Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde se dá prodat account? Tuším 45M zkušenosti, možná má je i po resetu, takže si bude možné body do skillů rozdělit znova. V hangáru krámy za cca 1B (Caldary Navy Raven, nějaká ta Minning Barge, blueprinty atd...).
    • CCP moderuje oficiánlí Character Bazaar
      EVE Forums » EVE Marketplace » Character Bazaar

      https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=topics&f=277
      • ale predaj je len za ISK nie? real peniaze su zakazane, ci sa to uz zmenilo?
  • Strávil jsem v EVE 5 let života (téměř doslova) a od té doby trpím trvalou nostalgií. Podle mého skromného názoru je bohužel pravda, že aby si člověk hru opravdu užil, musí jí věnovat spoustu času a energie. Není to holt WOTko styl, aneb "naloguj se a střílej". Odměna ale odpovídá vložené energii, nikde jinde jsem nezažil tolik emocí a úžasně spolupracující komunitu jako v EVE. Jen musíte najít ty správné (primitivové jsou všude). S lidma z bývalé korporace dodnes chodíme chlastat...

    Varování: kdo nemá rád složité a propracované hardcore hry, ten to snad ani nemusí zkoušet. Ano - ty "excelovské tabulky" tam jsou a jsou součástí té krásy! Podle mého názoru si hru budete doopravdy užívat tak cca po roce hraní :D

    Bohužel, právě toto, čili to co jsem kdysi na EVE zbožňoval mně teď od ní už odrazuje - teď už potřebuji něco míň náročného. Práce, rodina... Ale slzy nostalgie mi kanou.

    Elite: Dangerous mám nainstalované, strávil jsem zatím cca týden ve třetí betě. Ale, pánové, na EVE to v komplexnosti zdaleka nemá! Po týdnu hraní už tam není co vidět.
    No, však EVE má pěkných pár let náskok a třeba ho jednou Elite" Dangerous (nebo SC) dožene.

    Fly Safe!
    • Nedozene, nemuze, elite neni MMO, a nikdy tak koncipovany nebylo.
  • Best MMO na svete, ale nie je urcene pre 90% hracov
    • Coz je mozna jedine dobre. Cim pristupnejsi hra je, tim vetsi retardplay v ni. Bez se podivat do wot (ale nejen tam).

      Proc myslis, ze hromada lidi odmita hrat pvp. Zasadnejsi duvody jsou pouze dva. Dmntni vyvojari, kteri neumi system nastavit a dmntni hraci, kteri toho zneuzivaji. A pritom se spousta veci kolem da resit naprosto trivialne. Jelikoze je eve jaka je, tak alespon z casti eliminuje ty hrace.
  • Keby len toho casu bolo viac. Neviete niekto kedy ma vyjst ta kniha o EVE?
  • video parada
  • takove excelovske hry jsem hraval jeste na zx spectrum a didaktiku
  • Paulcz
    Jestli je komunikace autentická tak to je super :) Něco takového bych chtěl zažít.
    • eStar
      Je autentická. Sám rád vzpomínám na různé akce které měly podobnou atmosféru. Záleží ale do jaké společnosti se dostaneš, bohužel někteří berou tu hru příliš vážně a s těmi si člověk zábavy moc neužije.
  • Eve jsem po 10 letech prestal hrat.cisteho casu tak 5 let hrani.Vyvojari to negativne ovlivnuji porad se musi hledat novy zdroj penez.A cekat 1.5 hodiny nez se neco zformuje na pvp atd... nuda....uz nikdy nechce nekdo char 70m sp.?
    • Takze jsi hral nudnou hru pet let? Tohle me vzdycky zarazi, kdyz nekdo napise, ze hral EVE x let a unudila ho. Ja mam mimochodem zdroje penez porad stejne, ale je tu inflace no, to je fakt. Nektere z poslednich zmen se mi tedy taky nelibi, ale zas to neni nic co bych neprekousnul (pravda, nekteri berou i znemozneni exploitu jako "negativni zasah do hry"), trochu mam nicmene obavy kam az ta probihajici "revoluce" zajde. Nastesti prijde Elite a pak (snad) i Star Citizen, tak pri nejhorsim utecu k nim.

      Btw 70M sp je na petilety char nejak malo, to bys mel mit tak circa za tri, mozna ctyri roky.
    • Veskoslav
      Chceš říct, že máš nahrané nějakých 43 000 hodin?Když jsem posčítal herní čas všech her, co jsem hrál od roku 2009, tak mi vychází nějakých 4500 hodin a i to mi přijde moc.
      • Mysli tim, ze pet let mel aktivni ucet.
    • Tak pokud nabizis :)
      • 10 000.bezna cena pisni ...
  • Jinak eve hraju od 2008.
  • Strasny kecy co tady pisete..ja hraju eve cca 5-10 hodin tydne, to ze u toho musite stravit 10 hodin denne je blbost. Dale pve v eve je nuda, eve je hlavne o pvp. V nasi korpe sou lidi i mesic stary a uz delaj v pohode pvp v levnejch frigatkach. To ze je eve excel a podobne kecy pisi ti co o tom prd vi.
    • No mě osobně PvP v EvE zas tak neuchvátilo. Poměrně málokdy dobrý a vyrovnaný boj. Většinou kempení gate, WH apod., nebo je to prostě o tom koho je víc. A pak si zase koupit loď, vybavit apod. Poměrně málo vlastního PvP na čas. Navíc pokud si chce člověk užít pořádný akce, a nebude brát ohled na ztráty, tak ho to může stát i dost ISK. Ty pak zase musí někde vydělat a to stojí čas, a tak pořád dokola.
      • Zalezi v jake jsi grupe a kde letas. Treba Syndicate, je vesmes small gang pvp, coz je podle me nejzabavnejsi cast EVE, prestoze je znama naopak pro ty giganticke (a nudne) megabitvy. Vyrovnany boj samozrejme neexistuje, ta hra neni postavena na zakladech fair play. I kdyz jedes 1vs1 tak nevis jake ma ten druhy skilly, jestli zere boostery, nebo ma off-grid boost. Vedet kdy (a jak) prijmout boj a kdy zdrhnout, je asi jedna z tech narocnejsich veci v EVE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit