Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, náznaků o metal gearu je několik říká článek....Ale co třeba fakt, že hlavní postava z "tajemného" videa je Snake? :D
  • Metal Gear Solid jsem nehrál, ale ten trailer mě uchvátil, moc se na tu hru těšim...
  • kojima kojima, tesim sa jak male decko, na novy metal gear a to uz mi taha na 30. ale ked vsetky hry pomaly upadaju jedine tato seria si drzi stale svoju kvalitu, dufam ze aj bude :))
  • Maaaaaan, dnes finishuju MGS:Snake eater, 1 a 2 už mám dávno za sebou, pak se vrhnu na PEace Walker nebo co to je a shlédnu MGS4 na youtube (prý je to stejně jenom jako film).
    DOufám, že Ground Zeroes vyjde na pc, Phantom Pain asi ne, tak snad alespoň jeden.
    A kdyby vyšly oba... holy sheit to by bylo awesome.
    • MGS4 rozhodně není jen film! Je to tak 50/50 a ty části kde hraješ jsou úplně super! Jen na to kouknout by byla škoda. Někde si alespoň pujč PS3, když už nic.
    • tak Peace walkera si urcite zahraj, ja som ho dohral nedavno a vrelo doporučujem. spociatku som bol dost skepticky ce co to bude zac, ale je to super vymyslene a nema to chybu.
  • no ked sa pozriem na tie obrazky hlavneho hrdinu, tak je jasne ze ide o metal gear solid
    • No jo, podobnost s naked snakem je více než zřejmá :). Metal Gear Solid je moje opravdu oblíbená série... i když jí vždycky musím hrát na nejlehčí obtížnost, protože jsem zkrátka na podobný typ her nešikovná, ale hlavní co mě na tom bere je vždycky příběh a to, jak mi ho dokáže Kojima naservírovat. Už při hraní MGS2 jsem měla pocit "filmového" zážitku, jak u jiné hry dlouho potom ne.
      • třeba to bude old snake po operaci kdo ví :D
  • Sanitarium 2 ;)
  • Musím se tu ohradit ohledně tvrzení, že naprosto přesná podoba Joakima Mogrena není známá. Jeho účty na sociálních sítích byly už dávno prolomeny, takže nyní přesně víme jak vypadá. http://i.imgur.com/Xpg0v.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit