho máme... *1* hlavně nebreč chlapče, klidně si mě pak můžeš bloknout, hlavně když tu přestaneš spamovat pod deseti nicky a něco si dokazovat. Každopádně jestli se ti líbil ten odpad s nálepkou star wars, tak nejenom, že NEVÍŠ, co se ti líbí, ale očividně potřebuješ skutečně někoho, kdo ti poradí a pomůže do příště s lepším výběrem filmu... víš, já tu mám registraci a obrázek a vystupuji tu pod jedním nickem, takže ano, oproti všem generickým trollům a chlapečkům/bl*ečkům jsem über-diskutující. *5* BTW: on totiž budulínku každý účet na games vyžaduje vytvoření nového e-mailu a jsem si celkem jist, že podobní spameři s dvaceti random nicky, by se nebabrali se zakládáním nových e-mailů, kvůli každé diskuzi, do které se musejí vy*vracet....
        • Takovej straw grasp, prej email... :DD Email si můžu dát jakej chci... pořád seš anonym.

          #tryharder

          Mimochodem, to, jestli máš stejný nick, obrázek nebo ne, nemá žádnou souvislost s obsahem. To bys jako údajný student VŠ měl vědět. To je skutečně otázka základní logiky a průměrného IQ...

          https://rationalwiki.org/wiki/Style_over_substance

          Doplň si vzdělání, anonymku, ať se zbytečně neznemožňuješ.
          • mně se líbí, jak si vždycky změníš nick při každé nové reakce :)
          • TheGGG
            jen střídej ty nicky trapáčku, ale ementální způsob jakým píšeš tě prozradí... zkus chvíli nebýt edgy jak pětileté dítě a zapoj mozek... email můžeš použít jen pro jednu registraci, tzn. pro každý nový účet by jsi potřeboval nový email. Věřím že řada místních trollíků s milionem nicků by radši táhla o dům dál, kdyby si musela založit účet a nemohla tu zvracet tak jako nyní ty. Ono totiž psát tu jako anonymek a střídat random nicky co tě napadnou každých pět vteřin, nebo si pořád dokola zakládat emaily a účty, to je docela rozdíl.
            Zbytek tvého komentáře už nedává žádný smysl a protože nejsi zaregistrovaný a jsi jen zbytečný anonymek co nemůže postnout aktivní link, nebudu se ani namáhat s čtením nějaké wiki. Ostatně rozdíl mezi anonymkem a zaregistrovaným uživatelem, by mohl pochopit i takový trumbelín jako ty, ostatně ten rozdíl chápe i games.tiscali. Obrázek, nick a účet má docela souvislost se vším, protože já zde vystupuji jako jeden uživatel a píši vždy zaregistrovaný bez potřeby střídat nicky a vytvářet falešnou představu toho, že zde je více uživatelů s určitým názorem.
      • Potrefená husa
        • ...jménem Klement.
          • TheGGG
            i když si dáš nick třeba v azbuce, stejně bude poznat, že to je za stolem pořád to stejné vemínko..., takže sorry, ale ta husa jsi tu ty...
  • letos bude na Oskarech veselo *4*
    • tady pod článkem o TLJ by jsme spíše měli bavit o Malinách...
  • Čtyřka SW podle nových standardů: https://www.youtube.com/watch?v=PE2at2Wo9sU
    Pětka podle nových standardů: https://www.youtube.com/watch?v=GoLJYGS0ZUI

    *4*
  • Daisy Ridley je jeden z nejhorších herců/eček co kdy hrál ve SW, ten výkon nestačil snad ani na po*no... Nicméně díky bohu, že už si jsou toho vědomi a v posledním filmu této trilogie bude naposled... Opravdu nerozumím kdo dělá casting na tyhle filmy...?
    • Walt Disney / Daisy Ridley - zrejme nejaka luxusni disney k...a.
    • ale hezka a roztomilá je, sice neumí hrát a ten charakter je ještě horší než její výkon, ale co... Rose je horší.

      TVL stejně když si vzpomenu na ten brutální hate na Haydena, který vlastně byl uplně v klidu v III epizodě, tak opravdu si říkám, že je nejlepší věřit jen vlastnímu názoru.
      • U trilogie ze staré republiky jsem si říkal, není to ono ale je to fajn star wars. U force awakens jsem po promítání vykouřil 3 cigarety a šel mlčky vypleštěnej do baru. Po last of th jedi se musím force awakens omluvit, protože to byl celkem dobrý film. Ale na této nové trilogii neni dobře skoro vůbec nic.
        • To zase musim rict ze ten posledni se mi proti tomu predeslymu libil vic.
          • Force awakens byla kopie New hope ale tak nějak se zavřenýma očima a kudlou v mozku to fungovalo, u pokračování dle mě nefungovalo nic + autoři si tam přimysleli tunu nesmyslů a doslova výmyslů, které do universa vůbec nepatří.
  • Může mi jenom někdo říct, komu a čemu by ublížilo, kdy Luke k*rva první čast filmu dal Rey dlouhej, tvrdej a nemilosrdnej jedi trénink? Fakt by to TAK vadilo všem těm hipsterům, kteří adorujou VIII? Ta postava by aspoň dostala punc reálnosti a konečně by jí člověk aspoň trochu mohl brát vážně, že fakt umí s lightsaberem, že fakt zvedne skálu etc.
    Větší problém mám s tím, že mezi sedmičkou a osmičkou je minimální časový odstup ( myslím tím čas uvnitř filmu - neuběhlo několik let od událostí v sedmičce),ale naopak to dáme úplně jinému režisérovi (navíc Rian je ultrahipster umělec, což po JJovi je prostě skok hyperprostorem). Jenom si vemte, že koukáte na ten emotivní konec sedmičky, ihned si pak dáte osmičku a Luke veme meč a zahodí ho...Schválně si tohohle všímejte,až/jestli budete dávat maratón SW filmů..Fakt nechápu tu logiku. Evidetně nemaj vůbec vymyšlený větší plán a kam to celé směřuje( což zase nepochopim, pže ať Marvel milujete nebo nesnášíte, tak upřít se mu nedá velká provázánost a jasný směr kam všechno vede - viz fáze etc). A i přesto, že Disney vidí, jak tohle Marvelu šlape, tak u SW to z toho není cítit.
    Další pr*ser je, že se ten celej děj pocitově odehrává během jednoho dne/té vesmírné honičky. Pak vypadá spousta linek vynucených, zmatených a postrádající logiku..
    Teď už jenom počkat na fin.průšvih u Sola a snad to odstřeli K. Kennedy. Pže ta ženská na tohle fakt nemá. Bez urážky. Napsal bych to samé,i kdyby měla pindíka *1*
    • To vsechno patri k tomu planu zahodit to "stare" aby si mohli vymyslet nova pravidla SW vesmiru a posledni dil tohle uplne zavrsi. Vsichni ze starejch SW umrou a prijdou novy a lepsi. Vymyslej si svoje "pravidla" toho co Jedi muze umet a jediove budou silou nicit cely vesmirny stanice a treba konecne nekdo vymysli nejakou zbran na bazi hyperpohonu kdyz je to doted nenapadlo a v kazdym dile nam predstavi alespon 6 novych pokemonu.
      Na strane imperia uz konecne zase budou bojovat jenom bily muzi protoze jedinej cernoch jim utekl a nalestena pani umrela a na strane rebelu se snad konecne objevi nejakej transgender velitel.
    • treáningová sekvence ala Rocky je hrozné klišé, dobře, že to tam nedali
    • Taronyu
      No ten tréning tam asi nedali, pretože sa báli, že to bude moc pripomínať V. epizódu. No v konečnom dôsledku je tam aj tak kopec scén, ktoré sú variáciou scen jak z V. tak aj VI. Ep.
      Čo sa týka K. Kennedy súhlas. To je pre SW pohroma.
    • Johnson a J.J spolu vůbec nekomunikuje, trilogie nemá základ, proto to tak vypada
      • prý šli minulou středu na kafe
  • Dodám, ze Daisy Ridley prohlásila, ze její postava je silnější než Mace Windu. Strašnej hereckém výkon, tak nulová sebereflexe
  • ona uz ta scena s ovladacem poklopu na bomby u vesmirnyho litatka jaksi narazi na problem, kde se v tak malym stroji bere gravitace...
  • Nejtupejsi film desetileti
    • Bright
      • TheGGG
        naopak, to byl vedle TLJ naprostý filmový poklad...
    • hlasuju

      1. Emoji the Movie
      2. Babovřesky
      3. Jurassic World
      • Babovresky jsou tupe jako prase, ale rozpočet mají 1% TLJ
        • jako že kdyby Troška režíroval TLJ, dopadlo by to líp? Nejsem si uplně jistý... *7*
          • vsaď se, že by tam Troška vrátil Jar Jara a ne jednoho
            • TheGGG
              ani Troška by nenatočil něco tak trapného jako tu pasáž s kasínem... takže by to klidně mohli Troškovi hodit
            • JarJar> Rey
          • Nejsem ji jistý, ze by to dopadlo hůře, coz bych nevěřil, ze kdy napisi
  • Vaše videa sleduju a jak jsem, ale poslouchal debatu o SW8, tak mě donutilo napsat můj asi první komentář. Jsem překlvapen, po zjištění, že Lukáš je fanoušek, jak moc se mu to líbí. Moje knihovna, čítá asi všechny sehnatelný knížky z lore SW a po shlédnutí epizody 8 moje naděje pohasly. Jediná jistota je, že na další SW do kina, už mě nikdo nedostane. A budu se snažit zapomenout. Tak vyzdvihovaný souboj se Snokem? Vizuálně pěkný. Nevíme kdo to je, jak se stalo, když byli Sithové vždy pouze 2 (znalci vědí, že od doby Dartha Banea) a Císař je mrtev a Anakin se na sklonku života obrátil zpět ke světlu, že se objeví Sith, kterej dokáže nějakým způsobem přetáhnout Kyla na temnou stranu, přímo Lukovi pod nosem. Propojuje jim mysl navzájem(Kylovi a Rey) vkládá jim do hlavy i myšlenky a nápady( Což nedovedl ani Císař takhle přímo! Ten si pomáhal chytrostí a intrikama to jsou zbraně sithů! ) a pak nepozná, že meč na kterej myslí jeho student, je ten vedle něho a ta nenávist směřuje na něj? Palpatine (Sidious) byl vyvrcholením tisíce let snažení od doby, co Darth Bane zavedl pravidlo dvou a konečně skoro definitivně porazil Jedie. Snoke byl prezentován, ještě jako mocnější než Sidious a pak zemře takhle uboze ? Luke se projektuje miliony kilometrů a mluví monology, že to nikdo nepozná ( ještě ho u toho vidí desítky lidí a ne pouze uživatelé síly ), ani sith se kterým bojuje? Yoda za života dokázal pouze vycítit pocity a posílat ty nejniternější vnuknutí a to byl největší mistr Jedi, kterej si prošel i na kraji temný strany. A po smrti ho dokázali vidět zase jen uživatelé síly. Yoda jako duch pouští blesky wtf? Scéna, kdy hyperpohonem zlikvidujou ten křižník je vizuálně nádherná (ale proč to neudělali už 100x předtim s prví malou stíhačkou která má hyperdrive? Neobětovali jednoho a nechali umírat další lidi? Proč to neudělali v prvních šesti filmech a nezničili tak hvězdu smrti a pracně se tam Luke trefoval? Protože to je blbost ). Vesmírnej souboj na začátku, byl taky super a opět jen vizuálně. V době Tie Bomberů nalítavaj nad cíl, jak za druhý světový a pak ve vakuu bomby padaj dolůůůů omfg. A jesti maj ty bomby pohon, tak proč musí přímo nad něj??? A argument Lukáše, že o císaři jsme taky nevěděli, kdo byl a kde se vzal bych taky možná překousnul. Ale tady mám pocit, že Disney si s předchozíma dílama a veškerou prací špičkovejch scifi autorů jako James Luceno,Timothy Zahn atd. atd. vytřel s prominutím zadek. Všchno to krásný co se tady 40 let buduje, celý universum a jeho pravidla poslali k šípku a to jim nikdy nezapomenu. Prostě všecko museli, udělat větší, lepší a velkolepější, jako když sem koukal na SW:Avengers (A to Marvel a DC taky sleduju), až mě nepřekvapilo, že se kámoš zmínil, jestli tam bude něco po titulkách. Vůbec jim nedošlo, že tenhle vesmír, už má svoji fyziku, psychiku a pravidla síly nastavený a potřebovali hlavně vyždímat co nejvíc peněz a podle toho to vypadá. Já už při sedmičce sem skřípal zubama, když Kylo zastavil blasterovou střelu v letu!!!To jsme ještě neviděli že? Práva máme, tak se vykašlem na všechno předchozí a ukážeme jak to umíme udělat všechno lepší. A pak ho skoro porazí nevycvičená holčina! Ale chtěl sem tomu dát šanci, právě proto, že SW vesmír mám tak rád. Doufám, že se najde aspoň pár fanoušků SW, kteří to cejtí stejně a na potřetí jim do kasičky nepřihodí. Jinak krásnej novej rok vám přeju všem a pokračujte v super videích. Jen sem chtěl vyjádřit svůj názor, tak mě nekamenujte:).
    • Respektuju Tvůj názor, přestože s ním nesouhlasím. Naopak souhlasím s většinou toho, co řekl Lukáš.
    • proste mainstreamek, stejne jako v herním prumyslu. cos čekal
    • co tl;dr ale odstavce, člověče, slyšel jste o nich?
    • "a pak ve vakuu bomby padaj dolůůůů omfg"

      OLOL
      Kdyz uz si das praci sepsat takovej elaborat tak alespon pouzivej spravny termity protoze vakuum s tim kde je "dolu" nema vubec nic spolecnyho.

      Ale jinak s tim tvym rantem docela souhlasim a to sam nejsem zadnej velkej fanda SW.
      V tom filmu davaj docela jasne najevo ze chtej zahodit stary SW a "sirsi universum" nebo jak se tem knizkam rika ale zbusob jakym to delaj je dost nestastnej a kopec nelogicnosti, nesmyslu a pokemonu tomu fakt vubec nepomaha.
      Vizualne to bylo cely dost pusobivy ale sam si rikam na co hvezda smrt kdyz jako zbran staci "raketa" s hyperpohonem.
      • To byla nadsázka s těma bombama. Samozřejmě, že ve vakuu je jedno co je dole a co nahoře, ale celá scéna tak byla natočená ne? Byla natočená tak, že to budilo dojem, že padaj dolůůůůů. Chápeš?:)
        • Jenže s tím, že tam není gravitace, nemá vakuum nic společného. Vakuum můžeš vytvořit i na Zemi a tam gravitace bude. Rozhodně nejsem žádný fyzik, ale letmý náhled na wiki to člověku trochu osvětlí.
          • No dobře, pro hnidopichy.Ne ve vakuu, ale mimo gravitační pole planety nebo jiného tělesa. Určitě jste to pochopili jak to bylo myšleno.Protože mimo gravitační pole vesmírných těles je co??Vakuum. A to že si ho někdo vytvoří uměle o tom snad řeč nebyla. Myslet si můžeš co chceš od toho to je diskuze. Ale neoddiskuvatelnej fakt je, že z pohledu rozšířenýho univerza a lore SW, je to s...čka film. Tečka
    • Většina fanoušků s mozkem tohle pošle do pekla, Grygar ztratil kontakt s realitou...
    • TL;DR

      http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/10/vader_didnt_read.gif
  • takže resumé diskuse je, že stará trilogie je šovinistická sexistická břečka kde jdou ženský degradovány na bezvýznamné poskoky, čekající až je chlapi zachrání (v lepším případě) a nová trilogie pouze vrací úder

    škoda, už se na ty filmy níkdy nebudu dívat stejně
    • jestli hádku 5 lidí/trollů (někteří z nich střídali různé anonymní nicky) považujete za směrodatnou, tak vám není pomoci...
      • Femto/Alucard se opět rozmnožil...
        • to vysvětluje, proč se mu to nelíbilo, světelné meče mají špatnou velikost a Kylo s Lukem se nezměnili v obří roboty a při průletu atmosférou nezměnili 5x barvu svých ježatých vlasů *8*
    • Šovinistická sexistická břečka, kde je Leia "degradovaná" na jednu z nejsilnějších hrdinek filmů ze 70. let? Nová trilogie je výsměch vedle kterýho je neskutečně stupidní osmej díl Rychle a zběsile relativně konzistentní film.
      • aby nedošlo k mýlce, píšu samozřejmě s nadsázkou, staré Star Wars miluju jako každý, ale je třeba nastavit ono pověstné Silvestrovské zrcadlo a uvědomit si, jak je pokrytecké kritizovat upozadění můžu ve prospěch ženských hrdinek v nových filmech, když v těch starých to bylo 100x horší a přesto to málokomu vadilo, protože když jde o ženy co hrají druhé housle je to ok, jakmile je jednou hrají muži, strhne se mela
        • Nesmysl. Předmětem kritiky jsou ženy uměle a nesmyslně naroubovaný do macho rolí. Všichni, kdo tvrdí, že dřív nebyly ženy obsazovaný do významných a silných rolí, vědí o kinematografii úplný ho...
          • a jsme zase u toho, Harrison Ford byl uměle a nesmyslně naroubovaný do macho role, vždyť celý osumdesátky a devadedesátky byla jedna velká filmová macho jízda, to nemůžeš popřít!
            • s tím Fordem je to trolling nebo retardace?
            • Samozřejmě jsem měl na mysli tohle "Harrison Ford byl uměle a nesmyslně naroubovaný do macho role", ale už je mi to fakt úplně jedno. Už jsem se "dozvěděl" dost.
            • že byly osumdesátky a devadesátky éra mužských hrdinů? zcela vážně
            • OK, stačilo. Na tohle nehodlám plýtvat časem a energií. Jen by mě zajímalo, jestli to myslíš vážně.
            • na každou Thelmu a Luisu vyšlo 100 jiných filmů, kde to drtil nějaký svalovec
      • Leia že je silná hrdinka? Vždyť jí pořád odněkud museli zachraňovat (z Hvězdy Smrti, od Jabby) bez Hana a Luka by nepřežila ani první film. Oproti tomu Rey si v podobných situacích poradila sama (útěk v E7 vs bezmocná Leia v IV) Rey je protoyp silné hrdinky, co si poradí sama a nepotřebuje k tomu muže, můžeš namítat, že neni Jedi, ale měla to v sobě taky, když jako Marry Poppins plachtila vesmírem

        Co se týká sedumdesátkových silných žen, Ripleyová by natrhla Leie zadnici *3*
        • Veskoslav
          Rey umí to, co se učí Jedi několik let, prakticky ovládá sílu lusknutím prstu, takže polovinu Jedi z éry před 66 strčí do kapsy atd. Ne, ta postava je napsaná tak kreténsky, že horší už to být nemohlo.

          Ještě udělat z té "vietnamky" hlavní hrdinku v dalším filmu a máme vlhký sen všech multikulturních pomatenců: žena jako hlavní hrdina a zachránce Jedi, černoch, který dokáže mít akorát vytlemený výraz "ukradl jsem drogy a 20 let jsem na carcku" s hláškou "wau" při každé druhé explozi, co hravě porazí jednoho z velitelů i když je to obyčejný vojáček a nakonec čínská holčina, co hraje na srdíčko a zlé korporaci, co si hraje v kasinu a chudáčci zvířátka tam trpí. Jo, ideální.
          • víš co je divný, má to být Vietnamka, ale vůbec nevypadá jako ty co potkávám ve večerce, ale svým způsobem bychom jí taky mohli označit za silnou hrdinku
            • Potkávám možná bylo trochu přehnané, spíš řeknou

              toprydén jakse maté

              a já řeknu

              dobře, a jak vy?

              a na to už neodpoví
        • Ripleyová je úplně jinej typ hrdinky než Leia. Ripley je donucená převzít kontrolu, protože Kane je mrtvej, Dallas je nezodpovědnej trouba, Ash je šílenej robot s agendou, která je zbytku posádky utajená a po lodi, za kterou je zodpovědná, pobíhá dokonalá biomašina na zabíjení.

          Leia je senátorka a špionka, díky který má vůbec hlavní hrdina možnost zničit Hvězdu smrti, ukradne plány, dokáže ostatní cítit přes Sílu v době, kdy Luke ještě dělá s Yodou na zádech kotouly v blátě, sama se pokusí osvobodit Hana a mezitim co Luke řeší problémy s jejich tátou, Leia pomáhá zneškodnit generátor štítu. Vážně bezmocná dáma v nesnázích, co?

          Rey je scénáristickej zvratek a do její role je obsazená holka, která si myslí, že poulení očí = hraní.
          • pořád se jen marně snažíš chytat stébla zoufalče
            • nepodceňuj stéblo, mladý padawane
          • Leia plány Hvězdi Smrti neukradla, ukradla je Jyn Erso, ale dobrej pokus *5*

            když se Ripleyová ocitne v nesnázích, dokáže si sama poradit, tak bych taky definoval silnou ženu a upřímně, když bys tyhle dvě postavil do ringu, na koho by sis vsadil? *3*

            loď ve Vetřelci řídila Matka, nuff said
            • a do tý chodby jí asi teleportoval jar jar abrams ne?
            • díky Leie se dostaly plány k Rebelům = uběhla 20 metrů chodbou, nahrála je do R2D2 a zbytek neřešila, ale ok *1*
            • Jyn Erso neexistuje, ale i kdyby, díky Leie se dostaly plány k Rebelům. Matka je AI jako HAL a nemá s hierarchií lidský posádky nic společnýho. Ripleyová je výborná a uvěřitelná postava. Nikde netvrdim, že není. Stejně jako Leia + postavy z původní trilogie a narozdíl od Rey + koholi jinýho z tý kopy hoven od disneyho.
        • Rey je nejmene uvěřitelné hrdinka v historii filmu, to co bych předvádí, bych nevěřil ani Arniemu...
          • herecký výkon Daisy Ridley mi přijde ok (lepší než v minulém filmu) pokud jde o to, co předvádí se Silou, ok, jednou vyprášila Kyla a zvedla pár šutrů (Luke musel zvedat X-Wing, navíc Yoda řikal, že na velikosti nezáleží) ale pořád je tu ta možnost, že je Kylo prostě cucák, kterej se nenaučí šermovat ani od mistrů jako Luke a Snoke, zkrátka dřevo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit