Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Kde jsou ty simulátory, vůči kterým se tyhle akční hry tak vymezujou? Docela bych si zahrál multiplayer tankový simulátor kde "5 minut nahazuju motor"....
    • Jenže kvůli 56 lidem na světě nemá cenu něco takového vůbec vytvářet :)
    • no jedinej co jsem hrál je T-34 vs Tiger...a pak simulátor T-72...a to jsou pěkně starý kousky..tak asi těch se tak strašně bojí *1*
      • este je Steel Fury: Kharkov 1942 ci tak dajak a Steel Armor: Blaze of War a potom Steel Beasts Pro, ktore si kvoli cene moc ludi nekupi:) A potom stary M1 Tank Platoon 2 od Microprose a Panzer Elite od neviem uz koho. Ale multiplayer ma len Steel Beasts Pro a to je uz moc hardcore simulator pre zmenu.
  • Teda mluví o tom,jak kdyby všechny ty pancíře,sklony a úhly vymysleli oni sami jako první na světě *1*
  • Pokud by jste hráli, tak zjistíte, že to je snad pomalu už na úrovni WoT a to je teprve alpha.
    • vzdyt je to kopirka tak na jake urovni by to melo byt
  • Tak si říkám, jestli jsou další tanky potřeba.. WoTko jsem nehrál, nelíbí se mi health bary, občas zapařím WTčko, to sice není dokonalé, ale líbí se mi víc.
    Jenom nechápu, čím toto bude výjimečné a jiné.. To, že po mě pálí artina bylo ve WT od začátku :)
    Přijde mi to jak taková ta vlna moba her která se vyrojila, něco sype dem po tem..
    • XorxoxTalarius
      WoT i WT jsou zamerene na tanky z durhe svetove valky, kdezto toto ma byt zamerene na moderni tanky, takze si to svoje publikum najde, prece jenom modernejsi bojiste nabizi veci ktere druhovalecne nema a naopak. Navi jako dalsi bonus je kooperativni hra proti AI, coz ani jedna ze zminenych her nema
      • Magister_Peditum
        WT plánuje přidat i tanky ze studené války (respektive už tam některé jsou).
  • zkouknul jsem nejaky video primo na oficialnich strankach Armored Warfare od Jinglese a uprimne receno ty zabery ze hry... vzdyt je to naprosto cely zkopirovany world of tanks...
    a tim nemyslim ze by par veci se inspirovalo, ale oni snad vzali uplne vsechno...vcetne crew, hangaru, opravnych modulu, rozlozeni zobrazeni tymu v bitve...

    nedela to wargaming? jako vim, ze pisete Obsidian, ale neni to stejna 'skupina'?
    • Upřímně - jak jinak to chceš udělat?

      Na první pohled se mi to zdálo také, ale jde o žánrově stejné hry. Tak je podobnost logická. Tank musíš spravovat v garáži (nebo ho mají hodit na pláž, aby to bylo něco jiného?), posádku musíš cvičit, protože je to online hra a něco tam zlepšovat musíš a rozložení týmu či oprava věcí je čistě věc použitelnosti.

      Nikdo nebude hrát hru, kde bude čekat 10 minut na opravu pásů.

      Navíc tyhle podobnosti jsou dle mého úmyslné. Když WoT hraje jen na EU serveru klidně 150.000 hráčů... bude jim stačit, aby jen čtvrtina přešla k nim a můžou si svou hru v pohodě uživit.
  • XorxoxTalarius
    Borec mluvil tak rychle ze jsem se po chvili ztratil *1*
    Ale musim uznat ze si davaji zalezet, zatim to vypada opravdu dobre, tak ted jenom aby tam byla siroka variace stroju a budu spokojenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit