Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem dobrý film, možná by podle něj mohl někdo v budoucnu udělat i hru, například nějakou adventuru. Jediné co trochu kazí dojem ze sledování je, že se musí čas od času zmáčknout nějaká klávesa. Zbytečný opruz diváka, ale dá se to vydržet.
    • :D
  • Pro mě s Wolf among us rozhodně nejlepší Telltale. Tohle byla jízda a neskutečně děkuju tvůrcům za rozšíření mejch hudebních obzorů, ty intra jsou naprosto famózní.
  • Osobne som preferoval GoT, kedze tam bolo ovela viac napätia a atmosfera je pochmurnejsia, ale posledna epizoda GoT ma celkom sklamala s volbou spiona a prisla mi az iracionalna. No musim povedat, ze Borderlands nastavil latku celkom vysoko, nielen pre uvodnu sekvenciu ale celkovy ton v akom tvorca zasadil poslednu cast. Okrem toho nesuhlasim celkom s nazorom, ze uvodna sekvencia epizody bola nejak vynimocna, bola skvela, ale v ramci Borderlands tam bolo niekolko takych, ktore dokonale dokazali nastavit ton hry. Pre tento rok to na tento druh adventur premna vyzera zatial nasledovne:
    1. Borderlands
    2. Life is Strange - na druhom mieste hlavne preto, lebo mi prisla strasne presilena ta sekvencia v inej dimenzii, ale ako myslienka ohladom alternativnej reality to bola skvela
    3. GOT
  • Vegen
    A máme zde konečně díl, kde rozhodnutí z průběhu hry ovlivní závěr. Samozřejmě se vždy dostaneme na stejný konec, ale ty verze posledního souboje jsou příjemné :-)
  • fallanga
    Z těch tří sérií, které TT tento rok vydalo je tahle nejlepší. Ten otevřený konec si mohli odpustit, ale jestli to znamená, že se vykašlou na nové značky a udělají pokračování, tak nejsem proti.
    • Je to jasná příprava na třetí borderlands... Fiona určitě bude hratelnej Vaulthunter a Rhys... no však vy víte co bude za šéfíka :D
    • Díky za spoil na hlavní stránce id...e
      • fallanga
        "mimochodem, ruku do ohně za to, že Fiona i Rhys se objeví v Borderlands 3"
        Tohle se píše přímo v recenzi. Je dle tvé logiky i tohle spoiler? Protože to říká, přesně to co řekl i můj komentář.
      • to že to má otvorený koniec je spoiler?
        • Magister_Peditum
          Za chvíli pro některé bude i to, že ta hra má vůbec konec, spoiler. *3*
          • Pěkný pokus být vtipný, ale zcela mimo mísu. Všechno má konec, ale důležité je zda uzavřený nebo otevřený. TheLordofTheNonsense má pravdu, informace o tom, že série má otevřený konec, je prostě spoiler a mínusy nebo rádobyvtipné urážky na tom nic nezmění.
            • Buď v klidu. Já si můžu myslet co chci (teda v tomto případě nemyslím, ale vím), oni si můžou myslet co chtějí. Ano, neměl jsem použít tak ostrá slova a zpětně se omlouvám ya ten id........smus, jinak si stojím za svým. Co si o mě myslíte, je mi upřímně jedno.
          • Spoiler je informace, která prozrazuje klíčovou část děje. Děj má otevřený konec? Informace, že děj nekončí či zůstává otevřený: děj se neuzavírá a může pokračovat, klíčová informace (Trys nebo Fiona, oba nebo jeden přežije: spoiler). Jestli nevíte, o co jde, Váš boj.
  • N0isy
    Výborná série a myslím, že i zatím to nejlepší, co Telltale od Sam & Max série udělali. Takhle dobře jsem se u hry dlouho nenasmál. Těším se na 2, jak vlastně konec napovídá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit