Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm tehdá na Amize bylo Battle Isle něco jako zjevení po všech těch Jet Set Willících , Pyjamaramě a Dyzzim . Kamarád ze mne šílel když jsem chtěl stále hrát jen tohle . Hotseat a honitba za krystaly .... vlhnu .
    Multiplayer by od věci rozhodně nebyl , ale přistihl jsem se ,že dneska by mi už docela vadilo nemít armádu o kterou se budu starat při postupu z mise do mise .
    Tohle vypadá jako přepulírovaný Galactic Assault: Prisoner of Power :/ Tedy ne že by to nebyla hutná strategie , ale design jednotek na úrovni první světové mne dlouho odrazoval a tady to fakt vypadá obdobně :/ . Když už History Line , tak trochu reálu , nebo scifi jako na Chromosu ... jo anglické Platinum mám na skříni už třináct let .

    Jo kdyby se Cauldron tehdá držel Spellcrossu, který dějově neukončili ... nemusela by mít historie Battle Isle tak hořkou příchuť .
  • filias
    Vypadá to jak Fantasy wars v budoucnosti.
  • Serii Battle isle jsem si nedávno koupil na GOG, všechny díly, ale hraju jenom trojku. Ty soubojová videa i na dnešní dobu mají něco do sebe :)
    • BI3 byla uzasna, dvojka taky, ale v dobe, kdy jsem se k ni dostal uz byla na muj vkus hodne zastarala.

      Pokud nekdo nezna BI: Incubation, tak taky doporucuju. Sice je to s vojakama, ale podobna tahovka proti vetrelcum snad ani neni :)
      • v tom balíčku na GOG je celkem 8 her které mají něco společného s Battle isle, je tam i incubation :) za 3 éčka v akci neber to :)
      • A x-com je vosk? Laser squad: nemesis od týchž lidí taky docela ušel svého času, i když atmosféru starých enemy unknown nebo terror from the deep to nemá (+ všechny další samosebou). Ještě mě visí v hlavě něco jiného, ale ne a ne si vzpomenout na název.
    • Coffin.Corner
      Pro mě byla vždycky dvojka da best *3*
  • Mato1987
    ťahových stratégii je ako šafránu, čo by som dal za remake alebo pokračovanie skvelej ťahovej stratégie Spellcross
    Ináč nerobia to na engine zo starcraft II náhodou?
  • Hexy, něco z Civilizace.. :D
    Rozhodně to vypadá zajímavě, ale 2 frakce jsou strašně málo, snad se přispěke víc jak 360 000 dolarů, to by byly 3
  • MrSanta
    Hexíky pyčo *1*
    • Trisska
      Vzhledem k tvému pokročilému věku bych očekávala slušně napsaný příspěvky...
      • MrSanta
        Někdy i stařec podlehne nadšení a pocítí potřebu ho náležitě ventilovat mezi ostatní. Navíc to je napsané slušně, však to prošlo přes filtr *1*
  • Jo Battle Isle serie, to byly TBS jak remen. Chtelo by to poradny comeback na kickstarteru *8*
    • battle isle je RTS ? ja myslel ze tahovka ?
      jinak SHUT UP AND TAKE MY MONEY
      • TBS to opravim, jsem si spletl zkratky :)
        • Je to věc zpropadená, občas váhám jestli je tohle fps FPS nebo frame per second :) V jednom starém Levelu byla reklama na MDK nadepsaná jako "máte držku koně?" :) Na tahovkách jsou nejlepší tří věci, napětí co se stane, možnost vyčůraně využít terén a šance porazit papírově silnějšího nepřítele, to v RTS postrádám jako sůl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit