Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako jo, pro dobyti prvniho nebo druheho hradu je to zajimave, ale pak uz to bude pouze nudna a opakujici se rutina. Bohuzel :/
    • TheGGG
      ano anonymku... ty v tom máš jasno... a hlavně si vem prášky..
      • sjw detected
  • Morraw
    Ty možností vyznívají čím dál lépe. Každopádně teď, jak je ten systém nastaven, se klidně mohlo hrát za nějakého skřeta, který by se postupně dostal na pozici velitele armád. A ani by to nepokřivilo lore.
    Tady se doufám uzavře příběh Taliona, ale snad neuvidíme využití nemesis systému naposled.
  • No snad to nepodělaj. To samý platí pro Destiny 2 a Prey.

    Moje jediná výtka bude k Lore ale to tady asi kidi rozeberou za mě takže všem přeju veselý čarodějnice *4*
    • Jack1947
      Prey je mišmaš všeho možného ( snad tam bude i ta hratelnost bejt hrnek je fajn ale aby se to dalo ještě i hrát) Destiny2 nemá smysl komentovat MMO grind takže to ani špatné být snad nemůže.
      • TheGGG
        to je snad vtip tento koment ne? Grindovací mmo je automaticky dobrá hra?
        • Jack1947
          Není, ale už se jim osvědčilo že to je ok, a hráče to baví proč neudělat druhý díl navíc dostupný i na PC *4*
  • Jack1947
    Sice pěkná hovadin ale budiž
    • TheGGG
      opět komentář bez nějakého vysvětlení nebo zdůvodnění... prostě random jack....
      • Jack1947
        Prostě každý jsme nějaký ty když můžeš opřeš se do MOBA her a Blizzardu jak můžeš.
        • TheGGG
          ale vždy napíšu co konkrétně mě vadí... třeba blizzardu vždy jednoznačně vyčítám grafický styl či design postav... takové ty komenty typu "je to sra*a" a člověk ani neví co a proč, jsou absolutně zbytečné...
          • Jack1947
            Je to můj názor ale když to někoho baví proč ne... já to beru jako blbinku *4*
            • O fetování mluví člověk, co má psychopata jako avatar :D To víš že jo... teď zase napiš, že Andromeda je odpad, a že ji hraješ jen z donucení ;-) Díval jsi se už na video o hledání min? Myslíš, že to bude hovadina? Já jen že podle toho, co tady píšeš za blbosti se určitě vyznáš...
            • Jack1947
              Nemůžu nabažit? už to nefetuj woe :D

              Spíš je to nadprůměrná lehce hra která se snaží být Masivním efektem ale není jim a nikdy ani nebude.

              Ukázka nefunkčního systému ? že nejvíc zmínusovaný příspěvek se zjevil na hlavní stránce ?:D
            • Ja te taky bery jako blbinu :D
            • Nechte ho :-) - to je ten frajer, co odsoudil Andromedu podle videí a teď se ji nemůže nabažit, čili profík
      • nightborne
        Bez toho by žádný článek nebyl kompletní =)).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit