zavřít
...

Svět Lord of the Rings Online se po letech rozšíří o vytoužený Mordor

Hrajete ještě někdo MMO ze světa Pána prstenů z roku 2007? Podle Steam Charts hraje Lord of the Rings Online (LOTRO) v průměru téměř 1000 hráčů každý den, což je u deset let staré onlinovky poměrně slušný výkon. Zvlášť když si uvědomíte, že poslední páté rozšíření Helmův žleb vyšlo před téměř čtyřmi...
  • robo (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Je to na ps4?
    21.11. (3 dny)

reagovat

• Strossmayer (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Steam není v tomto případě zrovna relevantním zdrojem.
    Tolik k tisícům hráčů:
    http://lotrostats.gefallenehelden.de/r10.html#eu
    24.7.2017

reagovat

• Zetko (anonym)
    4 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Pořád je to dobrá hra s aktivní komunitou. Nevěřte tomu, kdo říká, že to nikdo nehraje bla bla bla. To jsou lži. Kdo i přesto má obavy, může si lehce najít nejlidnatější servery a hrát tam.

Hra má pořád své kouzlo a podle mě má nejlépe udělanou krajinu ze všech mmo. Grafika stárne dobře. Negativum hry jsou technické problémy a občasné lagy. Typ F2P taky nemusí sednout každému.

Lotro jsem aktivně hrál přes 5 let. I teď tam občas zaskočím. Pro mě možná nejlepší mmo se svým velkým kouzlem. Podobně mě ohromil svého času jen Age of Conan.
    18.7.2017

reagovat

• SMG (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Vznešení elfové ?
    To jsou kteří ?
    17.7.2017

reagovat

• Noob (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Dle kánonu co si pamatuji mezi "vznešené" (Calaquendi) patří Noldor, Vanyar a Teleri. Vanyar co si pamatuji podařilo dojít do do Země Neumírajících, takže ve Středozemi během třetího slunečního věku zůstali pouze Noldor (myslím že "moudří" elfové, mezi ně patří např. obyvatelé Roklinky) a Teleri ("mořští" elfové).
      18.7.2017

reagovat

• xy (anonym)
    2 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Tahle hra neni vubec spatna, ale je bohuzel prakticky dokonale prazdna. Kdokoli by chtel zacit hrat, bude odrazen tim, ze klidne cely dny a tydny nepotka zivyho hrace. A to je u MMO ponekud problem.
    17.7.2017

reagovat

• lexx (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Opravdu to hraje jen "1000" hráčů denně? Není to překlep, pro tolik hráčů se nevyplatí mít spuštěné servery či jeden server a něco málo vydělávat.

Jinak hru jsem kdys dávno zkoušel, ale vůbec mě neoslovila, přišlo mi to celé nehorázně nudné.
    17.7.2017

reagovat

• picifuk (anonym)
    6 souhlasí, 3 nesouhlasí
    jedna z best MMORPG
    16.7.2017

reagovat

• sk (anonym)
    11 souhlasí, 2 nesouhlasí
    trochu draha sranda na tak starou hru
    16.7.2017

reagovat

• Llour tiscali.cz
      7 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Jasně, protože vývojáři dostávají zaplaceno podle toho, na jak staré hře pracují *1* . Promiň, ale co je to za argument? I ve WoW na novém obsahu pracuje cca stejně lidí, jako před 4 lety a platy nižší nemají, tudíž ani ten nový obsah nestojí méně.
      16.7.2017

reagovat

• Realer (anonym)
        5 souhlasí, 0 nesouhlasí
        40€ za expanzi ok. Jenze za tech 40€ nedostanes jedno z hlavnich lakadel - novou rasu. To si musis priplatit a vyjde te to na 80€.
        16.7.2017

reagovat

• Llour tiscali.cz
          3 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Jak už jsem psal, nemusíš. Můžeš si ji později koupit za LP. Je ale pravda, že je mohli přidat i k základnímu balíku.
          16.7.2017

reagovat

• Jen-Hsun Huang (inkognito)
            1 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Cas odpracovany ve hre je zaplaceny mnohem hur, takze ve vysledku zaplatis daleko vic jak 40E.
            17.7.2017

reagovat

• Llour tiscali.cz
    12 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak vzhledem k tomu, že většina hráčů nehraje přes steam je ten počet samozřejmě daleko vyšší. Jinak nová rasa i Mordor budou k dispozici v zimě až vyjde update 22 (High Elves za 1000LP a Mordor asi za 2500LP), takže není nutné si kupovat hned verzi za 80 dolarů.
    16.7.2017

reagovat

• shann mojeid.cz
      10 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Určitě je daleko vyšší, tady je počet loginů na jednotlivé servery týdně..
      http://lux-hdro.de/hdro-live.php
      Dělá to aktualně cca 360tis. týdně pro Evropu a 500tis. pro Ameriku. Někdo se loguje několikrát denně, někdo jednou za týden, ale může to dělat i 100tis. aktivních hráčů. Nemluvě o tom, že když výjde nový datadisk, tak počet hráčů několikrát stoupne.
      Já osobně hraju Lotro cca 2 měsíce v roce, když výjde nový obsah/datadisk. Pořád je to skvělá hra, propracovaný příběh, jedna s nejrozlehlejších a většina obsahu se dá projít solo. Poznáte Středozem od Hobitína až po Mordor..
      16.7.2017

reagovat

• Keorl (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hru jsem zkusil. Hudba, prostředí, grafika, absolutně vynikající. Jsou tam místa, která jsou opravdu strašidelná a nejednou jsem se lekl. Bohužel mě vítr odvál k jiné mmo.
    16.7.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.227.189.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.