Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mi tam budou chybět Lodě Letadla a Auta jak to bylo v OpenTTD ale co no... Ale jinak to vypadá super *1*
    • a koptery, mely docela dibrej pomer cena vykon *5*
  • Také se přidávám...projekt vypadá slibně a vyvojář sympaticky.Na hru se velmi těším a zakoupením rád podpořím.Jediné co je asi problém je to,že bych si to nejraději zamastil hned :-) . Takže hodně zdaru při práci ,snad se dočkáme brzy jelikož od OTTD jsem si vláčky ani přepravu zboží nikde moc neužil.
  • "Hrajete Open Transport Tycoon Deluxe a je vám líto, že nevychází moderní hry, které by na tradici dopravních tycoonů navazovaly?"

    Neviem, či táto formulácia bola zvolená úplne najšťastnejšie, ale mám pocit, že vláčikových tycoonov vyšlo od dôb pôvodného TT Deluxe pomerne dosť. Zabavili nás Chris Sawyer's Locomotion, Simutrans, Transport Giant, Railroad Tycoon 3, Sid Meier's Railroads!, Train Fever, Cities in Motion 1+2, A-Train 9, Train Valley, Bounty Train (EA) ... A to zrejme ani nepoznám všetky podobné hry. O ich kvalite, zábavnosti a návykovosti môžeme diskutovať, ale hráč by si mal nájsť to čo mu sedí. V každom prípade Logistics vyzerá skvele a neviem sa dočkať, kedy budú hotové. ;-)
    *3* *3* *3*
    • A to som úplne opomenul také tie "free/wait to play" srandy ako Rail Nation či Transport Empire ...
  • 100% kupuju, questy zní naprosto skvěle, to co ve velkých hrách chybí, nebo je přehnané, programátor mi mluví z duše, skvělé ;)
  • Doufám, že tam budou jízdní řády, nebo nějaký jiný dostatečný způsob synchronizace jednotlivých vlaků, aby nevznikaly zácpy a aby porucha vlaku totálně nerozházela ostatní.
  • Velice sympatická hra i vývojář. Držím palce.
  • Doufám že to bude ok keď to výjde jelikož neumim po česku
  • Grand
    Tohle video by meli doktori predepisovat misto prasku na spani.
  • Dobrý den. To je bezva počin.
    Chtěl bych se zeptat : Bude ta hra v češtině ??????
    To video jsem zatím nedokoukal tak proto se tady ptám a moc se těším. JH
    • janzeleny
      Jj, bude *3*
  • Moc se těším a oceňuji otevřenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit